Opinie o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O w Kraków

zero mozliwosci awansu, wedug szefowstwa najlepiej siedziec 5 lat na juniorze a odwalac robote za trzech. Slyszalam o przypadku, ze osoby, ktore mialy we wczesniejszej karerze stanowisko specjalisty przyszly do QVC na stanowisko juniora? Powiedzcie mi czy to normalne? Jak osoba z doswiadczeniem moze isc na stanowisko juniorskie, na ktorym zaczyna sie kariere. Takie rzeczy tylko w QVC. Odradzam prace w tej firmie, Zamiast dawac ludziom szanse rozwoju, jest to cofanie sie w swoim rozwoju. Zwykle skoro sie ma specjaliste pzechodzi sie a stanowisko seniorskie a nie juniorskie, ale qvc ma swoje wlasne prawa jak widac :)

zarobki slabe porownujac inne korporacje na rynku. Bylo mowione na poczatku, ze po roku otrzymuje sie stanowisko wyzej, jednak ja po 2 latach bylam na tym samym stanowisku :)

Pawel

Trochę smarkaczy tu pracuje niedojrzałych emocjonalnie co się nie nadają do żadnej porządnej pracy. (usunięte przez administratora)

Yebe Suki

czy za samogwalt na przelozonym czeka mnie piekło odbytu o północy w Paryżu?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Majka

Ile płacą w dziale rimmingu?

Stonoga

Jak pracuje w qvc to mam intensywny świąd kukli, nie wiem jak ale to przez te awansy wszytskie chyba.

Piotrek stulejarz

W QVC mi powiedziala moja menadzerka ktora jest 45 letnim blond milfem ze jestem stulejarzem i gruchojebcą i nie da mi awansu jak nie zalicze jakiejs szparki przed 50 rokiem zycia.

Pastor

Chwalcie pana kierownika bo daje wam dach nad głową i miskę strawy

Cypis

Gdzie jeat biały węgorz?

czarnuch

chce sluzyc moim Bialym Paną i zbierac dla nich bawelne

kto nie wali konia ten z qvc

zapytalem kierownika qvc

poszlo z gruzem

rekrutowany

myślała, że chodzi o stawkę brutto - precyzując stawkę brutto za część etatu uznała za cały

rekrutowany

Niestety padłem ofiaru żartu ze strony rekrutera. Podczas rozmowy rekrutacyjnej zostałem poproszony o podanie stawki, którą oczekuję podałem stawkę za część etatu, bo na taki aplikowałem rekrutując się na stanowisko. O ile do pierwszej rozmowy nie mam zarzutów oprócz tego, że rekruterka wydawała się dość oschała - stwierdziła, że na przyszłość mam się przygotować z detali na temat firmy, trochę przesadna uwaga szczególnie, że byłem dość dobrze przygotowany. Po rozmowie z managerami zadzwoniła do mnie Pani z informacja, że źle zrozumiała i myślała, że chodzi o stawkę brutto. Nie rozumiem jak do tego mogło dojść tym bardziej, że podkreślałem że zależy mi na części etatu a w głowie Pani nutka pretensji. Wystarczyło pomyśleć czy osoba z dwuletnim dośiadczeniem zgodzi się na podana stawke. Jak widać Pani już sobie tego trudu nie zadała, bo po co. W trakcie rozmowy na dodatek powiedziała, że mnie nie ofertuje tylko schodzi z kwoty...naprawdę? trzeba takie rzeczy mówić? wydaje mi się, że to kompletny brak klasy i taktu. Gdy poprosiłem o kontakt w poniedziałek w celu udzeilenia odpowiedzi, rekruterka odpowiedziała, że to jeszcze na dodatek ja mam się kontaktować a nie ona - ręcę mi opadły wraz ze szczęka- bo to już naprawdę brak profesjonalizmu i umiejętności zachowania jakiegolwiek taktu. Nie od dziś pracuje w korporacji, ale z tak dużym brakiem szacunku i zaniedbania się nie spotkałem! Na pewno bym się nie xzdecydował na pracę w takiej firmie i nie ze względu na kwote, ale ze względu na brak profesjonalizmu osób z którymi przyszło by mi współpracować....

xD

Stanowisko Junior It Support. Na czym tak naprawdę polega prócz odbieraniu telefonów, w ofercie pracy nie ma zbyt wielu wymagań ani opisu stanowiska, o co pytają na rozmowie kwalifikacyjnej?

100lejman

Wszyscy tutaj nabijają się tak z naszego korpo, a to przecież wspaniałe miejsce jest. Nie wierzycie? W sumie się nie dziwię po przeczytaniu poprzednich postów, ale poniżej znajdziecie 5 powodów dlaczego warto tu pracować: 1) Możliwość szybkiego awansu, nie dajcie sobie wmówić że jest inaczej wystarczy odpowiednio się zakręcić wokół możnych osób, podkablować kilku kolegów i ewentualnie koleżanek żeby nie być posądzonym o (usunięte przez administratora)i już jest się TLem jak się patrzy. 2) Prestiżowe miejsce pracy w CV torujące każde drzwi. Może jeszcze nie obecnie, bo na razie każdy pyta tak 'QVC WTF?', ale na pewno już wkrótce się to zmieni wierzą w zapowiedzi z Town Halli. 3) Niespotykana kadra kierownicza, nieporównywalna z innymi firmami. Główny menadżer ma (usunięte przez administratora)lat i pół firmy pod sobą, a jak wiadomo musisz być mega zdolny, żeby tak szybko awansować. 4) Unikalne black screenowe systemy, mało tego one są tak vintage, że jak przy nich siedzisz (usunięte przez administratora) Jeśli będzie 50 lajków zanim nasze kierownictwo nakłoni ponownie administrację GoWork do usunięcia postu to podam kolejne 5 powodów dla których musisz wybrać QVC. Pozdrawiam moje mordeczki:)

hula hoop

Złoto. :D

-.-
@100lejman

Jak miałbyś jaja to byś poszedł i powiedział co ci nie pasuje menadżerom a nie srał jak tchórz na goworku .

Fan along salari
@-.-

Sporo osób tak robiło i odbijało się od ściany więc przelewa swoją (zrozumiałą) frustrację tutaj. A Ty mógłbyś / mogłabyś okazać odrobinę kultury, jak widać HRy popełniają błędy i zatrudniają czasem buraków. Chyba, że jesteś "z góry" i prawda w oczy kole.

-.-
@Fan along salari

Mow w swoim imieniu a nie za ,,wiele osób” to po pierwsze . Po drugie jestem tak samo szeregowym pracownikiem i to od początku istnienia oddziału krakowskiego i nie wylewam swoich frustracji tutaj tylko mówię wprost na feedbackach albo proszę o spotkanie z menadzerem. Po trzecie prosisz o odrobine kultury gdy jednocześnie piszesz rasistowskie teksty hipokryto. Ogarnij się.

Aneta
@-.-

Widać, że to jeden z tych co liżą rowki liczą na docenienie albo HRy tak jak mowi przedmowca

lalala
@-.-

księgowość trzeba czuć, to ty?

Julia
@100lejman

Prostackie rasistowskie teksty bez konkretów. Zawsze jest lepsze wyjście niż wylewanie frustracji i obrażanie innych pod pseudonimem, podobno wszędzie lepiej to dlaczego nie pójdziesz gdzie indziej? Boli Cię multikulti to idź pracuj w supermarkecie w Chrzanowie tylko ostrzegam tam możesz Ukraińców spotkać! Mam nadzieję, że ktoś ścignie Cię cywilnie lub karnie za rasistowskie teksty i nauczy gdzie jest granica dobrego smaku.

Szakal
@100lejman

Nie szkaluj naszego korpo!!!

Szeherezada
@100lejman

Sułtanie 100lejmanie, czekamy! Nie pozwól, by brak Twojej reakcji zamknął wrota do haremu! ;)

Wiktor
@100lejman

Czy od tamtego wpisu zmieniło się coś w QVC?

Krakus -byly pracownik
@100lejman

czekam na kolejne 5 powodow....

Krakowiaczek
@Krakus -byly pracownik

Ciagle czekam na kolejne 5 powodow

Access_DB

Ile wynoszą obecnie zarobki w QVC i jakie sa benefity? Dostaje sie swojego lapka, czy korzysta z VDI? Mieszkam obok i zastanawiam sie nad aplikacja do Collection

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Przybysz

Jesli pracujesz w 'Screwdriver Team' na pewno mozesz liczyc na srubokret. Po awansie dostaniesz mlotek :)

Fragles

Pracowalem w QVC prawie dwa lata w Master Dacie. Bardzo sobie chwale swietna atmosfere w teamie oraz bardzo sympatyczna szefowa. Jest do dobra korporacja do pierwszej pracy. Zarobki nie sa zbyt wysokie ale trudno oczekiwac cudow za prace polegajaca na wklepywaniu danych do SAPa. Po nabyciu doswiadczenia mozna isc do innej korpo za lepsza kase. Kierownictwo QVC oceniam bardzo pozytywnie i nigdy nie spotkalem sie w firmie z nepotyzmem lub jakimis niefajnymi sytuacjami. Chwale sobie rowniez mozliwosc pracy zdalnej.

Landyst

Pracuję w qvc w IT od roku. W porównaniu z poprzednimi firmami qvc wypada bardzo dobrze. Płaca przyzwoita, umowa o pracę, mybenefit. Nie trzeba nawet brać dnia wolnego na szczepionkę na covid bo dostaje się platne zwolnienie. Są szkolenia, i program stażowy jak się chce zmienić stanowisko. Biuro jest nowoczesne, ale open space, co niektórym może przeszkadzać. Pracujemy zdalnie, ale będzie możliwość powrotu do biura jeśli ktoś chce. Z minusów: niektóre uzywane w firmie narzędzia są przestazałe i brak szans na ich zmianę w najbliższym czasie, co bywa frustrujące. długo czeka się na dostępy, konta itp. z drugiej strony, są to problemy typowe dla dużych międzynarodowych korporacji, więc pewnie żadnego nowego pracownika to nie zaskoczy

Zostaw merytoryczną opinię o QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O - Kraków

• Jak się pracuje w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 96.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 76, z czego 9 to opinie pozytywne, 49 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

QVC POLAND GLOBAL SERVICES SP Z O O
2.1/5 Na podstawie 675 ocen.
  • Wielicka 30
    30-552 Kraków