Opinie o Lagarta Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Lagarta Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lagarta Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lagarta Sp. z o.o. w Warszawa

olgawawa

Fajni ludzie, fajna atmosfera. Robią niesamowite projekty i cały czas się rozwijają. Tylko trudno się dostać, ale jak już jesteś to na umowie o pracę, bez ściemy.

@olgawawa

To ciekawe, bo mi na rozmowie powiedzieli, że oferują tylko umowy b2b, ale za to wymagają, żeby codziennie przychodzić do biura.

kandydatka

Firma jest niepoważna. Zapraszają Cię na rozmowę o pracę do swojego biura w Warszawie po czym firma nie czuje się zobowiązana do przesłania informacji zwrotnej do kandydata. Strata czasu. Nie polecam.

@kandydatka

Potwierdzam, też tak miałem. Od razu widac, że firma typu Januszex. Totalny brak szacunku dla czasu kandyta. Rozmowa rekrutacyjna prowadzona na odwal się, żadnych pytań technicznych weryfikujących wiedzę kandydata i brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej.

Antośka Nowy wpis

Wysłanie maila z zaproszeniem na rozmowę rekrutacyjną to chyba nie grzech, tak jak ktoś tu to negatywnie ocenił, tak ogólnie to wpadłam zapytać na temat pracy jako konsultant - wdrożeniowiec systemów ERP. W dodanej bodajże 2 lata temu ofercie napisano, że zarobki dostosowane do wiedzy pracowników, zakładając, że doświadczenie pracownika w zawodzie to ponad 10 lat to ile firma jest w stanie na początek zaproponować?

WatArun Nowy wpis

Nie polecam tracić czasu na rekrutację w tej niepoważnej firmie. Pani rekruterce nawet nie chciało się zadzwonić, tylko wysyła maila z zaproszeniem na rozmowę w biurze z ponad dwutygodniowym wyprzedzeniem. Dwaj panowie spóźnili się na umówioną rozmowę, rozmawiali od niechcenia i widać od razu, że nie byli zainteresowani zatrudnieniem kogokolwiek. Po rozmowie oczywiście brak jakiejkolwiek informacji zwrotnej, nikogo nie obchodzi, że ktoś musiał poświęcić sporo czasu na dojazd do tego Januszexu.

kandydatka

Hanna
@kandydatka

na jakie stanowisko była ta rozmowa? opowiesz jak wyglądała, był tylko jeden etap?

menago
@kandydatka

@kandydatka może byłaś @słaba_kandydatka ??

Michaśka Nowy wpis

Hejka. jak to jest z tymi umowami? akurat widziałam wygasła już ofertę dla wdrożeniowca i tak jak ktoś wspomniał jest B2B wpisane ale też umowa o pracę została wpisana. Wycofano to teraz czy jednak wszystko zależy od rozmowy i tego jak się człowiek dogada?

Kandydat Nowy wpis
@Michaśka

Mi powiedzieli, że oferują tylko b2b

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Lagarta Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Młodszy specjalista / Młodsza specjalistka ds. obsługi klienta B2B ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
olgawawa

@olgawawa

Ewela

Nie ma aktualnych opinii? z czego to wynika? od paru dni jest dostępne ogłoszenie dla konsultanta – wdrożeniowca systemów ERP, na jego podstawie wiadomo, że potrzebnych jest pięciu kandydatów. Czy był już może ktoś na rozmowie i może ja ocenić? Jakie warunki finansowe są teraz oferowane?

Czy w Lagarta Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Firma skutecznie reaguje na kwestie zgłaszane przez pracowników, nie zostajemy z ewentualnymi trudnościami zawodowymi sami. Otwartość firma uznaje na plus, przynajmniej z moich doswiadczeń to wynika - cenią szczerość, bo dzięki niej jest możliwość zareagowania na czas. Praca zwiazana z IT jest specyficzna i perspektywa rozwoju jest olbrzymia. Odkąd jestem częścią zespołu zdobyłam niesamowite kompetencje i dalej widze ile jeszcze mam mozliwości i perspektyw rozwoju w firmie. Praca sprawia mi satysfakcje, jednak wymaga technicznego, analitycznego umysłu- osoba z predyspozycjami odnajdzie sie tu jak ryba w wodzie. Dzięki kulturze pracy i staranemu doborze zespołu poszerzanie kompetencji jest przyjemne. Miło, że jest także zauważane i doceniane.

Maciej

KAM pracuje tylko na prowizji, 2000 brutto podstawy. Jak kogos zadowalaja takie warunki to moze smialo isc na rozmowe.

@Maciej

Od 2017 roku sporo się zmieniło. Firma bardzo się rozwinęła. Aktualnie stawki dla handlowców są raczej z tych wyższych.

@Aga

A można się z ciekawości dowiedzieć co tak się rozwinęło od tylu lat tutaj?

Zosienka
@Maciej

Hej Mam pytanie ponieważ mam dość daleko żeby podjechać na rozmowę Zaprosili mnie na rozmowę Sprzedaż obsługa klienta branża IT kontakt telefoniczny mail od 4tys. Do 6.800 PYTANIE CZY TO NIE JEST CALL CENTER? I jakie są realne wynagrodzenia ? Dzięki za odpowiedz

@Zosienka

Nie jest to call center. W ogłoszeniu podano realne widełki.

Konrad
@Maciej

Ostatnio było ich ogłoszenie na olx. KAM widełki od 4 000 do 6800. Więc chyba płacą w porządku.

Wymagają żebyś posiadał wiedzę na poziomie regular z administracji systemów, sieci, baz i programowania, do tego był dyspozycyjny, czyli żebyś pracował, pełnił za 6-ciu, a płacić chcą jak juniorowi za jeden etat. Żenujące

Katarzyna

To jaką stawkę konkretnie płacą? Czy oferują jakieś benefity?

Franciszek

Pełnił za sześciu. Czyli praca po godzinach pewnie jest?

Bartek
@Franciszek

nie nie trzeba zostawać

Kacper
@Bartek

Czy jest ale nie trzeba zostawać haha. Typowy szantaż :)

@Kacper

Czemu od razu szantaż? To myślisz, że ktoś od razu by wyleciał jakby nie dał rady ogarnąć dosłownie wszystkiego? :(

Irek
@Franciszek

Praca od 9 do 17. Nadgodziny zdarzają się raz na pół roku, gdy trzeba coś uruchomić u klienta i są dodatkowo płatne.

W firmie Lagarta sp. z .o. podobno płacą nawet 6700 . Czy rzeczywiście można tyle zarobić, pracując na Account Manager? Zastanawiam się nad wysłaniem swojej aplikacji na stanowisko: Account Manager.

Aga

Tak. Można tyle zarobić jako account manager. W końcówce roku nawet więcej.

@Aga

Aga

Nie jest to call center. Praca polega na odpowiadaniu na zapytania klientów, którzy kontaktują się z naszą firmą i informowanie o oprogramowaniu, które sprzedajemy i wdrażamy.

Kandydat - KAM

Duże wymagania i kiepskie wynagrodzenie: słaba podstawa a reszta to premia od sprzedaży.

@Kandydat - KAM

A które stanowisko masz na myśli? Bo informacje o podstawach były ale sprzed 5 lat. O jakiej kwocie mowa?

janusz soft

Ta firma to zwykły polski janusz soft z technologiami i zarządzaniem z przed 30 lat. W tej branży to średniowiecze. Daleko im od rynkowych stawek, a o podwyżce możecie zapomnieć. Brak podstawowych rynkowych standardów i benefitów nawet dla zasłużonych pracowników.

@janusz soft

To z jakiej technologii oni aktualnie korzystają, że tak krytykujesz?

Taras

Lagarta to wspaniała firma. Wszyscy czują się tu docenieni. Ogromne pole do rozwoju dopełnia tylko atmosferę profesjonalizmu. Z miesiąca na miesiąc zdobywa się tu kompetencje w tempie niespotykanym w żadnym innym miejscu w Polsce a może i na Świecie. W czasie pracy mam wsparcie starszych i bardziej doświadczonych kolegów, nawet sam szef pochyla się nad moimi programistycznymi problemami. Czy można chcieć więcej?

Małgorzata
@Taras

W jaki sposób tu doceniają skoro mówisz że wszyscy się tak czują?

@Małgorzata

Bo tak jest ;)

Izabela

Czyli firma niczego specjalnego nie robi a i tak się w ten sposób czujecie? ;p To w sumie spoko nawet

Zostaw merytoryczną opinię o Lagarta Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Lagarta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lagarta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lagarta Sp. z o.o.?

Lagarta Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Rakowiecka 39 lok. 8
    02-521 Warszawa