Opinie o Fcase Sp. z o.o. S.K.A. w Myślenice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Fcase Sp. z o.o. S.K.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Fcase Sp. z o.o. S.K.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Tworzywa sztuczne - produkcja arkuszy rur i kształtowników

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fcase Sp. z o.o. S.K.A. w Myślenice

Aaa

Podzieli się ktoś opinią o pracy na stanowisku inżynier konstruktor UR?

Czy Fcase Sp. z o.o. S.K.A. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Fcase

Umowa o pracę (3 miesiące - okres próbny), kolejna umowa zawierana na czas określony (z reguły na rok), z możliwością przedłużenie. Firma nie praktykuje zatrudnienia na podstawie umów cywilnoprawnych.

Aleksander
@Fcase

Fajnie że o tym wspomniałeś. A jak wygląda kwestia zarobków w Fcase, ile można zrobić z wszystkimi dodatkami? Jak oceniasz konkurencyjność zarobków?

abc

Tylko umowa o pracę.

Po jakim czasie można sie spodziewać umowy na czas nieokreślony? Jaka jest kolejność zmian? W ogłoszeniach jest informacja o zarobkach a co z benefitami? Prywatna opieka medyczna, bony na święta czy gruszka?

mł.Inż

Stanowisko młodszy INŻYNIER PRODUKCJI. W ramach rozeznania dla potencjalnych kandydatów mogę napisać tylko tyle, że 4800 brutto (+/- 3500 netto) jest nieosiągalne.

Joanna
@mł.Inż

Hmm.. w takim razie może napisałbyś jaka wysokość wynagrodzenia jest osiągalna? A może później, po przepracowaniu jakiegoś czasu w Fcase wspomniana przez Ciebie stawka jest możliwa?

Maciek
@Joanna

2500 zł

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Fcase Sp. z o.o. S.K.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik produkcji - Operator produkcji?
Leszno
Automatyk40

Haha ,, inżynier '' widać, że 'stanales babsku na odcisk, ale taka prawda dobrze ją' znam, polubienia dla swoich wpisów podobno ze wszystkich pecetów w firmie klikała, nie warto tracić czasu dla tej firmy, a ta Pani ewidentnie nie powinna tam pracować bo najzwyczajniej obraża ludzi, zresztą widać to w ostatnim jej wpisie

Inżynier

Podczas rozmowy kwalifikacyjnej obecna była Pani Marta Brzoz...., oraz Pan Główny Energetyk. Rozmowa niestety przeprowadzona była na bardzo niskim poziomie merytorycznym, właściwie temat oparł się głównie o kwestię wynagrodzenia. Jako inżynier (wyższe wykształcenie techniczne) z pewnym już doświadczeniem i stażem pracy jako minimalna kwotę wynagrodzenia podałem 4500 netto, to jak się później okazało (na szczęście) było dla mnie dyskwalifikujace. Pani M po podaniu przeze mnie kwoty, zrobiła minę i spojrzała na mnie jakbym chciał zająć jej stanowisko... Haha, a co najmniej żądał czegoś nie tyle niemożliwego co niedorzecznego. Zaznaczę jeszcze, że mówimy tutaj o stanowisku specjalisty energetyka z wymaganym wyższym wykształceniem, doświadczeniem i szekorą listą obowiązków. Pan Główny Energetyk właściwie nie miał nic do powiedzenia przez większość rozmowy, widać było, że to Pani M nadaje ton rozmowie i jak to się mówi rozdaje karty, a Pan GE jest tylko słuchaczem. Wszystko ładnie pięknie nikogo nie chce tutaj obrazić, ani znieważyc, więc o co chodzi. Wiadomość do Pani kadrowej: Proponuję Pani przed nawet zamieszczeniem ogłoszenia, zapoznać się ze standardami aktualnych zarobków na danych stanowiskac, przeanalizować czy stać Państwa na pracownika o zakładanych wymaganiach, a jeśli mogą Państwo zaproponować jedynie coś z 'dolnych widełek' standardów zaznaczyć to w ogłoszeniu i nie marnować czyjegoś czasu. Jeśli chodzi o Pani reakcję na wynagrodzenie jakie Ktoś chce za tą pracę otrzymywać, radziłbym o pohamowanie emocji bo takie zachowanie obraża kandydata, a napewno nie świadczy dobrze o Pani, czy o polityce firmy. Jeśli coś jest w sklepie dla mnie za drogie to nie kupuję, a nie atakuje sprzedawcę ;) Pozdrawiam

@Inżynier

(usunięte przez administratora) Dziękuję za cenne uwagi, jednakże muszę się do nich odnieść. Aplikował Pan na stanowisko – automatyk i gdyby zaproponowane przez Pana wynagrodzenie było w rzeczywistości jak w poniższym wpisie, nie zdziwiłoby mnie to, gdyż znam poziom zarobków na takim stanowisku. Jednakże wynagrodzenie 7000 zł netto, a 4500 zł netto to znacząca różnica. Nie chcąc nikogo obrażać uważam, że absolwent Uczelni Technicznej nie powinien mieć problemu z rozróżnianiem kwoty brutto od netto. Odnośnie Pańskich odczuć wobec mojej osoby, każdy ma prawo do własnej interpretacji :) Pozdrawiam

@Fcase

Gdyby potrafiła Pani czytać ze zrozumieniem być może odkryłaby, że w opinii jest zawarte stanowisko na jakie aplikowalem, było to stanowisko 'Inżynier Energetyk nie automatyk. Czasem należy schować' butę do kieszeni i przyznać się do błędu, a nie starać się odwrócić 'Kota ogonem. Jeśli chodzi o pomylenie brutto z netto proszę się nie ośmieszać. Bezczelnie Pani kłamie. Co do odczuć w Pani kierunku, takowych nie mam, staram się być w pracy profesjonalny, a Pani jako Główna Księgowa niestety tych wartości nie przedstawia. Przykro, że taka osoba ogranicza firmę, która ma duży potencjał.

@Inżynier

Nie będziemy się bawić w słowne przepychanki. Nasz profesjonalizm nie pozwala nam zniżać się do Pańskiego poziomu. Pozdrawiamy serdecznie i życzymy powodzenia w poszukiwaniu pracy.

Laborant

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie? Jakie firma wynagrodzenie oferuje?

Były Chemik
@Laborant

Firma na tle innych przedstawia niestety niższe progi zarobkowe, wpisując w Google przykladowe zarobki na danym stanowisku, zawsze to ten najniższy wskaźnik

Ernest

To na rozmowie są obecne dwie osoby rekrutujące rozumiem? @Inżynier

@Ernest

Tak, ze mną na rozmowie były dwie osoby, podejrzewam, że zawsze jest to główna kadrowa, a druga osoba w zależności od działu do jakiego aplikujesz, jeśli będzie to produkcja to zapewne jakiś kierownik z produkcji.

Luidzi

Dobry pracodawca jest wymagający a nie każdy ma chęci do pracy i stąd różnice w ocenie firmy bo ja ją polecam!

Old man

Dostając pracę w firmie "Fcase" - człowiek myśli.. złapałem, boga za nogi, nic bardziej mylnego, kadra głupsza niż przecięty człowiek, panująca niewiedza wśród odpowiednich ludzi "aż scyzoryk się w kieszeni otwiera". Osobiście nie polecam. Jeśli jesteś osobą ambitną, bez doświadczenia, to może i warto przemęczyć, ale jeśli masz opowiadać "w świat" jak niewiedza wygląda, to nie polecam... ach i nie warto o nic pytać, bo są dwie drogi albo cie wymęczą albo nic nie nauczą.

Dominika

@Jac, atmosfera jest bardzo ważnym czynnikiem wpływającym na jakość i efektywność pracy. Widać, że bardzo Ci ona odpowiada. Jak natomiast w Fcase przedstawiają się pozostałe aspekty pracy? Co możesz powiedzieć o warunkach zatrudnienia i możliwościach rozwoju jaką proponuje pracodawca swoim pracownikom?

Jac

Bardzo mila atmosfera

Dzięki Domi, zaaplikowałem!

Dominika

Jeżeli jesteście zainteresowani zatrudnieniem w firmie Fcase, to na stronie internetowej tej firmy http://fcase.pl/pl/kariera/oferty-pracy/ znajduje się kilka ofert pracy. Jakie w tym momencie mogą zostać zaproponowane warunki zatrudnienia u tego pracodawcy? Czy zapewnia on jakiś pakiet benefitów? Jeżeli tak, to co wchodzi w ich skład?

Max

Pisze tu bo jest jakaś szansa na to ze trafi to zarzadu.Firma ok tylko płaca mała jak na taka firme a do tego kadra jest do (usunięte przez administratora)

Max

Nic

admin

Od dawna nikt nie wypowiadał się o firmie Fcase Sp. z o.o. S.K.A.. Daj nam znać co się dzieje z tym pracodawcą, oczekujemy na twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Fcase Sp. z o.o. S.K.A. - Myślenice

• Jak się pracuje w Fcase Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Fcase Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Fcase Sp. z o.o. S.K.A.
2.4/5 Na podstawie 8 ocen.
  • 360
    32-400 Myślenice