NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

Opinie o NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.

Xxx Nowy wpis

O jakich zarobkach można tu mówić w przypadku programisty-operatora CNC? Jakie widoki na rekrutację w 2024 roku? Same pytania tutaj, znikąd odpowiedzi, ale może mnie się poszczęści.

Pozdro Nowy wpis

Chciałbym opisać jak wyglądał mój proces rekrutacji. W pierwszej kolejności telefon od rekruterki, która poinformowała, że w pierwszej kolejności wymagany jest test wykonany na platformie. Test wykonałem widocznie na tyle dobrze, aby zostać zaproszonym do firmy na rozmowę. W siedzibie na sam początek dostałem kolejny test, identyczny typ zadań, a po wykonaniu i sprawdzeniu ich rekruterka przeszła do rozmowy. Pytań było mnóstwo i rozmowa trwała bardzo długo. Z testem oraz z rozmową spędziłem tam ok. 1h, jednak na tym moja historia się nie kończy. Po rozmowie z rekruterką zacząłem rozmowę z dyrektorem całej firmy, który powtarzał pytania zadawane przez rekruterkę. Jedynym z pytań dyrektora było pytanie o to, jakie mam plany na przyszłość. Zgodnie z prawdą odpowiedziałem, że jeśli znajdę pracę to pójdę na studia zaoczne o podobnym kierunku jak poprzednie, a jeśli nie to udam się na studia dzienne. Na co dyrektor wstał i powiedział, że to koniec rekrutacji. Nie zrozumiałem do końca pytania, więc poprosiłem o kontakt z osobą, której mógłbym zadawać pytania dotyczące zatrudnienia i odbytej rozmowy, na co dyrektor odpowiedział, że nie ma takiej konieczności i że jestem niezdecydowany. Odpowiedziałem, że jak najbardziej jestem zainteresowany tą pracą, na co dyrektor odpowiedział słowami, że jestem niezdecydowany, mam iść na studia się douczyć, koniec rozmowy i proszę wyjść. Rekruterka po spędzonej na miejscu godzinie odprowadziła mnie do wyjścia. Bazując na tym traktowaniu, mam szczęście, że rozmowa zakończyła się na typ etapie, ale piszę te słowa, aby ostrzec osoby rekrutujące, że w tym miejscu niekulturalnym potraktowaniem reaguje się na szczerość.

Pirx Nowy wpis

Szybki telefon od rekrutera o 19 w piątek. Dostaję informację, że na początku procesu jest test on-line, który mogę wypełnić kiedy będę miał wolną chwilę, a później będzie rozmowa rekrutacyjna z kierownikiem działu. Wyraźnie podkreślono, że bez względu na wszystko z ich strony będzie odzew. Test składa się z prostych pytań, ale czas jest bardzo ograniczony. Raczej sprawdzenie jak szybko jesteś w stanie wykonać wiele prostych obliczeń niż czy wykonasz wszystkie prawidłowo. Fajny pomysł jak test jest w siedzibie firmy, gorzej jak jest w domu. Jeden uczciwie usiądzie do tego sam, inny z 4 kolegami i będą robili zadania na zmianę. Swoją droga ciekawe czy komukolwiek w dziale HR takich firm do myślenia daje fakt, że ~50% kandydatów aplikujących na staże to geniusze z IQ 210. Może to i tak lepiej niż pytanie jakie są twoje plany na przyszłość, oraz gdzie pracowałeś - przy rekrutacji na stanowisko związane z naukami ścisłymi ;) Dodatkowo strona przez którą test jest prowadzony rejestruje wyjście poza obszar zakładki. Mi oczywiście po zatwierdzeniu jednego z pytań wyświetliła się informacja, że nie można się było połączyć ze stroną. Możecie sobie tylko wyobrazić moją frustrację jak przez minutę patrzyłem się na ten ekran. Odświeżenie strony pomogło, ale dostałem info, że zostanie to przekazane do osoby organizującej test. Jak można się domyślić nikt do mnie nie oddzwonił ani nie odpisał. Może za słabo mi poszło, może nie chcą mieć do czynienia z kłamcami ściągającymi na testach. Mimo wszystko wyrazem jakiejkolwiek kultury byłoby napisanie maila w stylu "Dziękujemy" albo chociaż "Nie",w szczególności, że rekruter zapewniał mnie o kontakcie a dodatkowo po teście sam do nich napisałem informując o tym co zaszło.

Czy w NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. są szkolenia zewnętrzne?

G Nowy wpis

Tak, szkolenie BHP jest szkoleniem zewnętrznym :)

Firma NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. szukała nowego pracownika na stanowisko Młodszy konstruktor mechanik. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
Olek

Bardzo zastanawiająca jest ta cisza na forum. Od dawna nikomu nie chce się pisać czy jest ok?

Lidia

@Daniel, jesteś zainteresowany pracą w tym miejscu i chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej na temat NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.? A może już zdecydowałeś się aplikować i dostałeś pracę? @Cc, wow, ile pytań ;) Chciałbyś pracować w NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.? A może ktoś wie, jakie warunki oferują w tym miejscu? Na podstawie jakiej umowy jest się zatrudnionym?

technik
@Lidia

Jestem zainteresowany pracą w tej firmie jako technik. Zanim złożę ofertę chciałbym wiedzieć jakie zarobki ,ile zmian i najważniejsze jak traktują pracownika? Czy ktoś może napisać prawdę? Jeszcze jedno kto to jest Lidia?

Cc

Czy może ktoś napisać o stanowisku elektronik-automatyk w tej firmie? Ostatnio pojawiło się ogłoszenie. Jak wygląda ta praca. Czy uważasz, że doświadczenie na tym stanowisku jest dla Cibie cenne? Czy możliwy jest awans? Czy dużą masz stycznoś z programowaniem sterowników plc? Jakich producentów sterowniki są używane? Ile osób pracuje w tym dziale? Ile trwa (szacunkowo) okres szkolenia niedoświadczonego pracownika? Czy to praca zmianowa? Czy to praca wyjazdowa? Czy organizowane są jakieś szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne? Jaki rodzaj umowy oferowany jest na początku? Po jakim czasie dostaje się umowę na czas nieokreślony?

Daniel

Czy macie jakiś powód, że od dawna nikt nie pisze??

Lidia

@my na forum nie możesz nikogo obrażać. Polecam Ci zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin zanim napiszesz kolejny komentarz. Skąd wiesz, że firma NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. tak działa? Na jakiej podstawie?

Lidia

@mordeczka rozumiem, a czy są jakieś premie? Obecnie firma NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje na stanowisko Elektronik - produkcja maszyn i urządzeń. W ofercie zaznaczyli, że zapewniają pracę w małej i dynamicznej firmie, przyjazną, rodzinną atmosferę pracy, miejsce pracy: Warszawa. Ktoś jest chętny aby aplikować?

Lidia

@aaa na każdym stanowisku będą różne zarobki i to zależy też jeszcze od doświadczenia. Na początku często są też niższe a później są jakieś możliwości, np. podwyżki czy awansu. Czy w tej firmie jest taka możliwość?

aaa

że zarobki są niezłe i ok się pracuje to może od szefostwa słyszałeś. Mi oferowali przez kilka miesięcy szkolenie o produkcie, czyli skręcanie tych maszyn, młody podaj klucz, pozamiataj a potem może będziesz projektował. Jesli zarobki rzędu 2k na rekę są dla Ciebie spoko to możesz spróbować. Ja tylko swoim doświadczeniem się chwalę :)

BB

aaa, xyz, nie dostaliscie od nich oferty? Czy ktos moze napisac o tym jak tam zarabia w skali kilku lat? Ja slyszalam (niestety z trzeciej reki), ze zarobki sa niezle. Podobno tez ok sie pracuje.

ef

@Y wiesz co powiem Ci ze akurat tej oferty już nie ma możliwe ze po porstu już zakończyli rekrtacje..

Y

@ Szejn, aplikowałeś tam? Widzę aktualizację tej oferty z dnia 3.09.2016 r (warunki te jw). Wie ktoś czy wynika to z przedłużającego się procesu rekrutacyjnego czy z rotacji?

Szejn

No jest poszukiwany aktualnie Specjalista DS Eksportu na Warszawę, praca fajna z umową o pracę, dobrymi premiami,, miłą atmosferą, no dla mnie temat rzeka, ale na pewno bardzo wartościowy i rozwijający dla młodych, chcących zdobyć doświadczenie w tym zawodzie

Zostaw merytoryczną opinię o NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy NEWECO Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

NEWECO Sp. z o.o. Sp. k.