Opinie o Italimport Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Italimport Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Italimport Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn przemysłowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Italimport Sp. z o.o. w Warszawa

Basia Nowy wpis

W opisie oferty dla Junior Key Account Managera są wskazane obszary, z których powinien mieć on doświadczenie. Zastanawiam się jednak na ile duże? Jak oceniacie późniejszy rozwój na tym stanowisku? Warto na nie aplikować?

Italimport Nowy wpis

Szanowny, były pracowniku, Raz - 95 % opini należy do ciebie, zatem nic dziwnego że są ciągle tej samej treści. Zagladajac "tutaj " w jaki sposób jesteś w stanie stwierdzić- mnóstwo nowych pracowników- skoro nie ma wpisów o nowych osobach, jak także ile któryś z nich pracowal czy pracuje. Czyżbyś nie potrafił "funkcjonowac" bez spółki Italimport, skoro na bieżąco śledzisz jej historię i nie potrafisz odciąć się od niej zajmując się rozwojem swojej kariery i skupianiem się na sobie a nie na spółce. Jak widać, spółka ta jest dla ciebie niezmiernie ważna. A może masz w tym swój cel powielać negatywną ocenę. Jeśli zostawiamy opinie, robimy to raz i kończymy. U ciebie jak widać przesłanka są całkiem inne cele - zazdrość, działanie na rzecz konkurencji. Przykro nam. Życzymy powodzenia i spokoju ducha.

Dzień Dobry, korzystając z okazji opowiem wszystkim chcącym wysłać dokumenty aplikacyjne o sytuacji jaka mnie spotkała: Po 1 - Rekruter, który dokonywał rekrutacji w ogóle nie otworzył moich dokumentów aplikacyjnych by wiedzieć o co zapytać. Po 2- Rekruter przyjął mnie w pokoju hotelowym w którym nie było zbyt czysto, kubek po kawie na blacie, rzeczy rozrzucone, przecież na dole tego hotelu była salka konferencyjna z której mógł skorzystać. Po 3- Rekruter podczas rozmowy kwalifikacyjnej chwalił się swoim licznym doświadczeniem, nie był zainteresowanym tym co ja mam osobiście do powiedzenia. Po 4- Rekruter na moja prośbę nie powiedział o systemie premiowania bo niby system dopiero będą ustalać- jak się później okazało ten Pan zbyt długo w tej firmie nie pracuje. Po 5- Na pytanie czy jest możliwość korzystania z auta prywatnie usłyszałem, że oprócz płacenia podatku to za każdy km wykonany po godzinie 16:00 jest dodatkowo płatne, już nie dopytywałem co w momencie kiedy bym nie zdarzył do godziny 16:00 wrócić do domu bo np. byłby korek bo stwierdziłem, że to nie ma sensu. Po 6- Rekruter obiecywał, że obojętnie jaka by decyzja nie była da odpowiedz w przeciągu 2 tygodni, też tego nie wykonał. Jak dla mnie strata czasu ... Dodam, że mam duże doświadczenie w handlu, ale jeszcze takiej sytuacji tragicznej gdzie na samym początku jest tyle uwag nie miałem. Zmieńcie Rekrutera i swoje nastawienie do potencjalnych pracowników bo będziecie ciągle mieli złe opinie.

@Kandydat

W tej firmie nic się nie zmieni, o ile nie zmieni się właściciel. Dobry produkt. Dobrze sprzedający się i rokujący nadzieje. Niestety podejście właścicielki firmy do klientów i pracowników poniżej krytyki. Pani Renata nie znająca w ogóle rynku, nie mająca pojęcia o sieciach i zasadach współpracy nie dopuszcza pracowników chcących pracować do głosu. Z tej firmy ludzie sami odchodzą- nie są zwalniani.

@Kandydat

Szanowny Kandydacie, proszę o przesłanie swojego imienia i pierwszej litery nazwiska. Skoro był Pan na rekrutacji mamy do Pana kontakt i osobiście skonfrontujemy Pana wypowiedz z Panem rekrutującym Pana. Pana wypowiedź jest dla nas i informacją aby podnieść poziom rozmow kwalifikacyjnych. Jeśli mamy to czynić chcielibyśmy skonfrontować pana wypowiedź z sytuacja i faktami z drugą stroną. Jeśli taki tez był cel Pana wypowiedzi z pewności się Pan przedstawi. Czekamy zatem.

Italimport

Byly pracowniku, zatem wedlug twojej wiedzy kto wprowadził asortyment spolki do większości sieci w Polsce i współpracuje z klientami z całego kraju - bo napewno nie zrobiłeś tego ty ? Skoro pracowałeś w spółce italimport z pewnością znasz innych pracownikow, którzy właśnie to zrobili, skoro "pani Renata" nie zna sie na niczym, czym się ta firma zajmuje. Podziel sie zatem swoja wiedza. Bo ktoś to zrobił i nie miał problemu z tym, że rzekomo pracownikow w tej firmie nie dopuszcza się do głosu. A dwa i co najważniejsze- kogo to obchodzi na czym się zna a na czym nie zna Pani Renata. Skoro asortyment jest w sprzedaży i jak sam piszesz dobrze rotuje, to widocznie pozostali pracownicy nie mają problemów o jakich ty piszesz. Były pracownik ma swoje personalne uwagi do Pani Renaty, dlaczego zatem nie powie jej tego bezpośrednio i jakie ma ta wypowiedź wogole znaczenie merytoryczne ? A teraz z pewnością po przeczytaniu tejże odpowiedzi pojawi się kolejny wpis pod nowym nickiem z nowm, hejtowym uzewnętrznieniem się tego samego, zwolnionego pracownika. Czekamy na kolejne niesamowicie ważne dla nowych kandydatów wypowiedzi ;-). Niech czytają te nonsensy a wlasciciel gowork niech zbiera plony i dochody z reklam z odwiedzających jego stronę użytkowników.

@Italimport

Przykro mi ale ja jak i inni sam odszedłem. Jest Pani strasznie bezkrytyczna wobec siebie. Skoro od tylu lat lądują tutaj negatywne komentarze to niestety nie wina „hejtu” tylko prawda z którą bardzo ciężko jest Pani zmierzyć. Nicki z tego co widze to Pani zmienia ale tak tylko nawiasem mówiąc. Merytorycznej rozmowy z Panią nigdy nie było więc nie rozumiem po co Pani przytacza słowa których znaczenia Pani nie zna.

Italimport Nowy wpis

Nasze wpisy pozostają zawsze pod nazwą spolki. Niestety druga stroną pozostaje be odwagi cywilnej i nie ma nic konkretnego do napisania, co miałoby jakąkolwiek wartość. Powodzenia ;-)

Zbigniew

Czy takie sytuacje w dalszym ciągu mają miejsce? Zgłaszałeś to wyżej? "Nie wypłacili mi pensji za 8 dni", tzn. zapłacili za cały miesiąc z wyjątkiem tych 8 dni? Poproszę Cię o wyjaśnienie.

Italimport

Szanowny Panie Dominiku Warto by bylo sie przedstawic a nie ukrywac pod pseudonimem. Firma rozliczyla sie z panem za pana prace. Niestety zapomnial pan wspomniec o tym ze przy okazji w ciagu wykonywania uslugi na rzecz firmy nie pojawil sie pan w pracy nie ustalajac tego z firma. Dopiero na wezwanie oswiadczyl pan ze w tym czasie moze byc ustalony dzien bez swiadczenia uslug z pana strony. Wykonywal pan prace narazajac firme na straty finansowe mimo wielokrotnych pouczen i wskazowek aby poprawil pan jakosc pracy. Niestety nie przynosilo to skutkow dlatego porzucil pan prace po ostatniej rozmowie o katastrofalnej jakosci pana pracy -gdyz nawet nie zlozyl pan dokumentow rozwiazujacych umowe. Wszystko to zostalo panu przedstawione - niestety jedyne do czego pan sie odwazyl to wypisywanie opini nie majacych pokrycia w rzeczywistosci. Pana ostatni pracodawca takze nie przedluzyl panu umowy za bardzo niski poziom pana pracy. Z rego co wiemy takze pan wypisywal opinie w internecie. Widzimy ze to jedyne na co pana stac. Moze warto popracowac nad jakoscia pracy aby co miecoac nie zmienial pan pracy jak wynika z pana CV a nie krytykowal firmy dodatkowo nie majac temu podstaw a jedynie kierujac sie checia zemsty.

Scoth
@Zbigniew

Zbychu, ile Ci płacą za próbę wyciągnięcia z bagna tej formy na forum? Wiem, wiem.. nie pracujesz tam, chcesz się tylko czegoś dowiedzieć , itd.. PS. Zmień przynajmniej co jakiś czas swój nick ;) będzie bardziej wiarygodne! ..albo nie ????

@Italimport

Czy ta śmieszna firemka jeszcze istnieje ?

Italimport Sp. z o.o.

Gdyby taką była, to by już nie istniała. A jak fakty wskazują - jest inaczej. Pozdrawiamy.

@Italimport Sp. z o.o.

Szkoda, ze Pani nie jest taka szczera w prawdziwym życiu

@ja

Szkoda to jest tego, że istnieją ludzie tacy jak autor tej infantylnej wypowiedzi, którzy nie mają wyższych aspiracji życiowych niż ta, aby pisac swoje prywatne żale pod ukryciem, podpisując się za każdym razem nowym nickiem. Tak, to bardzo cenna informacja, że " Pani w spółce italimport " nie jest szczera. Co prawda nie wiadomo co autor ma na myśli i o jakim przypadku mówi, ale najważniejsze jest, że wylał swoje żale pod ukryciem, bo na więcej go nie stać.  Z pewnością za chwile pojawi się kolejny wpis pod znowu innym nickiem, gdzie tym razem autor napisze, jak bardzo to spółka krzywdzi pracownikow i jak bardzo wszystko jest tam " be". Prawda zas jest taka, że nie ma firmy, gdzie nie ma wpisów użalajacych sie nad życiem ludzi, jak to bardzo pracodawca skrzywdził go a on jest przecież takim rzetelnym pracownikiem i najlepszym specjalista w swojej dziedzinie. Autorzy wypisują swoje prywatne żale, nie majace nic wspólnego z profesjonalizmem wypowiedzi i sferą zawodowa. To dziwny zbieg okoliczności, że pisza zawsze ci biedni, pokrzywdzeni gdziekolwiek by nie pracowali. Ci zaś co są naprawdę cenieni i pracują rzetelnie, nie tracą czasu na publiczne użalanie się a jeśli juz -  piszą o konkretnej sytuacji określając fakty i okoliczności. I z pewnością ci ludzie nie kierują się swoimi wyborami dot. stanowiska pracy na podstawie wpisu - cyt. " pani z italimport - jest nieszczera". Ci, którzy takimi wpisami się kierują, pewnie nie znajda pracy w niniejszej spółce. Zatem dziękujemy autorowi niniejszej wypowiedzi za pomoc we wstępnej selekcji :-). Czekamy na kolejny ambitny wpis pid nowym nickiem. A jeśli autor znajdzie nieco cywilnej odwagi, zna z pewnością kontakt do "Pani z  italimport" aby powiedzieć jej osobiście tą opinie i zapytać o powód tej nieszczerosci. Domyślamy się jednak, że nigdy do tego nie dojdzie bo autorowi nie chodzi o żadna nieszczerosc a jedynie chce zniechęcić innych do tego co sam stracił z własnej winy.

Czy rekrutacja na stanowisko Regionalny przedstawiciel handlowy ds. sieci i detalu w firmie Italimport Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
JA

Widzę,że coraz gorzej tu się dzieje

@JA

Tak, naprawde Pan widzi, że coraz gorzej ? A po czym Pan to stwierdza ? Pracuje Pan w tej społce aby to ocenić, czy własnie już Pan nie pracuje i nagle trzeba było wpisac jakąs negatywną opinię ? ;-) Prosze podac konkretny fakt, na podstawie którego stwierdza Pan, że cyt. - " coraz gorzej tu się dzieje. " - wowczas odniesiemy sie do tego faktu w sposób rzetelny a nie na zasadzie hejtu, ktory własnie został przez Pana poczyniony. Dziekujemy.

Izabela
@Italimport

Skoro tak to czy można prosić o jakieś naprostowanie tego wszystkiego? wiadomo w zasadzie skąd się wzięła osoba z tego typu opinią i w ten sposób opowiadała się o pracy tutaj? dodatkowo fajnie byłoby się móc dowiedzieć jak aktualnie warunki pracy w firmie wyglądają i czy są może jakieś konkretne plany od nowego roku?

@Izabela

Pani Izabelo prosze o przesłanie Pani zapytań na adres email spolki - info@italimport.pl - wpisać wszelkie interesujące Panią pytania dot. spółki, także jeśli chciala by się Pani dopytac o jakieś konkretne stanowisko, proszę także zapytać. Zostanie udzielona Pani wyczerpujaca odpowiedź. Z pozdrowieniami.

BP

Wszystkie negatywne opinie o Italimport są niestety prawdziwe. Przykre, że w 2021 istnieją jeszcze tego typu działalności. Wszystkie maile mam zachowane, kwalifikują się do sądu. Szczerze odradzam.

Helena
@BP

OK, ale do tego sądu to po co? W sensie, o co miałbyś/abyś oskarżyć Italimport? Pytam, bo ludzie do sądów pracy idą i za zwolnienia, i za traktowanie w trakcie pracy i za wiele innych rzeczy. A Twoich maili nie widziałam, nie chcę zgadywać, co w nich jest.

@Helena

Pani R??

@BP

Dzień dobry, proponuję aby osoby pozostawiające tutaj wpisy - podpisywały sie swoimi danymi. Prościej wówczas będzie odpowiedzieć na zarzuty tych osób. Niestety osoba wpisująca nie ma odwagi sie podpisać, chociażby samym imieniem zgodnym z prawda. Pozostawianie takiej opinii to hejt, ponieważ pracodawca nie może odpisać - kierując się faktami. Niestety negatywne opinie są wpisywane przez pracowników, którzy zostali zwolnieni z pracy- powody były różne. Niestety osoby te, nie maja cywilnej odwagi przedstawienia się, a zazwyczaj pozostawiają wpisy kilkukrotne, aby uwiarygodnić swój wpis, że rzekomo jest tak dużo osób niezadowolonych. Prosimy zatem osobę, która pisze poniższe emaile aby się przedstawiła i wskazała zarzuty - wówczas na nie odpowiemy. Wypisywanie plotek a nie faktów świadczy o tchórzostwie i chęci zemsty za zwolnienie z pracy. A jak mówią dobrych pracowników się nie zwalnia. Zwalnia się ludzi, którzy nie wnoszą do spółki wartości dodanych. Czekamy zatem na przedstawienie się.

@BP

BP, kimkolwiek jesteś , ma nadzieje że nie stacją benzynową ;-) proszę o informacje o jakie emaile chodzi. Podaj konkretne przykłady. Jakie to emaile otrzymywałeś, że możesz na ich podstawie oskarżyć o zabronione czyny spółkę italimport. Dlaczego także nie udałes sie do tej pory do sądu ? Skoro tak bardzo spółka cię pokrzywdziła ? czy nie chcesz dochodzic swoich racji na drodze prawa ? czy bardziej zalezy ci na psuciu opinii, bo skoro spółka cię zwolniła, to dlaczego ma ktoś inny zając twoje miejsce ? Skoro juz nie jestes pracownikiem, to dlaczego sie nie przedstawisz, nie grozi ci przecież ponowne zwolnienie z Italimport. Przedstawiajac sie udowodnisz czytającym o swojej wiarygodności a my bedziemy mogli odpowiedzieć na twoje zarzuty - jeśli nie oznaczać może że twoim zamiarem jest tylko zemsta za brak chceci dalszej wspolpracy z toba ze strony spolki

@Italimport

Dzień dobry Renatko (byliśmy na "Ty" więc mogę się tak zwracać), proponujesz pozostawianie swoich danych, abyś mogła się ustosunkować. W tym cały problem, że Ty się nie ustosunkowujesz do zarzutów, tylko atakujesz osoby. To Twoja firma i bronisz jej jak lwica, ale nie zmienia to faktu, że pracodawcą jesteś... delikatnie mówiąc - fatalnym.

Renata

A ty pewnie jestes/byłeś fatalnym pracownikiem skoro już cie w tej firmie nie ma albo nie będzie. Różnica między nami jest taka że ja mam odwagę mówić pod własnym imieniem nawet jeśli w Twojej opinie jestem fatalnym pracodawca, Ty ukrywasz się pod pseudonimem, nawet jeśli wedlug Ciebie jesteś/byłeś wspaniałym pracownikiem. Zatem konkluzje pozostawiam do własnej analizy. Prosze nie zapomnieć jutro pozadnie pracować, jest poniedziałek.

Natalia

Opinie są podzielone, ale są informacje, że firma jest rozwojowa. W jaki sposób można się tu rozwijać? Jakieś szkolenia podnoszące kwalifikacje są?

Italimport Sp. z o.o. szuka kogoś na to stanowisko Księgowa. Ktoś wypowie się o pracy tutaj?

Były

Z całego serca odradzam!!!

@Były

Prosze o przedstawienie sie. Skoro Były odradza- prosze podac powód i jakie stanowisko swiadczono - aby opinia byla wiarygodna.

@Były

Brak podania jakich kolwiek faktów - to hejt nie wiarygodna opinia.

Witam, nie do końca wiem i rozumiem o czym niektórzy piszą. Pracowałam w tej firmie przez jakiś czas. Praca jak każda inna. Pani R. rzeczywiście wymagająca, ale uwierzcie mi, że można trafić dużo gorzej. Produkty fajne, firma rozwojowa. A rotacja pośród PH wszędzie taka sama.

@Marta

Nie, rotacja w tej firmie jest wyjątkowo duża co wskazuje na to jaka tam jest atmosfera i co się dzieje.

@ja

to nic nowego, nie wynosiłabym jakoś szczególnie na piedestał Italimport w tej kwestii:) w większości firm handlowych, w których pracowałam było podobnie. Poza tym to Twoja ocena, a moja jest inna. Po to jest ten portal, aby móc się wypowiedzieć. Sama szukam pracy i czytam mnóstwo opinii, różnych, z reguły negatywnych, no bo jakie mają być skoro ktoś już nie pracuje :) Dlatego staram się być obiektywna.

nie lubię nicków
@Marta

Produkty fajne bez wsparcia niestety nie mają szans na rynku. To raczej nie jest Firma tylko działalność dwóch bardzo nieświadomych osób. Nie jest to również działalność rozwojowa, co zmieniający się w tej chwili rynek szybko zweryfikuje.

@nie lubię nicków

Produkty super, współpracujemy od lat, zawsze wszystko dopilnowane i dopięte na ostatni guzik. Czytam z niedowierzaniem. Nie mogłem się powstrzymać, aby nie skomentować... Dodam tylko, że pracuję w jednej z dużych sieci zagranicznych.

nie lubię nicków
@Marcin

Każdy ma prawo do swojej opinii.Pozdrawiam

Agnieszka
@Marta

@Marta argument - można trafić dużo gorzej, to dość kiepski argument. Zapewniam, że są na polskim rynku super Firmy dbające o swoich ludzi i takie warto rekrutować. Pozdrawiam i powodzenia

Poszukujący pracy
@Agnieszka

To podaj proszę kilka nazw tych firm, a skąd wiesz ze są super - pracowałeś tam ? To dlaczego już nie pracujesz ? Zwolnili cie ? Człowiek szuka mądrych i pomocnych opini na tym forum a czyta tylko bzdurne, nie mające logiki wypowiedzi dodatkowo niepoprawnie językowo - co to znaczy " firmy dbające ...i takie warto rekrutować " nie wiedziałem że pracownik rekrutuje firmy, zawsze myślałem że to firmy rekrutują pracownikow .... chyba lepiej poczytam książkę:-)

Kamil
@Marta

Czesc Marta, czym się zajmowałaś w firmie ? Niedawno widziałem ogłoszenie na KAM, czy wiesz coś o tym stanowisku ? W mojej obecnej firmie totalny zastój, ludzie odchodzą. Rotacja sięga zenitu.

Scoth

Masakra. Po takich opiniach wątpię, aby ktokolwiek aplikował do pracy w tej firmie. Widzę, że zarządzający nie mają szacunku do drugiego człowieka i zaczyna się to na nich odbijać. Dosięga ich sprawiedliwość. Za chwilę sami będą szukać pracy.. wcześniej sugeruję jednak korepetycje z j.polskiego. Jak napiszecie CV skoro robicie tyle błędów w swoich wypowiedziach ;)

Napiszę merytorycznie. Brak bazy klientów. Jeśli już tacy się znajdą to sprzed kilku lat na bazie której jest budowany target. Nie do zrealizowania. Klienci nie chcą słyszeć o tej firmie, o współpracy nie wspomnąc. Szczerze odradzam. Maile które otrzymałem będę przechowywać bo kwalifikują się pod (usunięte przez administratora) Praca dla tych ludzi to strata czasu i godności.

Rafał

A jak wygląda kwestia wynagrodzenia w Italimport? Fajnie że w poprzednim wpisie poruszyłeś wiele spraw, jednak nie wspomniałeś nic o warunkach płacowych. Ile konkretnie można zarobić w tej firmie? Są jakieś dodatki?

Italimport

a czy brak bazy klientów to wymóg w firmie. Jeśli firma szuka pracownika, oznaczać to może także że oczekuje aby bazę budował sobie w trakcie swoje pracy bazując na swoim doświadczeniu o jakim pisze w swoim CV. Jeśli ktoś się reklamuje, ze ma kilkuletnie doświadczenie w handlu, to do czego mu baza przyszłego pracodawcy. Czyżby nie zbudował jej bazując na swoim doświadczeniu - w końcu będzie robił to samo w Italimport co robił w poprzednich firmach. Chyba , że malo co robil i dlatego nie posiada wiedzy na temat klientów i oczekuje, że firma przekaże mu swoje dane - no cóż to już inna historia, świadcząca raczej źle o kandydacie, przedstawiającego się jako osoba z wieloletnim doświadczeniem.

@Rafał

Rafale, wynagrodzenie zalezy od wielu czynników takich jak - doswidczenie, znajomosc rynku, znajomosc branzy etc. Jesli chcesz przyjsc na rozmowe i dowiedziec sie faktów a nie plotek od kilku, bylych niezadowolonych pracowników, ktorym najprawdopodobniej nie przedluzono umowy ze wzgleddu na brak wyników, co ich bardzo rozzloscilo - zapraszamy do wyslania swojego CV bezposrednio do nas - info@italimport.pl

Były pracownik.
@Italimport

A czy w Polsce nie na wymogu aby pracodawca opłacał składki ZUSowskie? Czy pracodawca który sam zniszczył swoją opinie na rynku ma prawo wymagać targetu który opiera na historii sprzed pięciu lat?

@Były pracownik.

były pracowniku - bo tak sie podpisujesz - jesli jestes poważna osobą i masz konkretne pytanie do spółki - dlaczego sie nie zwrocisz do niej i nie zapytasz po prostu ? chyba, że twoim celem nie jest uzyskanie odpowiedzi na pytanie a jedynie podjudzanie negatywnej atmosfery - wnioskowac można, że to drugie jest ci bliższe. Opłacanie składek jest takim samym wymogiem, jak świadczenie pracy. Czy twoje składki nie wpłyneły na konto. Prosimy zatem informacje, Skontrolujemy tą sprawe w ZUS. Skoro nazywasz sie bylym pracownikiem, to raczej nie problem skladek jest twoim problemem, bo aktualni pracownicy o takich problemach nie piszą. czyżby twoim problemem bylo celowe wpisywanie negatywnych, nieprawdziwych opinii ? to bardzo przykre, że ktoś mógłby lepiej wykorzystać swój czas. Moze dlatego własnie jestes już byłym pracownikiem.

@Były pracownik.

Szanowny Panie ;-), pracodawca nie ma jak zniszczyć sobie opinii na rynku bo w rynku pracują pracownicy pracodawcy. To oni nienależytym wykonywaniem obowiązków mogą narazić imię spółki. Obiecywanie klientom i niedopilnowanie obietnic, brak regularnych wizyt, brak chęci do aktywnego promowania asortymentu- to niestety negatywny wpływ przedstawiciela na klientów w rynku. Klienci jednak zdaja sobie sprawę z problemem odpowiedzialności przedstawiciela gdyż to szeroki problem wielu pracodawców. Wiemy jednak, ze na rynku pracy jest wiele poważnych i rzetelnych pracowników, oni nie będą mieli problemów na rynku. Niestety wielu klientów nie chciało z Panem współpracować gdyż Pan na swoją opinie sam sobie zapracował - dlatego zdecydowaliśmy się na zakończenie współpracy.

@Italimport

Rozumiem że Firma próbuje wybielić się z już i tak poważnych problemów. Pracownicy samo odchodzą z Państwa firmy. Natomiast klienci nie chcą współpracować z Italy Import przez to jak jest zarządzana firma a nie jak promują ją pracownicy na rynku. Kilka spraw w sądach o nieodprowadzanie składek i nie wypłatę należytego wynagrodzenia już jest. Kolejne myśle że to kwestia czasu. Proponuje abyście Państwo wyciągnęli wnioski a nie pisali - Pani Renato dyrdymały. To są oszczerstwa wobec byłych pracowników i do udowodnienia na salo sądowej.

Italimport

Byly pracowniku - a czy ty byłeś napewno pracownikiem, gdyż jak wynika z Twojej wypowiedzi nazwa firmy to nie Italy Import. Czyżbyś nie pamiętał gdzie pracowałeś ? Być może mówisz o innej spółce gdyż firma nie posiada żadnych spraw sądowych. Działanie z ramienia konkurencji nie jest etycznym zachowaniem i nie wnosi nic do tego portalu.

Italimport

Zainteresowanych informacjami o spółce Italimport zapraszam do wysyłania bezpośrednich zapytań na info@italimport.pl. Bazując na wpisach kilku byłych pracownikach, którym dalsza współpraca nie została zaproponowana możesz jedynie zbudować sobie nie poparty faktami obraz. Naturalnie, że nie jesteśmy miejscem - gdzie od pracownika niczego się nie oczekuje. Oczekujemy tego samego, co kazdy inny pracodawca - wywiązywania się ze swoich obowiązków i rzetelnej pracy. Niestety to czasami zbyt dużo dla niektórych. Zresztą sam fakt, ze dana osoba w CV ma zmianę pracy średnio co 6 miesięcy także może już wiele świadczyć. Prawda zazwyczaj nie jest jednostronna - dlatego mamy od tego sądy a nie portal z opiniami - przewage na tym forum ma niestety pracownik, gdyż nie wymaga się tutaj podania prawdziwych danych ani nie kontroluje ilosci wpisów pochodzacych z jednego IP komputera. Pracodawca zaś nie ma możliwości pozostawienia opinii o pracowniku - aby przyszły pracodawca mógł sobie oszczędzić rozczarowań i czasu. Mądra osoba z pewnością zdaje sobie z tego sprawę i powinna bazowac nie na wpisywanych hejtach a wysłać zapytanie do samej spółki.

Sierpień

Weroniko nie warto było nawet odpisywać osobie o niku Pożyczkodawca. Od razu widać, że to wpis właścicielki itali... Zawsze ma te same argumenty, więc warto ją rozpoznać. Najpierw pisała jako Obserwator. Kilka minut później już była Pożyczkodawcą. Na zgodny z prawdą wpis na temat kapitału spółki (sprawdziłem) zamiast merytorycznej odpowiedzi - jak zwykle u tej pani zarzuty. Śmieszne, bo pyta czy osoba o niku Kapitał udziela kredytów, a sama nazwała się Pożyczkodawcą. Niezbyt to przemyślane :)

@Sierpień

Szanowny Sierpień, widzę, że bardzo analizujesz spółkę Italimport - wiesz nawet o jej kapitale - czy możesz oświecić czytających - skąd posiadasz takie dane ? Dodatkowo potwierdzasz o negatywnym wyniku finansowym spółki - proszę podaj dokładnie jakie dane masz na myśli - gdyz spółka ma od wielu min. 15 % wzrost obrotu. czyżbyś nie zauwazyl tego w bilansie - jeżeli kiedykolwiek go widziałeś czy próbujesz jedynie budowac zly wizerunek spółki dokonując masy negatywnych wpisów. Proszę o przedstawienie sie abyśmy mogli konkretnie wymienić racje.

Były

Byłem, widziałem, doświadczyłem - nie życzę nikomu. Właścicielka Alfa i Omega - zawsze ma rację i nawet, popełniając błąd widoczny jak na dłoni, obwinia wszystkich do około. Kontrola dowodem zaufania - nadrzędna dewiza pani R. - wyjazd, powrót, długość postojów. Samochód tylko do użytku służbowego - każdy kilometr prywatny płatny plus ryczałt miesięczny za chcę używania. Jakieś gratisy do bagażnika - coś co nie istnieje w tej firemce. Gratisy do rozliczenia akcji lokalnych - czekasz miesiącami mimo wypełnieniu kilku tabel. Zgłoszenie do ZUS - jesteś, albo nie jesteś - różnie bywa. Stabilność zatrudnienia - roczna rotacja +/- 8 pracowników przy zatrudnieniu w terenie 2 czasami 3 osób (większość rezygnuje sama po kilku tygodniach znajomości). Decyzja należy do Ciebie, ale nie mów, że nie ostrzegałem.

Maria

Jak wygląda grafik pracy dla magazyniera/dostawcy w Italimporcie? W jakie dni jest praca a kiedy ma się wolne? Czy jest to 5-dniowy system pracy? Czy jeśli chodzi o np. urlop na żądanie, to nie ma z nim problemu? Można brać?

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Italimport Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Nie wiem, ale czytając te wpisy i biorąc pod uwagę co mówią pracownicy i klienci tej firmy lepiej trzymać się z daleka.

Inny

Niech pani R. sama sobie zleci i wykona pracę za taka stawkę o jakiej piszecie. Ciekawe czy sama chciałaby tyle zarabiać i tak być traktowana jak traktuje pracowników? Piszecie, że dostaliście do podpisania umowy z innymi zapisami finansowymi niż ustnie ustalone, nie mieliście szansy na obiecaną premię. A, gdy już była to maksymalnie 200 zł. Pani prezes sprawdza was na każdym kroku, nie ma szans na przerwę w pracy, która prawnie wam się należy. Czas pracy jest liczony od dojazdu do pierwszego klienta. Dojazd już się nie liczy. Podsumowując- Nie rób drugiemu co Tobie niemiłe! Brzmi znajomo?

Dario
@Inny

Zostałem zaproszony na spotkanie PH teren Dolny Śląsk .Jakie warunki finansowe , premie czy kasa wypłacana na czas .Jakie wsparcie dla klienta (wymiany , gratisy ) Jak z warunkami kontraktowymi (retro, rabaty)? Zastanawiam się nad aplikowaniem z innej firmy z FCMG, ale czytając opinie zastanawiam się czy jest sens.

Inny
@Dario

Po przeczytaniu wszystkich opinii odradzam. Lepiej uczyć się na cudzych błędach, niż na własnych. Tym bardziej, że jest inna propozycja pracy.

PH

Koledzy i Koleżanki PH Szerokim i jak najdalej... Z handlowym pozdrowieniem PH

Henryk
@Dario

Pracowałem w tej firmie. Szkoda czasu, chyba że lubisz jak Cię (usunięte przez administratora) Jeżeli chcesz uczciwie pracować i zarabiać, to nie w tej firemce

Target
@Inny

Dzień dobry Ktoś już wcześniej wspomniał... Jak najdalej od tej firmy Kasa słaba, premii brak, oczekiwania wielkie, planu rozwoju absolutnie brak, socjal to dla zarządzajacych ta firmą pojęcie nie znane, szacunek dla drugiej osoby brak, komunikacja... coś takiego nie istnieje zwłaszcza z panią R. Gratisy dla klientów... Haha kpina, a tylko można problemu sobie narobić na sklepach ( ustalenia gratisu nie dojeżdżają bo ktoś na górze zadecydował inaczej) Zdecydowanie są lepsze miejsca pracy

Nie - R.
@Target

Hej, po przeczytaniu opinii myślę, że plan rozwoju jednak jest - jak największe wpływy gotówki na konto pani prezes. Piszecie, że to spółka polsko - włoska, ale "ciepło" piszecie tylko o pani R. Czyżby współwłaściel miał podobne prawa do wypowiedzi w sprawie firmy jak pracownicy?

Weronika
@Inny

Oj tak Beatka patrzy na każdą minutę przerwy wyjsc zadzwonic np do lekarza nie można i odeszłam po usłyszeniu od niby dyrektora ze jestem chora chory to jest on (usunięte przez administratora)

Kapitał

Ta spółka z.o.o. ma najmniejszy z możliwych w Polsce kapitał zakładowy - 5 tys.zł. Tak niski kapitał zwiększa ewentualne ryzyko niewypłacalności spółki i tym samym może godzić w interesy jej wierzycieli.

Pozyczkodawca
@Kapitał

A co - udzielasz kredytow czy szukasz pracy? A może aktualnie cie wylali i swoje żale wypisujesz. Co za absurdalne wpisy. Ludzie za długo w domach przesiadują i nie wiedzą co z czasem robic.

Weronika
@Pozyczkodawca

Nie wiesz nie pisz nikt na siłę złych komentarzy nie ślę ludzie myślą

Czy można mieć teraz rozmowę o prace online ?

Kaszub

Piszecie, że właściciele firmy źle traktuje pracowników i klientów. Chciałem aplikować do tej firmy, ale opinie mnie odstraszyły. Czytałem w wielu wpisach o postępowaniach w sądzie pracy, kontrolach (chyba) skarbówki. Jednak firma funkcjonuje ponad 7 lat. Nie upada. Przeciwnie chyba się rozwija, bo "szuka" pracowników w całym kraju.

@Kaszub

I tak co miesiąc zmiana, ciekawa jestem dlaczego co miesiąc odwiedza mnie inny przedstawiciel, choć są też tacy którzy nie zdążyli do mnie dojechać.

Kaszub
@Klient

Ciekawy jestem czy produkty dobrze się sprzedają? W opiniach p. prezes pisała, że 80% pracowników to dramat. Byli pracownicy opisywali "nieścisłości" w rozliczeniach wynagrodzeń i nieupoważnione doliczenia za paliwo. Dodawali także informację o przerabianiu dat ważności na opakowaniach. Opis rozprowadzania próbek wśród nowych klientów - np kremu czekoladowego łyżeczką bezpośrednio ze słoika- bardzo mnie rozbawił. Wyobraziłem sobie siebie jak częstuję w ten sposób zdziwionych, może nawet zdegustowanych ludzi. Jak już pisałem po przeanalizowaniu wszystkich informacji zrezygnowałem z wysłania CV. Postanowiłem jednak obserwować opinie z nadzieją, że coś się zmieni.

@Kaszub

Tak, szuka pracowników w całym kraju , powodem jest rotacja w firmie. Każdy pracownik pracuje miesiąc . I znów pojawia się ktoś nowy. Brak zaufania do takiej firmy.To nie jest rozwój firmy.

Obserwator
@Klient

A z skąd wlascicielka sklepu wie ze ktoś nie dojechal ? czyżby wiedziala co dokładnie dzieje się w spółce? A może pisze ktoś kto wcale nie ma sklepu tylko wstawiany negatywne opinie bo zazdrości sukcesu firmy i jest rozgoryczony własnymi niepowodzeniami zawodowymi.....takie są najczęściej te opinie, negatywne opinie negatywnych i zazdrosnych ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Italimport Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Italimport Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Italimport Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Italimport Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 0 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Italimport Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Korkowa 29 lok. 8
    04-502 Warszawa