Opinie o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Opał - wydobywanie węgla kamiennego

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o. w Warszawa

wesoły romek Nowy wpis

Firma z premedytacją niepłacąca podwykonawcom, jak podwykonawca jest potrzebny to bardzo uprzejmi i kontaktowi, byle by wykonał robotę. Później gra na czas i tłumaczenia że pieniądze w drodze, i tak zwane ściemnianie. Jeżeli jest jeszcze potrzebny to zapłata za pierwszą fakturę lub dwie i dalsza gra na czas. Następnie już po skończeniu wszystkich robót zaczyna się nieodbieranie telefonów i brak jakiegokolwiek kontaktu. Gdy sprawa w końcu poszła do Sądu to nagle uwagi i podważanie wykonania usług. Ogólne pretensje że podwykonawca chce za swoją pracę i wystawione faktury zapłatę. Nie polecam.

Roberto Nowy wpis

Taki spokój zapanował na wątku czy to dlatego, że jest dobrze i nie ma powodu do narzekania?

Roman

Według strony internetowej Operatorom koparek oferują atrakcyjne wynagrodzenie? Może ktoś powiedzieć coś więcej na ten temat? Na jakie zarobki i warunki jest szansa?

lolo Nowy wpis
@Roman

przy 8 godzinach zarobisz 3200

Roman Nowy wpis
@lolo

Można tu liczyć na jakieś kursy podnoszące kwalifikacje? Jakie są godziny pracy i czy jest też szansa na jakieś benefity pozapłacowe? Liczę na Twoją odpowiedź!

Limonka

Witam , czy sytuacja w owej firmie się poprawila ? Czy warto składać tam swoje cv?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Idźcie do sądu!

Ludzie, idźcie do Sądu. Jedna sprawa już w toku, pozew złożony. Brak cierpliwości w stosunku do nich i niepłacenia faktur. Nikt nie odbierał i nie odbierze telefonu, a nawet jeśli to będą wykręcać się brakiem funduszy. Idźcie do sądu, dajcie szansę innym, którzy TEZ CZEKAJA NA PIENIĄDZE. Ta sprawa jest do wygrania, zobaczcie ile ludzi oszukali. Nie bądźcie głupi i jeśli macie zaległości od nich - składać pozew, dołączać faktury czy skany rozmów i jazda! Z takimi krętaczami trzeba walczyć, a nie odpuszczać. Przecież oni nadal pracują!!! Mają pieniądze!!!

Olga
@Idźcie do sądu!

Czy ktoś z obecnych lub byłych pracowników może odpowiedzieć, czy sytuacje takie mają miejsce również w stosunku do Was? Czy sprawy zaległych płatności zostały już wyjaśnione? Są godni zaufania, czy lepiej nie składać CV do Przedsiębiorstwa Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o.?

BYK

Firma nie płaci zaległych faktur. Od grudnia 2018 ciągle wymiguje się od płatności. Nigdy nie można się dodzwonić. Nie pracujcie i nie współpracujcie jeżeli chcecie swoja kasę. lepiej nic nie robić niż stracić . (usunięte przez administratora)

Ta firma zawsze była taka nigdy nie szanowali ludzi jednym słowem banda krętaczy

Portal

Generalnie się jak strusie. Głowa w piasek w sytuacjach trudnych a tyłek niestety wystaje. Źle traktują nie tylko pracowników co wynika z wpisów, ale nie płacą również za wynajem mieszkania dla tychże pracowników choć umowę zawiera jeden z członków zarządu i współwłaściciel firmy. Do prezesa nie można się dodzwonić, notorycznie nieobecny, a współwłaściciel nie reaguje na telefony i ponaglenia. W jednej z rozmów powiedział " to proszę oddać sprawę do sądu". Nie godni zaufania, to ponad wszelką wątpliwość. Rzucają słowa na wiatr, absolutny brak odpowiedzialności. Nie polecam, bo niesmak zostaje. Moje sugestie dla PRI 7 Sp. z o.o.: Nie polecam żadnych.. kontaktów z tą firmą. Nie dotrzymują umów, nie odpowiadają za słowa. Kłamią. Unikają kontaktów kiedy przychodzi pora rozliczenia. Walą w cudze piersi,w swoje nie potrafią. Obdarzyć przedstawicieli firmy zaufaniem to wielki błąd.

Kazimierz

Pri 7 jako pracodawca nie polecam zalega kolo 20 osob z wyplatami za przepracowany miesiac za 6 miesiecy zalegaja za nadgodziny i delegacje niema juz z czego zyc telefonow pan szanowny prezes nie odbiera i panownie kierownictwo tez ciezko im odebrac a my dzwonimy i domagamy sie odp kiedy wyplate zalegla dostaniemy zostaje pip albo.sad pracy

Oszukani

PRI7 to (usunięte przez administratora) którzy podpisują umowy, życzą sobie wystawiania FV przelewowych, a później nie płacą, telefonicznie zasłaniają się tym, że nie spłynęły im pieniądze z innych firm, że trzeba czekać, że przepraszają i tak miesiącami aż przestają odbierać telefony. (usunięte przez administratora) proponuję każdemu podać ich do Krajowego Rejestru Długów!!!!!

Doman

Firma nie płaci za wykonanie usługi. Faktura z 11.2017. nie uregulowana do dziś. Nie polecam. Podejrzewam że ogłosi upadłość.

Podwykonawca

Właściciel firmy PRI 7 Sp z o.o. nie płaci swoim podwykonawcom. Wykonywanie telefonów jest bezcelowe. Pisma wzywające do zapłaty ma za nic. Nie jest to jednorazowa sprawa tylko stała polityka tej firmy. Zdecydowanie odradzam współpracę z tą firmą!!

on
@Podwykonawca

to zrozumiałe , wielki jak brzoza i kupi jak koza

zol
@Podwykonawca

popieram. tylko w sądzie można otrzymać zapłatę. Odrawdzam. trzymać się daleko

techserwis
@zol

Witam mam prośbę o jakiś kontakt do Pana tez mi nie zapłacili chciałem siedowiedziec czy mozna cos zrobic z nie zapłaconą fakturą .podaje tel.513379624

Balbinka 1234

PRI 7 oszust nie płaci żadnym firma nie ma kontaktu . Działa tak już ładne pare lat dziwi mnie ze jeszcz żadna władza mu końca nie doszła !!!!! Szczerze nie POLECAM WSPOLRPACY BO TO OSZUŚCI !!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o. - Warszawa

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Modlińska 310/312
    03-152 Warszawa

Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych 7 Sp. z o.o.