PETRALANA S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PETRALANA S.A.

Witam jestem operatorem wózka widłowego napiszę tak NIESTETY ale jest tutaj tylko najniższa krajowa na wózku , nowy pracownik a pracownik stary ze stażem[starszy magazynier] na dzień dzisiejszy mają tyle samo JEST TO MOIM ZDANIEM ŻENUJĄCE!!!. Zaczynamy my operatorzy powoli się rozglądać za innymi robotami niestety takie są realia a nadgodzin ciągle nie będziemy stukać. Ciekawe jak operatorzy zaczną się zwalniać kogo oni tam posadzą na tych stanowiskach może sami usiądą ?! Ja polecam tą firmę ale nie za takie stawki jakie są...

Pracownik1
@pracownik

Taka prawda , teraz są nowi dwóch na hali jedna na zaladukach pierdząca w siedzenie i ma taką samą stawkę jak wszyscy śmiech na sali

Napoleon

Rotacja przeogrommna wyjaśnia wszystko Weni widi wici nie warte polecenia

Bonaparte
@Napoleon

ROTACJA słowem przewodnim firmy.

Laborant

Co jest powodem tego, że co jakiś czas wystawiane jest ogłoszenie na stanowisko specjalisty ds. kontroli jakości?

@Laborant

Jak to co? To że laboranci będąc jeszcze na umowie 3 - miesięcznej nie chcą by im ją przedłużać. A dlaczego nie chcą zostawać w firmie na dłużej??? :) Kto się wypowie?

Nikisz

aha, akurat w labie to jest najlepsza praca, wiekszość osób ma tam długi staż, i na pewno w odniesieniu do produkcji to niebo a ziemia, po prostu większśc osób w labo to kobiety które, mają także inne zajecia jak np. rodzenie dzieci i są wakaty.

Kobieta
@Nikisz

Jak Ci żal to zostań kobietą :) Albo idź do labu pracować.

Ktosiek
@Laborant

Też to zauważyłem. Znowu pojawiło się ogłoszenie na to stanowisko.

Mati
@Ktosiek

Rotacja spora jak widać.

Ilona

Skąd tyle różnych opini?Jedni mówią, że jest okej, drudzy nie. Macie tu jakieś działy?

@Ilona

Myślę że pomiędzy pracą w biurze, a pracą na produkcji jest ogromna różnica, dlatego tyle różnych opinii. Praca na produkcji nie jest łatwa, warunki bywają trudne i sama styczność z wyrobem dla niektórych nie jest przyjemna. Do tego dochodzą kwestie dogadywania się pomiędzy pracownikami poszczególnych działów.

@Ilona

Na produkcji pracuje dużo cwaniaków, którzy wywlekają na tego typu portale prywatne sprawy pracowników. Ostatnia sytuacja temu dowodzi, więc chyba nie jest to dobre miejsce do pracy szczególnie w takim towarzystwie. A firma jak widać zero konsekwencji i trzyma te osoby, które psują i niszczą reputację firmy.

Pracownik Biurowy

Rozmowa z dwoma paniami trwała nieco ponad 40 minut. Atmosfera przyjemna, bez napięć. Trochę o poprzednich doświadczeniach zawodowych, pytania o cechy i co zyska firma zatrudniając akurat mnie. Podkreślone zostało, że jeden z prezesów to bardzo nerwowy człowiek, że praca polega także na robieniu kawy i kserowaniu dokumentów. Zweryfikowana została także znajomość wymaganego języka. Pomimo informacji o feedbacku nie otrzymałam go więc raczej i pracy również nie. Rozmowa raczej nijaka. Jednej z pań niestety nie udało się ukryć zaskoczenia po usłyszeniu odpowiedzi dotyczącej oczekiwanych zarobków. ;)

Cechy pracownika; reakcja na stres i moje ulubione na każdej rozmowie - dlaczego akurat ta firma.

Ale

Niestety mile Panie z HR nie dają informacji zwrotnej o wyniku rekrutacji

Młody

Cześć wszystkim czy warto aplikować do petralany pracowałem 2 lata na koskowni kolega pracuje tutaj i bardzo sobie ceni tą pracę

Tomek ze Sosnowca

<3 https://www.gowork.pl/reklamacja P.s 2023 wszystko pisze w google co i jak wystarczy wytężyć mózg i poszukać by zaradzić głupocie... .....I NA RYM ZAKOŃCZYMY...

Wełna
@Tomek ze Sosnowca

I się nauczyła koleżanka korzystać z tego co to jest reklamacja na GoWork.pl.... Rampampammmmmmm trudne sprawy

Iza Z.

Witam, jak wygląda rekrutacja na stanowisko biurowe ( do sekretariatu ) ?

Kris

Praca ok, grunt, że na czas płacą zawsze

Hanter
@Kris

Cos wiecej mozesz powiedziec jeszcze? praca ok i placa na czas, a jak atmosfera?

Dynis
@Hanter

Zależy na jaką brygadę trafisz, są takie na których jest miła atmosfera a są i takie ze złośliwymi bucami :p Na dowód tego, że nie jest źle to ja przyszedłem w 2017 tylko przezimować, no i tak już zimuje szóstą zimę.

BajteL
@Dynis

U mnie szósty rok i dalej tutaj siedzę i narazie nigdzie się nie wybieram ....

nik

kiedys pracowałem chwile w tej firmie i jesli ktos jest ciekaw mojego zdania to moge powiedziec tylko tyle ze w tej firmie jest najniższy standard poszanowania pracownika z jakim sie w zyciu zetknalem

Maciek

Widzę, że jakoś sporo negatywów jest, ale mi się podoba, nie narzekam

Szok

Katastrofa co tutaj się dzieje... Nikomu nie życzę ani nie polecam pracy w tej firmie.

Pan dodający opinie

Płaca spoko, atmosfera mogłaby być lepsza, a no godne godziny pracy.

nunek
@Pan dodający opinie

dodałbym jeszcze, ze nadgodziny tez spoko platne - przynajmniej kiedys tak bylo

ania
@nunek

bylo super,ciesze sie ze moglam tam pracowac

małpa

TRZY RAZY TAK

Stempod
@ania

Połowa pisz jak to było świetnie, jak wspaniale pracowało, jacy koledzy byli fajni i przełożeni wspaniali. No to się pytam Dlaczego BYŁO! Jak było tak wspaniale to dlaczego było a nie jest. Dlaczego odeszłaś? Dlaczego taka fluktuacja? Myślę, że te opinię pisze ktoś podstawiony.

ania
@Stempod

było, bo problemy zdrowtne i musiala przejsc na lzejsza prace, dlatego. nie sadze by ludzie byli podstawieni.. po prostu pisza co mysla.

XYZ
@ania

No właśnie ostatnio pojawiło się sporo komentarzy typu "było fajnie ale musiałam/łem odejść bo problemy zdrowotne" więc chyba nie jest to do końca taka fajna praca skoro pracownicy tracą zdrowie. Daje to do myślenia...

ABCDEFGHIJK
@XYZ

Nie wiem kim jesteś, ale Tobie oceniać czy to przez pracę, czy nie. Równie dobrze mógłby być to udar czy nowotwór. Takie gadanie serio jest żenujące. Są różni ludzie i różne historie, ale oczywiście NA PEWNO KTOŚ PODSTAWIONY MOŻE TO PISAĆ, NIE? Nie może się nikomu w Petralanie podobać? To, że Tobie się nie podobało, to nie znaczy, że innym również. Nie mierz ich swoją miarą ;)

Daro
@ABCDEFGHIJK

Nie każdemu musi się wszystko podobać. Negatywne opinie świadczą o tym że nie jest tu wszystko idealnie, trzeba to przyjąć na klatę, a tu widzę wielkie oburzenie bo ktoś śmiał napisać negatywny komentarz...

akcent

Nie ma to jak chcieć popsuć opinie firmie. Wstydzcie sie.

adier
@akcent

takie osoby to moglby sie po prostu wyciszyc.. i nie komentowac wgl.

Xyz
@akcent

Jakie popsuć?Czym?Więcej szkody robią fałszywe komentarze jak te o pracujących na produkcji kobietach

Rekin
@adier

Przecież każdy ma prawo do wyrażania swojego zdania. Opinie zawsze będą i te złe i dobre.

Łucja
@Xyz

a czemu robią szkodę? nie przyjmują do was pań na produkcję czy słabo im praca idzie po prostu? i na jakich innych stanowiskach mogą w razie czego pracować?

ZYX
@Łucja

Robią szkodę bo wprowadzają w błąd przyszłych pracowników, a pisanie nieprawdy jest po prostu złe.

Diamencik

Nie polecam pracy w tej firmie.

Mis :)

Mam wyraźnie ze tylko kilka osób na tym forum wie cokolwiek o tej firmie , jej kierownictwie i atmosferze ale jeśli ktokolwiek chce przejść szkole życia, nauczyć sie jak przeżyć za minimalna kwotę , nauczyć sie kombinować i liza (usunięte przez administratora) to polecam wszystkim. Szkoda tylko mi tych osób które tam poznałem a które dla tej firmy odeszły z dużo lepszych firm a juz napewno z firm stabilnych, gdzie nie trzeba co miesiąc martwić sie o wypłatę i o to czy za miesiąc nadal będzie sie pracowało. Ale jak to juz ktoś napisał , budujcie , racjonalizujące , wypruwajcie sobie żyły a może będzie wam dane :) a jak nie będzie to trudno ;) pamiętajcie - za naukę ( a raczej za nauczkę) tez sie płaci :)

Lolek
@Mis :)

Słuszne spostrzeżenie.

Wernon

Dostałem ofertę na produkcji, czy warto tam iść? Znajomy polecał, ale chce znać wasze opinie.

Fazet
@Wernon

Żaden dobry znajomy by ci tego miejsca do pracy nie polecił, a pozytywne komentarze, które widzisz są generowane przez pionków z biurowca. Firma jest w restrukturyzacji, ma długi jak z Bobka do Toszka, ekstremalnie czesta rotacja ludzi, podjedz pod firme i zagadaj z kimś, nie wierz w te pochlebne, wirtualne opinie, które tutaj czytasz. Nigdzie nie jest idealnie, ale tam jest ekstremalnie źle, uwierz lub zaryzykuj i sam sprawdz.

Utyk
@Fazet

Ja zaryzykowałem i naprawdę nie ma tak źle, jak tutaj opowiadacie. Może są ludzie, którym się tam naprawdę podoba i są prawdziwe te komentarze.

@Fazet

Nie Tobie oceniać, czy mój znajomy jest dla mnie dobry, czy nie. Wie, ze jestem w złej sytuacji, więc chciał dobrze. Chętnie zaryzykuje i sprawdzę te wszystkie rzeczy, o których mówicie ;).

Wózkowy
@Wernon

Zaryzykujesz, czyli przenosisz się z biurowca na produkcję?

@Wózkowy

Zaryzykuje, czyli zatrudnie się jako nowy pracownik. Co wam się wszystkim ubzdurało, że ktoś z biura to pisze? Czy według was nikt nie może się w tej firmie zatrudnić, bo wam jest tam źle albo było? Masakra, ludzie co z wami...

XYZ
@Wernon

Bo tak to wszystko wyglada jakby pisał ;)

nowym na produkcji bede sobie

Jak tam sytuacja? jest okej? od nowego roku zaczynam

Vini

Każdy z was ma jakąś wyrobioną opinię i każdy ma do niej prawo. Mam nadzieję.. ;) Jedni złą, drudzy pozytywnie, ale po co zaraz mówić, że ktoś z firmy pisze komentarze. To trochę takie nie na miejscu.

janak
@Vini

Też tego nie rozumiem wgl. Ja tam pracowałem i może nie było idealnie, ale w jakiej firmie tak naprawdę jest?

ABCDEFGHIJK

Chyba trochę odklejkę, serio. Jak ktoś mówi, że było fajnie to było. Po co to podważasz? To, że Tobie było źle to nie znaczy, że każdy jest na Twoim miejscu. Zbastuj trochę.

Anti

Bardzo dobrze wspominam okres pracy w Petralanie w Bytomiu. Nigdy nie narzekałem na szefostwo i współpracowników.

Utyk
@Anti

No i takie podejście mi się podoba ;)

Zostaw merytoryczną opinię o PETRALANA S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w PETRALANA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PETRALANA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 254.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PETRALANA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 213, z czego 131 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PETRALANA S.A.?

Kandydaci do pracy w PETRALANA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PETRALANA S.A.