PETRALANA S.A.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o PETRALANA S.A.

ślązok

pracowałem tak długo, aż mojej kobicie się nie wzięło na wyprowadzkę ze śląska. teraz już jestem w mazowieckim, ale bytomianom i innym prace w petrze polecam

kolega

ja lubie te prace i jeszcze kumpla zaciongłem do firmy

faja

pracowalem tam dwa lata, roznie bywalo, ale nie bylo az tak zas najgorzej

potek

mi się podoba, chwale sobie te robote

gulex
@potek

potwierdzam

Pracownik Biurowy

Rozmowa z dwoma paniami trwała nieco ponad 40 minut. Atmosfera przyjemna, bez napięć. Trochę o poprzednich doświadczeniach zawodowych, pytania o cechy i co zyska firma zatrudniając akurat mnie. Podkreślone zostało, że jeden z prezesów to bardzo nerwowy człowiek, że praca polega także na robieniu kawy i kserowaniu dokumentów. Zweryfikowana została także znajomość wymaganego języka. Pomimo informacji o feedbacku nie otrzymałam go więc raczej i pracy również nie. Rozmowa raczej nijaka. Jednej z pań niestety nie udało się ukryć zaskoczenia po usłyszeniu odpowiedzi dotyczącej oczekiwanych zarobków. ;)

Cechy pracownika; reakcja na stres i moje ulubione na każdej rozmowie - dlaczego akurat ta firma.

to ja

atmosfera na plus, piniądz też wporządku, dobrze jest

Areczek
@to ja

Czyli 5 k na rękę ?

antek

w porządku, polecam

ula
@antek

przyłączam się do tego - jest ok

Łucja
@ula

Tylko ok? A napisałabyś coś więcej? Jakie stanowisko i obowiązki?

nicknick

Zawsze jest tak, że płaca wypłacana regularnie. Wiadomo praca, jak praca - raz z górki, raz pod górkę. Koledzy fajni.

ukulele

a mozesz cos wiecej powiedziec?

kolega kolegi

Mój kolega tu pracował i nie narzekał. To najlepsze miejsce by zacząć pierwszą prace.

bart

Robota bywa ciężka, ale kasa się zgadza

patrys
@bart

kasa zawsze sie zgadzala, jak i premie

Remek
@patrys

Bardzo dobrze wspominam tą pracę, ale zdecydowanie mogliby lepiej płacic. Widze, ze wy jestescie obecnie zadowoleni - oby tak dalej!

bartel

nie wiem co tu tyle negatywow... mnie jest tam okej

Górniok
@bartel

ja tez nie rozumiem. raz z gorki, raz po gorki. jak w kazdej pracy - sa jakies zawirowania

kruciok

dobra robota, nie ma co narzekać

malućki

Jak sie tam pracuje? Ktos mi cos podpowie? Jestem kandydatem

typek

powiem wam wprost roznie bywalo, ale pomimo to dobrze wspominam te firme

Aśka_Kaśka
@typek

każdy ma wyrobioną swoją opinie, ja też mam swoją - lepiej nie mogłam trafić

julik

praca jak praca. kazdy musi sie przekonac sam.

kamix
@julik

zgadzam sie, mnie bylo okej i jest w sumie

zadowoleniec
@kamix

w poprzedniej mnie zle traktowali, teraz bardzo dobrze :))))

obecny
@zadowoleniec

Ja tam teraz pracuje i powiem Ci nie jest najgorzej.

alojz

bylo, jak bylo, dobrze wspominam

zadowoleniec
@alojz

ja tez jestem zadowolony

Katarzyna

Nigdy nie żałowałam, że tam pracowałam. Dobrze mnie traktowali.

Elżbieta

Skąd pewność kto to pisał? I czemu ktoś miałby pracować 3 dni, stało się coś? Taka rotacja to u was norma?

Katarzyna

A Ty 5 minut. Nie wiesz to się nie wypowiadaj :)

hehe

Było gites majonez. 3 razy tak.

niezdecydowany

miałem lepsze prace, teraz jestem w innej i troche lepiej, ale w sumie to nie wiem

mlodziak

praca na produkcji jest super fajna. dopiero zaczal, ale mam nadzieje, ze sie nie zawiode

Zostaw merytoryczną opinię o PETRALANA S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w PETRALANA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PETRALANA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 254.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PETRALANA S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 213, z czego 131 to opinie pozytywne, 27 to opinie negatywne, a 55 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PETRALANA S.A.?

Kandydaci do pracy w PETRALANA S.A. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PETRALANA S.A.