Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Opinie o Clavey Personal Power Sp. z o.o.

Neutralny

@obrońca Lepiej pilnuj swojego nosa i rub to co masz robić bo każdy widzi cudze błędy poza własnymi . Nie oglądaj ślizgaczy tak jak już ktoś wspomniał tylko weź sie za siebie bo najlepiej nasrać w swoje gniazdo i zganiać na innych że śmierdzi . Pamiętaj nikt nie jest niezastąpiony . Każdy w życiu do czegoś dąrzy , uczy się na błędach fakt w twoim przypadku już zapewne za późno na wyciąganie wniosków bo myślisz że masz plecy .hmm niestety to tylko złudzenia

Xyz

Drodzy koledzy!! Przestańcie w końcu kur.. Narzekać. Wiecie że czyta to zarząd, to dlaczego nikt nie zaproponuje jakiś zmian które według was by mogły pomuc. Bo ciągłym narzekaniem i obrażaniem to tylko sobie dołek kopiemy, a potem będzie płacz ???? jak coś się zmieni a nie będzie po waszej myśli

defensor

Jak tak czytam te komentarze to widać, że wiara jest wiecznie niezadowolona. Tylko narzekacie najpierw DW źle, teraz macie nadgodziny i co? Nadal źle. Kieras (nie mylić z rycerzem znad przeciwka) też nie dobry, bo jeździ "wypasionym golfem"?a dobrze niech jeździ. Przynajmniej na to zapracował a nie jak część hołoty gdzie w momencie jak kierownik wchodzi to połowa przysypia albo w telefonie.Ciągle tylko wymagania a to źle a tamto też źle. Ale ciężko dać coś od siebie i zrobić coś z własnej inicjatywy, lepiej posiedzieć w telefonie albo jechać na fajke. Natomiast odnosząc się do nowych pracowników również wymagają. Zachowują się jakby robili 10 lat a nic nie potrafią. Pewność siebie jest zatrważająca, cwaniactwo na nie złym poziomie. Ale żeby wziąć się do pracy jeden z drugim to lepiej narzekać.

Bodzio

Będą podwyżki w przyszłym roku?Dalej słabo wyglądają nasze zarobki na tle innych pracowników pracujących w naszej branży.

Ktoś
@Bodzio

Zapomnij. To że dali w tym roku nie znaczy że w przyszłym dadzą. To że nasze zarobki są na słabym poziomie w stosunku do innych fabryk wiemy nie od dzisiaj.

@Bodzio

(usunięte przez administratora)kierownik już dostał golfa w najbogatszym wyposażeniu. Jak nie pokupują nowych samochodów to jest szansa na podwyżkę.

Automatyk

Rozmowa z dwiema osobami. Rozmowa konkretna i rzeczowa, miła atmosfera. Pytania o wykształcenie i doświadczenie. Jednakże prowadzący za dużo mówi i opowiada o sobie. I naprawdę na nikim nie robi to wrażenia, że pracował w inspekcji pracy. Myślał, że może kandydat się wystraszy. Wszystko było w porządku do momentu zaproponowanego wynagrodzenia. Zdecydowanie dla mnie było ono za niskie. Niestety firma nie chciała podjąć dalszych negocjacji w tym względzie, gdyż oferują szkolenia i możliwości rozwoju. Ale szkoleniami rachunkow się nie opłaci.

Doświadczenie, wykształcenie.

Łysy

Nareszcie zaczęło coś się dziać.

Bodzio

Ciekawe czy będą podwyżki w przyszłym roku? Nadal nasze wyplaty są niskie w porównaniu do innych zakładów.

RS

Zarzadzanie na spawali tragiczne... Tak jak ujeli to moi poprzednicy. Porównanie zarzadzania utrzymaniem ruchu VW a claveyem to przepaść... Jak coś się dzieje to jeden z drugim z nory dopiero wyjdzie, ale bezskutecznie - zapracowali przez okres ich zarzadzania jedynie na brak szacunku i poszanowania u pracownikow. Zero wiarygodności tym bardziej u wielkiego kierownika... jednymi słowy masakra.

Asik
@RS

Ludzie z montażu w ogóle nie utożsamiają się z Claveyem. Cokolwiek by się nie działo i tak są pomijani a wielki kierownik w tym roku pojawił sie może jeden raz. (usunięte przez administratora)

UwazajCoPiszesz
@Asik

Panowie dużo prawdy sie tutaj ostatnio pojawia ale pamiętajcie, nie używamy przezwisk, imion itp. Pare komentarzy zostało juz usuniętych z tego powodu. Co do montażu to fakt, noszą tylko czarne koszulki, cała współpraca jest na tyle blisko i w tak dobrych relacjach, że pracownicy UR Vw traktują ich jak swoich. W przypadku odejścia Claveya, znajda oni bez problemu prace w VW.

zmB

słyszeliście coś o zwolnieniach u nas w Wrześni?

mech
@zmB

Nie wiadomo co wymyśli vw. Czy będzie firmy zewnętrzne zastępować swoimi ludźmi.

A16

W końcu ktoś precyzyjnie określił tych dwóch Panów z biura. Mam nadzieje, że to czytają Panie z HR. Cały projekt Września jest zarządzany przez człowieka, który cały dzień siedzi nosem w laptopie. Nie interesuje sie niczym chyba że VW ma znowu o coś pretensje lub jego rycerz z naprzeciwka jest pod ostrzałem. Wszystko jest zganiane na brygadzistów. To oni pilnują porządku i dbają o dobrą relację z VW. A gdy coś się stanie to wina brygadzistą że nie dopilnowali. Wstyd im powinno być. Tchórze, którzy uciekają przed problemami zasłaniając sie pracownikami. Ważne tematy są olewane, potrafią tylko pouczać lub wpaść do warsztatu i mieć pretensje do wszystkich o banalne problemy. Co roku ocena pracownika przez nich jest schematyczna, ponieważ nie znają pracowników, nie porozmawiają a wytykają Ci dlaczego dostałeś 200 brutto a nie więcej podwyżki. Kiedyś to było frustujące a teraz już tylko żenujące!

Asik

Montaż tylko czeka aż ich przejmie VW. Nie mają żadnego przywiązania do firmy.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Miły

Typowe zarządzanie przez chaos i konflikt

ciekawy

co sie dzieje w TGA na Z4?

Olek
@ciekawy

afera jakich mało. ponoć kilku naszych kolegów przyłapano na kradzieży na szeroką skalę. policja, kajdanki, cyrk na kółkach. Sprawa jeszcze rozwojowa, mają być podobno kolejne zatrzymania. Wśród kolegów VW z Z4 mówi się że stracimy kontrakt TGA, a UR na Z4 to tylko kwestia czasu. Firma idzie na dno...a opinia (usunięte przez administratora)już nam robi czarny PR...

mir

Panowie Od kiedy wprowadzają system 4 - brygadowy. W tym systemie nie będzie juz szans na nadgodziny.

Jan
@mir

Już wydaje mi się że niedługo taka jest kolej rzeczy

Jan
@mir

Już wydaje mi się że niedługo taka jest kolej rzeczy

Stuard

Praca w Claveyu dalej uwstecznia, pieniądze ciągle marne, atmosfera z każdym miesiącem coraz gorsza. Na szczęście coraz częściej mówi się o przejęciu całego projektu bezpośrednio przez VWP. Załoga już się szykuje na przejście. OBY JAK NAJSZYBCIEJ!

Stuard

Krótko i rzeczowo. Zatrudnienie w Clavey Personal Power może okazać się poważnym błędem. Praca uwstecznia, większość pracowników wykonuje powtarzalne, źle opłacaną pracę poza tym w negatywnej atmosferze. Na rozmowie kwalifikacyjnej potocznie mamią perspektywami. Podsumowując ODRADZAM każdemu, kto chce otrzymywać uczciwe wynagrodzenie przy tym będąc szanowanym pracownikiem!

@Stuard

Dwa lata minęły od tej opinii a w Claveyu nic się nie zmieniło. Pracodawca nie wyciągnął żadnych wniosków. Widocznie za nic ma opinie swoich pracowników. Praca dalej uwstecznia, pieniądze ciągle marne, atmosfera z każdym miesiącem coraz gorsza. Na szczęście coraz częściej mówi się o przejęciu całego projektu bezpośrednio przez VWP. Załoga już się szykuje na przejście. OBY JAK NAJSZYBCIEJ!

Xxxx

Borówka ponoć chce zrobić kamery na warsztatach. To prawda?

Danuta
@Xxxx

Sam chyba przyznasz, że nie należy się tu raczej dyskutować na takie właśnie tematy. Nic one bowiem nie wnoszą do dyskusji, która powinna oscylować wokół kwestii, związanych z warunkami pracy w Clavey Personal Power, ewentualnymi rekrutacjami i wszelkimi nowinkami z "życia" tej firmy - wyłączając jednak sprawy prywatne pracowników. Od dawna pracujesz w tym przedsiębiorstwie? Nie wiesz może, czy prowadzą tam aktualnie nabór, bo nigdzie nie znalazłam takiej informacji?

Zmora
@Danuta

Rekrutacji do administracji oficjalnie nie ma. Czasami zdarzają sie sporadyczne przypadki. Warto jednak wysłać CV na rekrutacja@clavey.eu. Jeśli będą zainteresowani to przyjęcie nastąpi do biura w Poznaniu lub w Psarach koło Wrześni.

Ewelina

@ambitny, długo pracujesz/pracowałeś w Clavey Personal Power? Nie wypowiadasz się najlepiej o pracownikach firmy, a co sądzisz o ogólnych warunkach Ci proponowanych? Byłeś zadowolony z oferty pracodawcy, jest w firmie możliwość rozwoju przez awans albo szkolenia? @Rrr, proszę wypowiadaj się tak, żeby nikogo nie obrażać - zachowajmy kulturę dyskusji. Rozumiem że Ty też masz doświadczenia z Clavey Personal Power. Jakie jest Twoje zdanie odnośnie firmy?

Jony zapado
@Ewelina

Najbardziej (usunięte przez administratora)firma współpracująca z Vw .... Pracuje w niej dwa lata tylko stówa na górkę podwyżki...owszem walą szkolenia udt bo wymaga Vw... Konserwatorzy z nas za darmoche...zero pieniędzy na socjal czy pod gruszą ani karpiowego ... (usunięte przez administratora) Nie polecam szkoda życia .

@Jony zapado

jaka wiedza taka wypłata...

Jony zapado
@rrr

Właśnie tacy jak ty nas opiniuja ... Bo ty masz cieplo głupa palisz przy laptopie i masz 4800brutto za cooooo? A teraz nawet innej firmie zlecacie nabór mechaników za 4500brutto a starzy pracownicy maja 3500brutto po dwu latach i starczy byle do konca grudnia i wy....m z clavey

Rrr
@Jony zapado

Gościu nawet nie wiesz czy pracuje w tej firmie....4800 brutto? To jest twój wyznacznik dobrego zarabiania? Mam dużo więcej niż Ci się wydaje. Jeśli jesteś szarą myszką która robi tylko to co musi to ile chcesz dostać? Wiekszosc ludzi w tej firmie nie robi nic ponad to co musi. Nikt sie nie uczy, trzeba do wszystkiego zmuszać..... Czego oczekujecie?

@Rrr

Aż się nie chce czytać tych twoich filozoficznych wywodów. Oczywiście ze masz więcej niż 4800 brutto tylko nie rozumiem dlaczego masz taki wielki ból (usunięte przez administratora) Wydaje mi się ze zarobki rzędu 4 - 4,5 tys brutto a takie są średnio w tej firmie to nie tragedia. W okolicznych firmach są one bardzo podobne.. A jeśli ktoś chce większe to trzeba się wykazać. I tak jest wszędzie, gdzie byście się nie udali. Sam napisałeś ze nikt nie robi nic ponad to co musi. I to tu może jest problem ? Ale ty oczywiście uważasz inaczej: nikt nie robi nic ponad to co musi, podwyżek brak no to rzucamy l4. I to jest wyjście z sytuacji ? Jeśli uwarzacie ze przez l4 coś wywalczycie to jesteście w błędzie. No niestety. Idź beczeć gdzie indziej „gościu”.

@Ameno

Chyba nie rozumiesz tego co pisałem w wcześniejszych postach...Czy ja gdziekolwiek napisałem że za mało zarabiam, że jest mi źle, że mam ból xxxx?? Tłumacze innym na czym to polega. To jest utrzymanie ruchu zbiorowe rzucanie L4 bardzo szybko zmusi zarząd do rozmowy. Za mało jest ludzi na lakierni, a ludzie i tak chętnie wypełniają inne zmiany. Dlatego zarząd nie widzi w tym problemu. Jeden problem to jest to że nikt się nie uczy i nie wykazują chęci rozwoju, a drugi to problem z tym, że nawet jeśli ktoś się będzie wykazywał to dostanie podwyżkę maksymalnie 200 zł brutto w przyszłym roku. Jeśli chcą zmiany to muszą być twarde rozmowy. Jeśli L4 nie naprawi problemu to wytłumacz co zrobi firma gdy z powodu choroby na zmianie będą 3 osoby?

@RRR

A co może się stać? Firma zapewne dostanie jakieś kary pieniężne od vw i będzie musiała pokryć straty. I myślisz że skąd wezmą na to pieniądze ? Od zawsze wiadomą sprawą jest że gdy pracodawca szuka oszczędności to nie poszuka ich w swojej kieszeni. Od zawsze tak jest że jeśli są potrzebne jakieś pieniądze to bierze się je z dołu a nie z góry. Z dołu to znaczy od zwykłych szarych pracowników - i tak zrobią w taki lub iny sposób. Nie liczył bym na to że pracodawca po takiej akcji gdy na zmianie zostało 3 pracowników bo reszta celowo rzuciła l4 nagrodzi ich podwyżkami. Nagrody są za prace a nie za kombinowanie. Piszesz o zmianie na lepsze napisz mi co to jest według ciebie? 5 tyś na rękę ? 10 tysięcy ? Czy chodzi o to żeby zarabiać takie pieniądze jak pracownicy vw ? Wejdź sobie na gowork vw i poczytaj, bo ja tam widzę ze tez większość osób jest niezadowolona i odradza prace. Inaczej - podaj mi firmę z okolicy która ma na tym portalu dobrą opinie. Gdzie ludzie piszą że jest super i kupa siana do zarobienia. Bo ja nie poszukałem. A może to my Polacy tacy jesteśmy ? Zawsze niezadowoleni, zawsze nam coś nie pasuje. Jak będziemy mieć po 10 koła wypłaty to tez na pewno znajda się osoby co będą tu wylewać swoje żale jak jest źle w tej firmie. Pisałeś ze na lakierni masowo rzucają l4. I co te osoby wywalczyły powiedz. Powiem ci szczerze pracuje tutaj od 3 lat. Pracuje najlepiej jak potrafię nie kombinuje. Zaczynałem od 2400 na rękę. Mam w tej chwili 3500 na rękę. Jestem zwykłym mechanikiem. W miesiącu zawsze przyjdę te 2 razy na nadgodziny - ręce mi nie odpadną, i plus ta śmieszą premia co miesiąc. Średnio moje zarobi wynoszą 4500 zł na rękę. To jest taka tragedia ? Zobacz chłopaków z produkcji jak muszą się narobić w miesiącu a podejrzewam że wielu z nich nawet nie ma tam 4 tys na rękę. Myśle ze nie mamy na co narzekać. A jeśli chcesz się dorobić to trzeba skończyć studia i aplikować na lepsze stanowisko. A nie krzyczeć jak tu źle i i kombinować cały czas. Pozdrawiam. Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie as nie ma.

@Ameno

Szkoda z Tobą ten temat urabiać. Jesli masz 3500 na rękę to masz 5000 brutto. Chłopie takie pieniądze to prawie automatycy mają a nie zwykły mechanik. 4500 na rękę to właśnie automatycy mają jak dwa razy w niedziele pójdą. Albo piszesz konkretnie, albo przestań kolorować. Średnia pensja mechanika to 3900 brutto. Tak jak mówisz uczyć się i trafić na projekty zewnętrzne do Dra**a. Roboty serwisować z chłopakami.

@RRR

Widzę że jesteś znawcą od zarobków. Chyba tak długo na l4 siedziałeś że wzięli cie na szefa kadr. Zadałem ci kilka prostych pytań wyżej i liczyłem że się do nich odniesiesz, zamiast robić wycieczki do moich zarobków i zarobków automatyków które nawet nie wiem jakie są w tej firmie obecnie. Do ciebie konkrety to są zarobki ludzi ? Baranie nawet nie masz rzetelnych informacji w tym temacie bo jest to rzecz poufna. To ty zacznij konkretnie odpowiadać specjalisto od wiosny ludów.

lalalala
@Ameno

Wydaje mi się ze każdy kto posiada wyższe zarobki nie będzie się tym chwalić do okoła bo nie jest to w jego interesie. Wiadomo jacy są ludzie , zawzięci i zazdrośni. Na montażu była taka sytuacja gdy cześć ludzi miała wyższa podstawę od brygadzisty a ten gdy się o tym dowiedział poleciał do Pawełka na skargę

@Ameno

Dyskusja z Tobą schodzi coraz niżej, ale dobra bo sie miotasz troszeczke i dopisze kilka słów, ale juz ostatnie moje zdania z poprzedniej odpowiedzi powinny Ci dać do zrozumienia, że temat powinien być zamknięty. Otóż, sprostuje Ci troszeczke sytuacje z L4 na lakierni, było to jeszcze za czasów DW za soboty i niedziele. Chłopaki mieli dosyć pracy za darmo w weekendy bo nawet DW nie mogli odbierać bo za mało ludzi było na zmianach. Przyjechał Pan prokurent bo juz problem był bardzo wysoko i był pod ścianą i płatne nadgodziny weszły dzieki którym możesz sie cieszyć że masz koło 4000zł netto. Gdyby tak nie postąpili to by dalej było DW bo rozmowy nie przynosiły skutku. Ponadto wypisujesz mi tu swoje zarobki jakby mnie to wielce interesowało, jeszcze bym to uszanował, gdyby prawdą były. Piszesz tak jakby ta twoja wypłata była spełnieniem twoich marzeń, już nic więcej nie potrzeba, byle nadgodziny płacili a ja pokorny przyjde po pieniążki do pracy w weekend. Nawet jeśli masz te 4500zl netto to pomyśl jak inni mają to ale w brutto i po dwóch dniach nadgodzin. Z Twojej pięknej gadki wnioskuje ze pracujesz na montażu, więc popytaj kolegów vw ile taki mechanik wypłaty odbiera. Oczywiście odpowiesz ze to przecież VW, elita oni muszą więcej... Skończmy juz ten temat bo sie nakręcasz i strzelasz mi tu baranami. Osiągłeś swój szczyt? Ciesz sie i pamiętaj ze w sobote do pracy idziesz. Przekaż kolegom z solidarności, że oceny zaraz i podwyżka by sie przydała. Co do twojej podstawy to nie przekroczyłeś 4200 brutto, chyba ze brygadzistą jestesś to doliczamy 300zł. Ale bliżej jesteś do zwykłego pomagiera VW, czyli tzw Anlagenfuhrera na montażu, który chętnie by czmychnął do VW, gdyby mógł, ale nie może, więc i tego gospodarza kochać trzeba. THE END

@RRR

Przepraszam cie za barana, pisałem w biegu liczyłem ze administrator to usunie. Jeśli chodzi o DW to nie tylko na lakierni był z tym problem. Na wszystkich działach było dużo dni wolnych oraz kupa zaległych urlopów a pracowników brak, wiec samo to się musiało w końcu wysrać, czy na lakierni by brali l4 czy też nie. No widzisz piszesz teraz ze cie zarobki wielce nie interesują ale z twoich poprzednich postów wynika inaczej. Co więcej najbardziej cie interesują zarobki innych. Ja za to obstawiam że jesteś ze spawalni. Jesteś jakimś sfrustrowanym elektrykiem który liczy na angaż automatyka ale brak ci wiedzy i zwyczajnie ogłady co mnie w sumie nie dziwi gdy uważasz ze do wszystkiego idzie dojść z ryjem, obrażonym na wszystkich dookoła, utrudniając życie pracodawcy a przy tym kolegom którzy chcą tu pracować i to wszystko przy minimalnym zaangażowaniu z twojej strony. Stad tez się bierze twój problem uważasz się za lepszego od innych, mechaników w firmie masz za największych głąbów bez szkoły, "zwykłych pomagierów" i tu cie boli ze taki zwykły mechanik możne zarobić więcej od ciebie, dlatego tez nie dopuszczasz takiej myśli i zaraz prujesz się na tym forum ale tylko tu bo w pracy boisz się cokolwiek powiedzieć nie mówiąc już o jakimkolwiek działaniu. Nie wiem czy moje zarobki są szczytem moich marzeń, pewnie nie, ale uważam ze łatwiej się pracuje nie (usunięte przez administratora) do swojego gniazda. Masz racje, nie mamy o czym dyskutować bo jesteś typem osobnika który zawsze będzie niezadowolony. Chciał byś dużo, najlepiej od razu ze startu ale masz dwie lewe i widzisz ze tak się nie da dlatego tez zostaje ci to forum i złote rady dla kolegów z lakierni. Pozdrawiam i lecę na nadgodziny.

Xxxx
@RRR

Z nich tacy serwisanci że szkoda gadać.

Zmora
@Xxxx

Jesli ponoc słyszałeś o borowkach i kamerach to tematy cie omijaja i nie mozesz nic wiedziec na temat serwisu i projektow zewnetrznych bo wszyscy sa ze spawalni. Czyli nie wiesz nic

Clv

Ludzie nie piszcie ale o firmie bo nie jest dla prawda jest inna I nie tworzy sie same.....

Clv

Wszystkiego dobrego w te swieta I aby nowy Rok lepszym byl

rrr

Wszyscy tutaj wypisujący mogą mieć pretensje tylko do siebie. Szukasz pracy, przychodzisz na rozmowę, dostajesz propozycje powiedzmy na..... 3500 brutto. Nieważne co mówią na rozmowie, obiecują, smarują masłem...mało ważne. Podpisujesz....mija miesiąc, dwa,trzy. Czas na przedłużenie umowy, maksymalnie 400zł brutto po ocenie koordynatora i brygadzisty. Mamy 3900 brutto. Koledzy z VW 5200 brutto, dodatki, różne inne smarowidła. Zaczynacie narzekać, ale po co? Przecież firma spełnia wszystkie obowiązki wobec Was. Chcecie socjalu, dodatków na święta, każdy chce, ale nie ma firma obowiązku bo to tylko agencja pracy. Panowie, założyliście związki i co? (usunięte przez administratora) nie chce się spotkać? Siedzicie na tyłku zamiast działać. Spójrzcie na Swarzędz jak działają. Opaski na rękę, opóźniona reakcja na awarie itp. A Wy? Pracujecie jak zadowoleni pracownicy to po co wam coś dać jak wszystko gra? Pomyślcie sami, większość z Was nie jest gotowa na żadne ryzyko związane z utratą pracy i nic nie wywalczycie, siedzicie w sidłach i tak musi być, bo tak wygodnie....Obarczanie kierowników, koordynatorów i brygadzistów jest śmieszne bo oni nie mają nic do powiedzenia w sprawach podwyżek, jedynie wysyłają oceny na Wybieg, a co dalej....Niemiec da, może nie da. Przecież jest dobrze..prawda?...

Michu
@rrr

@ rrr Masz rację! potrafimy tylko narzekać i użalać się nad sobą. Ale dopóki siedzimy cicho nic się nie zmieni! Koledzy ze Swarzędza udowodnili przecież, że tylko zgrany, ale co najważniejsze zdeterminowany zespół jest w stanie wywalczyć poprawę warunków. Nie chcesz walczyć o swoje? Nie narzekaj albo rzuć wypowiedzenie!!!! Jest ci źle, a chcesz żeby było lepiej?!?!? WALCZ O SWOJE!!!!!!!!!!

@Michu

Mało tego. Wszyscy Ci którzy zostali wybrani do samorządu Solidarności....Panowie i jedna Pani nie ukrywajmy...inteligencją nie grzeszycie...Przyjeżdża (usunięte przez administratora) do Zakładu Crafter Września i Wam stawia warunki co musicie zrobić, żeby dostać płatne nadgodziny....On? To Wy byliście stroną, która mogła wywalczyć znacznie więcej. Wiecie dobrze że L4 zawsze było proste do zdobycia. Idziecie do lekarza z bólem gardła i macie L4 na tydzień. Dzięki takim praktykom to właśnie Lakiernia stała się chcący czy niechcący bohaterem tamtego zamieszania. Nikt nie chciał chodzić za DW i rzucał L4.....Spawalnia i Montaż co? A nic...było dobrze, może będzie jeszcze lepiej. Solidarność jako związek to są (usunięte przez administratora) Potrzeba solidarności w prawdziwym tego słowa znaczeniu! To jesteście WY! Spójrzcie sobie prosto w oczy. Który z Was pójdzie za inną osoba, która mówi stanowcze NIE?Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego! Ale Wy potraficie tylko gadać! Wolicie dobrze pracować i mieć nadzieje, a niemiec i tak Was oleje bo patrzy na zyski. Za chwile zaczniecie wpłacać do Solidarności składki. Dostaniecie na Święta paczki. Wiecie ile warta jest taka paczka? 150zł.... a Wy wpłacacie po średnio 50-60zł miesięcznie. Kogo Wy sponsorujecie? Bolków?Lepiej, żebyście to dali jakieś fundacji. Osoby które zostały wybrane do Wielkiej Rady, niech przedstawią swoje propozycje. Pamiętacie akcje z siatkami prac? Kto się na to zgadzał...a no nikt...a kto podpisał? Przy pierwszym spotkaniu zagraliście tak jak chcieli, a wystarczyło powiedzieć, jak nie teraz to macie czas do 14dni, jeśli nic nowego nie będzie to urlopy na żądanie w warunkach krytycznych....Clavey już jest pogrzebany sytuacją na Lakierni, zamiast to wykorzystać to Wy lecicie na Lakiernie pomagać. A nie pomyśleliście, żeby głośno mówić o swojej niewiedzy na temat Lakierni? Nie macie prawa tego znać, jeśli VW by się dowiedział o takim czymś to myślicie, że by Clavey był czysty? Wszystko jest w waszych rękach. Pieniądze są na wyciągnięcie ręki. a Wy gdzie jesteście? Na nadgodzinach?...aha bo wypłata leciwa? Przykro. Powodzenia

qqq
@rrr

Związki bierzcie się odrazu za robotę w końcu od tego jesteście. Zróbcie jakiś związek wspólny z Swarzędzem to może jakoś lepiej pójdzie. Po akcji w gazecie i radiu odrazu się obudzili i zaczeli obiecywać. Mineło trochę czasu i znowu cisza. Może trzeba znowu mocniej zadziałać? ale tym razem do końca...

@rrr

W ostatnim czasie poradzili sobie bardzo dobrze z tym Problemem Policjanci. Dopiero gdy posypały się L4, oddawanie krwi i ut to szybko się z nimi spotkali i podpisali bardzo dobre warunki. A nas wodza za nos cały czas. Ile jeszcze? Jeden dzień protestu i mamy co chcemy bez łaski? Możemy zawsze wybierać dni wolne w ten sam dzień cała zmiana albo niech nam dają 1,5 dnia jak chcą o tym sami decydować.

Osssstry
@rrr

no (usunięte przez administratora) to akurat ostatnia osoba, która może stawiać warunki - zero wiedzy i kompetencji! może co najwyżej wspomóc lakiernie, ale i do tego się nie nadaje. zarządzanie kurnikiem to szczyt jego możliwości.

Qwerty
@rrr

Jeśli wasze składki w solidarności wynoszą 50-60zl miesięcznie to wydaje mi się ze co do zarobków nie możecie narzekać :p jest to bodajże 1% od podstawy

Eryk

Idealnie nie jest nigdzie a wiem, że wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!

jejejejewka

Witam, a jak jest w administarcji? Chodzi mi o zarobki I atmosphere no widze ze w innych dzialach to jakas lipa :(

@jejejejewka

Hej, w adminie podobnie jak w pozostałych działach, jak ja się zwolnię to miejsce będzie wolne. :)

jejejejewka
@AMAX

@AMAX Mam tam miec rozmowe w przyszlym tyg. na specjaliste ds administracji I rozliczen czy jakos tak i sie zastanawiam czy wogole warto sie fatygowac :(

@jejejejewka

Oczywiście decyzja należy do Ciebie, ale generalnie z perspektywy czasu firmy pod wieloma względami nie polecam. Lepiej pracować dla pracodawcy, z którym nawiązuje się współpracę perspektywiczną...

@jejejejewka

jejejejewka daj znać, jak rozmowa przebiegła, co Tobie przekazali... :)

Zostaw merytoryczną opinię o Clavey Personal Power Sp. z o.o. - Września

• Jak się pracuje w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Clavey Personal Power Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 32.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 27, z czego 0 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 21 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Clavey Personal Power Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Clavey Personal Power Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Clavey Personal Power Sp. z o.o.