Opinie o Ryba taxi w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Ryba taxi. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Ryba taxi o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ryba taxi w Wrocław

tylkoFREEnow

Wypowiem się o tej firmie, jako pracownik i jako klient incognito. Na początek nadmienię, że większość kierowców jeździ nie tyle, co bez umow(na czarno), ale nie mają zdanych egzaminów z topografii miasta ani nie mają licencji na przewóz osób. Zastanówcie się, co was może spotkać podczas wypadku, jakie konsekwencje, bo najezdzacie na ubera, ale tu jest to samo. Jako klient od maja do połowy czerwca zrobiłem 20 kursów z czego 18 z tych kursów to były nieuczciwe nadwyżki od 2-10zl. Zawsze zwracałem się do kierowcy z tekstem ' że slawek nie będzie zadowolony z takich kwot za tą ilość km' i nagle czary mary cena ulegala zmianie - komedia, szkoda tylko że moim kosztem i nadszarpanymi nerwami. Teraz do rzeczy. Chcesz tu pracować jako kierowca (śmieć najgorszego sortu)? Przyzwyczaj się, że będąc jako podwykonawca(jak ja) będziesz traktowany , jak (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) i w ogóle wszystko co złe to ty. Kary za nic? Codzienność(nawet na przuczeniu żebyś się 'szybciej ' nauczył). Jeśli jesteś niepewny np.tego , czy możesz odmówić kursu (dziewczyny z dyspozytorni mówią jedno, ale niepewnie, więc dzwonie do pana.G) to już poprzestan na odpowiedzi dziewczyn ( może nie wyjdzie na jaw) , bo inaczej jak uczciwie zadzwonisz się dopytać pana.G o dana sprawę, to Cie zwyzywa(zalowalem, że nie włączyłem nagrywania rozmowy) i ukarze pienieznie, co jest oczywiście nieadekwatne do twoich zarobków. Generalnie wszystkie pieniądze zbierane na WOSP, czy inne cele są zabieranymi(kradzionymi) pieniędzmi kierowców choćby właśnie przez te kary i nie tylko. Podatki płacone przez ryba taxi? Śmiech na sali. Na pytanie o możliwość faktury za zapłacony abonament (600zl) zostałem wysmiany prosto w twarz. Ilu jest podwykonawców w ryba taxi(?) minimum 200, a moim zdaniem dużo więcej, ale przyjmijmy te 200x600, to daje nam 120tysiecy złotych wsuwanych pod stolem nie objętych żadnym podatkiem(a tak sie czepiacie ubera [nie, nie jestem kierowca ubera]). Tak się właśnie (usunięte przez administratora) Państwo Polskie. Ty szaraczku plac za wszystko, ale kto podskoczy takiemu sebixowi slaweczkowi. Poczynając od ojca , kończąc na synu , to nie chce ich obrażać, ale mają kurzemozdzki, traktują ludzi, jak podludzi i powie to każdy, kto miał z nimi styczność. Nie musisz im nacisnąć na odcisk by być traktowanym, jak śmieć. Na każdym kroku nowobogaccy chcą cie oszukać i wyssac z ciebie każdy grosz. Nie dziwię się, że taxowkarze to takie gbury. Zarabiają poniżej 2tysiecy i jeszcze dostają ostry opiernicz. Do tego dochodzi , jak na kierowcę mega nieuczciwy czas pracy, bo 12h to minimum, a najlepiej, jak za premie , której nigdy nie uswiadczysz przesiedzisz 14h. Także niszcz swoje zdrowie, auto i stresuj się ciagle, za kary za wszystko i bądź ich pacholkiem :) kary nawet przy telefonie od obcej osoby np. Za to , że jechałem za szybko, bo tak stwierdził pieszy, który ma fotoradar w oczach, a szefostwo bez weryfikacji od razu dziękuję i kara ciach!:) nie wiem , czemu ktoś pozwala tej mafijce na działanie, bo paragonów nie wystawiają, większość kursów na lewo itd..dlugo by wymieniać. Może to zasługa policyjnych wtykow, nie mnie oceniać, ale już dawno powinni to zlikwidować.

Ana
@tylkoFREEnow

Niby setny kurs za 1zl a zapłaciłam normalnie 30zl zapomniałam o tym a kierowca się nawet nie zająknął

Załamany i olany przez firmę

Tyle razy prosiłem o kontakt z szefem firmy to mój numer zablokowali. Dyspozytorki wiedzą o jaką przykrą historie mi chodzi ????

PatPatryk

A ja pracowałem jako kierowca łącznie około roku i jestem bardzo zdziwiony co tu ludzie wypisują. Przez cała karierę tylko raz mi zablokowali aplikacje bo zgubiłem numer boczny z prawej strony samochodu i jakiś inny kierowca na mnie doniósł (sam tego nie zauważyłem). Raz w sumie zdarzyło mi się jeszcze ze jakaś Pani z dyspo podniosła na mnie głos co mnie bardzo zirytowało, ale każdemu może przytrafić się zły dzień. Najgorsze co było w tej pracy to właśnie tacy ludzie, którzy tutaj się wypowiadają w komentarzach. To był powód dla którego zrezygnowałem mimo, że lubiłem tą pracę to za bardzo cenie sobie spokój, żeby w pracy użerać się z hołotą. Pozdrawiam pracowników RYBA TAXI. Do tej pory czasami dalej jeżdżę ale już jako klient.

Pani Nowy wpis

Dziś h 16.15 dworzec główny parking przed dworcem głównym wroclaw kierowca RybaTaxi stanął na ewidentnym zakazie zatrzymywania pojazdów i uniemożliwił wyjazd, bo wysadzał i coś pomagał osobom które wiózł, po zwróceniu uwagi z braku przejazdu zwyzywał mnie i obraził. Nie chce żeby to się obeszło mimo echem, kierowca brak znajomości (uniemożliwił ruch drogowy pod znakiem zakazu zatrzymywania) i jeszcze zwyzywal słownie. Nr boczny Ryba Taxi 8696 .

Shark Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 31 dni.

Panie Sławku , gdzie jest Marketing ? Jak staracie się pozyskać nowych klientów ? Wypadacie bardzo słabo . A żyjemy w czasach Internetu . Aplikacji … tymczasem młodzi potencjalni kliencie rozbijają się uberami. Nawet jeżeli macie aplikację to skąd młodzi studenci mają o tym wiedzieć ? Tik tok , Instagram , Facebook . Pozdrawiam

Anonim Nowy wpis

W niedzielę w rybie taksi. Zaginęła torba z ubrankami dziecka. Dyspozytornia umywa ręce. To nie pierwsza sytuacja tego typu.

PatPatryk Nowy wpis

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Ryba taxi się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Wrocław
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Executive Assistant
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Ryba taxi? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Załamany i olany przez firmę

Kriss

Zamówiłem seniorce taksówkę do szpitala, gdzie jechała odebrać dokumenty. Po dotarciu pod szpital, powiedziała że może taksówkarz poczekać 5 minut to będzie miał od razu kolejny przejazd (powrót ze szpitala). Za taką przyjemność, seniorka musiała DOPŁACIĆ i nie została o tym poinformowana wcześniej tylko dopiero po powrocie do pojazdu. Cała nieobecność trwała około 4 minuty. To jakieś nieporozumienie, zapewniasz człowiekowi kolejny przejazd, kolejny zarobek, na miejscu, nie musi dojeżdżać do innego klienta (dodatkowy koszt - paliwo) i jeszcze za tu mu dopłacasz. Nigdy w życiu, to jakaś kpina. Niestety takimi niepotrzebnymi sytuacjami firma psuje sobie reputacje.

Pasażerka

Bardzo dziękuję za wczorajszą pomoc w znalezieniu mojego telefonu który pozostawiłam w taxi. Jestem bardzo wdzięczna firmie oraz przesympatycznemu kierowcy który odwiózł mi go do domu. Jesteście wielcy ! Bardzo bardzo dziękuję !

tylkoFREEnow

Czort
@tylkoFREEnow

Ty to chyba zawodowy hejter jesteś. Pisałeś to samo już wcześniej. Toćka w toćkę. Wylali Cię z roboty, czy pracujesz dla konkurencji? Zapłacił Ci ktoś za te pomówienia? Ocierasz się o paragraf. Jeśli jesteś pracownikiem i jest Ci tak bardzo źle, to zmień pracę. Jeśli masz dowody na to co piszesz, to idź do prokuratury. Mam wrażenie, że jesteś TW obecnej władzy.

dymankoczortowe
@Czort

Nie kolego. Skonczylem z nimi, jak tylko spłaciłem leasing. Jak Cie tak boli, że sobie pisze prawdę, to UWAGA, BO ZYJE W WOLNYM KRAJU, a skoro to podchodzi pod paragraf, to śmiało zakładaj rybiarzu sprawe ;) bo nie wiesz ile razy mialem telefon z włączona kamerka i w kieszeni koszuli i pytalem o niewygodne sprawy, faktury i inne rozliczenia. Żyłka pewnie pulsuje, że ma ochotę (usunięte przez administratora) co rybko?

Ostatni Kierowca Nieba
@Czort

Czort-nadawałbyś się za diabła na okazje przedświąteczne ;-) Mówisz nieprawdę to Ty oskarżasz człowieka a ja znam całą historię Ryby od wczesnych lat sprzed II Wojny Ś.! he Obserwowałem to jako inny kierowca gdy oni pracowali nielegalnie my nie.. ale znaliśmy cały rynek taksówkowy. Nigdy nie stanę po żadnej stronie , jeśli kłamstwo jest po tej której miałbym być! Poszedłem sprawdzić czy faktycznie jest tak jak pisze ..jest! byłem 10h w pracy nic nie zrobiłem a następnego dnia zablokowaną możliwość pracy ..nikt mi nie powie że jest inaczej niż pisze ten człowiek ,98% ludzi klientów najwięcej to potwierdza! A jak i na czym się dorobili??! wiesz?! Ja wiem ,i ludzie wiedzą ( nie wszyscy ) ..ale kto cokolwiek zrobi komuś kto zna tych których powinien znać by robić to co robi i nie ze względu na zadowolenie klienta ..tylko kasę! Proponuję tę kasę zabrać gdy już będziecie starzy ,ciekawe jestem czy kupicie choćby jeden dzień życia?! he Nigdy nie byłem za żadną partią. Poprzednicy najwięcej kradli i wszystko chcieli sprzedać , wiem bo miałem kolegę który za numerem jeden przed byłym premierem za rządów poprzedników załatwił mu mieszkanie komunalne! Drogę przed swoim domem we Wrocławiu do dzisiaj bruk - zabytkowy! ..załatwił żeby nie jeździli pod jego chatą , a i tak w wawce mieszka! Polityka mnie nie interesowała , ale ludzie coraz gorsi , tak jak z Sądami ,Policją i pochodnymi wszędzie to-samo! Za-komuny przynajmniej wiedziałeś kto jest kim , a nawet milicjant jak był człowiekiem to ci pomógł ..teraz każdy wszystko ma w gdzieś! Liczy się tylko żeby zarobić BEZ HONORU!! Ja straciłem milion złotych i jeździłem w nielegalnej Taxi 6 lat -pierwsza w Polsce.. Ryba zaczynał tak samo to on zaniżył ceny i zniszczył rynek ..sam uważałem że złotówa to najgorszy sort człowieka -ale teraz wszyscy są tacy-sami bez względu gdzie pracują! Ps. Taksówkarz to nie to samo co kierowca taksówki! - ja byłem kierowcą auta taksówkowego ,nie taksówkarzem! Nie ważne czy mówisz za dużo za mało za szybko jedziesz czy według kogoś oszukujesz -mimo że tłumaczysz..kiedyś tak powiedziałem gościowi ,jeśli sprawdzi pan w smartfonie że jadę dłuższą trasą -kurs za free! A ciężko się uczy kierowcę bez punktowego który szklankę wody pełną przejedzie po kostce 100km/h w nocy dawno gdy nie było limitów itd.

Ana
@tylkoFREEnow

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Ryba taxi?

Sam zdecyduj czy się opłaca

Jedni mówią tak inni siak! a prawda jest taka że we Wrocku jak jezdzisz po 12 godzin dziennie przez 6 dni w tygodniu to można zarobić około 1500zł tygodniowo oczywiście to brutto zarobki. Pozdrawiam wszystkich malkontentów!

Czy Ryba taxi organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

Albert

Pan Krzysztof 226gt bardzo miły Pan po fachu przyjemnie się jechało oraz rozmawiało polecam ????

Ela

Dziś zamówiłam ryba taxi. Zanim przyjechała taxowka zaczął dzwoni mój telefon. Widząc podjeżdżającą taxowke podeszłam z dziećmi. Kierowca bardzo nie miły arogancki. Zaczął mówić że się boje swojego telefonu że nie odbieram. Tłumacze mu że ktoś w tym samym czasie dzwonił do mnie i to nie moja wina. Stwierdził po chamsku że nie będzie tego komentowal. Zrobił to przy moich dzieciach. (usunięte przez administratora) Cham i tyle. Burak jeden. Gratulacje dla ryba taxi za kierowcę.

Iza
@Ela

Tez miałam ostatnio bardzo chamskiego kierowcę, brzmi jak ten sam. W Uberze itp można chociaż ocenić kierowcę i to ich może trochę motywuje do kulturalnego zachowania. W kazdym razie to był mój ostatni przejazd z Rybą, nie po to płacę żeby nawigować i jeszcze znosić chamskie komentarze i fochy.

Bogdan
@Ela

kierowcy tacy nie grzeczni podlegają bezpośrednio pod właściciela firmy ryba taxi gdzie mają najlepsze kursy i mogą sobie pozwolić na takie traktowanie pasażera i klienta ryby Taxi. Pozdrawiam

Pasazer

08.04.23 taxowke zamowilam z podwala na dworzec ( wroclaw) zaplacilam 30 zlotych , taksomierz wskazywal 7,25 zlotych , wedlug informacji jakie otrzymalam dzien wczesniej, dodatkowa oplata powinna byc naliczana od 09.04.23. Nue polecam tej korporacji.

Dyspozytorka
@Pasazer

Być może zamówienie było terminowe? bądź były inne pobudki do doliczenia dodatkowej opłaty za kurs? Zgadywać nie będę ale takie sytuację wystarczy wyjaśniać na bieżąco dzwoniąc na centralę a nie pisać ocenę firmy na portalu dla byłych jak i obecnych pracowników ;)

Ktoś
@Dyspozytorka

Całkowicie zgadzam się! Mogła być terminówka lub zlecenie bieżące ale pasażer nie śpieszył się i kierowca np. doliczył postój. Takie rzeczy najpierw wyjaśnia się, a potem ocenia!

Były współpracownik

Zapomnijcie o uczciwości dyspozytorni, czy dobrych kursach. A jeżeli nawet pójdziecie zobaczcie sobie numery takie jak 2, 47, 108, 247 i 280 Jak oni pięknie daleko jeżdża. Obłuda, dawanie zleceń swoim ulubionym kierowcom, bądź mężowi. Co nie Kasia i Asia? ;))) Kiedy jeszcze był tam pan G. to ktoś to trzymał na smyczy, ale i tak było pod stołem. Teraz ta firma kończy swój żywot.

Chanel

Witam, chciałabym podziękować za miła obsługę,miałam rozładowany telefon,pan zaproponował,abym mogła naładować telefon, dziękuję t356,taxi4885

tram69

Ja nie narzekam. Jechałem ostatnio 2 razy i taksówka była szybko, dowiozła gdzie chciałem i za normalną cenę. W centrum parę kilometrów za dwadzieścia parę, podmiejska trasa 40 km za stówkę. Auta czyste - renówka i toyota. Można pogadać z kierowcą po drodze. Napiwek się znalazł - trzeba być człowiekiem i docenić dobrą pracę. Polecam

jendrola

2 tygodnie temu za kurs 3 km zapłaciłem 15 zł . Za kurs powrotny tyle samo . Reklama na aucie głosi 2,50 zł za kilometr .

dżony inglisz
@jendrola

W każdej korporacji masz stawkę za km plus opłatę początkową 6, 8 czy 10 zł. Masz cenniki przyklejone do szyby to czytaj.

lucka
@jendrola

lepiej jechac tramwajem po nowych stawkach 4,60, pokaz mi gosciu taksowke ktora cie zabierze za 7.5 trzeba byc oszolomem zeby pisac takie posty

klient
@jendrola

w cenniku jest napisane od 0 do 6,5 kilometra 15 zł nie widzę problemu.

N

Minimalna stawka 15 zł nawet jak jedziesz 300m

Trzeba myśleć
@N

300 m, hm...!? Lepiej przejść się dla zdrowia. A jak chce się wygody to trzeba płacić i ich rozumiem. Samochody powietrzem nie są napędzane, eksploatacja też kosztuje. Podatki, ZUS, a zarobek gdzie? To są koszty. Za darmo pracować? Pomyśl sobie, a poza tym jest regulamin który akceptujesz wsiadając do taksówki! Ale jak pojedziesz 6,5 km za 15 zł. to nie pytasz czemu tak mało bo to powinno być 2,50 x 6,5 + 6= 22,25 zł. Dajesz wtedy np. 20 zł. i wyciągasz rękę po resztę 5 zł. To działa w dwie strony! Myślenie nie boli.

Mars

Dojazd do Pana również wynosił 3 km

Aga
@jendrola

Najkrótszy kurs kosztuje 15 zł nawet jeśli nie ma kilometra.

Czort

Czytaj cennik.

remik

a moze chciałby pan za 2 zlopte do warszawy ty dyrny idiioto

remik
@Aga

tak jest w cenniku, skoro nie chcialo sie isć to sie buli to normalka, takxi nie opieka spoleczna jedziesz i placisz a jak coi nie pasuje to z buta aaa masz jeszcze ubera tam za darmo nawet doplacaja hahahaha

Fero
@jendrola

Dzisiaj spotkałem się z totalnym chamstem smarkacz totalny niemiałem o niczym pojęcia ciągnął mnie po uliczkach niemogl mnie dowiesci do celu cwaniaki są w rybach uważajcie

paxwell
@jendrola

niesamowite co za paskwil, pacvjencie chory na glowe przeczytaj uwaznie debilu ze najtanczy kurs kosztowal 15 zl a po przekroczeniu jego placisz 2,5 zl za kilometr, ale tak to jest z wsiokami

Wrocławianin
@jendrola

Myśli że będzie jeździł za darmo, chce taniej to tramwaj lub autobus zostają! A jak też to nie pasuje, to z buta!!

Ostatni Kierowca Nieba
@jendrola

..a co chciałeś zapłacić 7,5zł??! Kierowcy zostaje z tego -jak to wyliczyłeś 7,5zl ok.2zł za średnio przyjechanie na miejsce to z tych 2złotych ucieka 1zł..jeśli macie te swoje głupie smartfony a nie potraficie poczytać - na kursie wyraźnie jest cennik ustalany przez Gminę. To wejdź do PKS,PKP i powiedz kurs kosztuje do Sobótki np.12zł a jedziesz i na Bielanach chcesz wysiąść i powiedz chcę zapłacić za 5 km ..0,75zł Kpiny sobie robicie a więcej was np. Play rąbie po kieszeniach i obecnie w 2022r. każda firma nie ma kontroli jakości ,Sanepidu ,wywiązania się z umowy....nigdzie nic nie załatwisz ,wszędzie to samo inwigilacja oni mogą wszystko z przyzwoleniem Państwa PL. bez względu na partię ..jeśli nie jesteś bogaty jesteś nikim!!

Klient

Nie polecam. Wydałam u nich chyba 20tysiecy przez kill lat. Kierowcy nie szanują kilenta, palą w samochodach, dyspozytornia z najgorsza obsługa klienta we Wrocławiu. Ja jestem w szoku!

Zostaw merytoryczną opinię o Ryba taxi - Wrocław

• Jak się pracuje w Ryba taxi?

Zobacz opinie na temat firmy Ryba taxi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ryba taxi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Ryba taxi