Opinie o Eden Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Eden Finance Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eden Finance Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi
Doradcy kredytowi Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eden Finance Sp. z o.o. w Warszawa

Anastazja

Pożyczka w Eden Finance pozwoliła mi bez trudu poradzić sobie z niespodziewanymi wydatkami. Spotkałam się z dużą empatią i zrozumieniem mojej sytuacji, a wszystkie formalności zostały załatwione szybko i przede wszystkim - u mnie w domu, więc nie musiałam nigdzie dojeżdżać. Pożyczkę spłacam wygodnie, w niskich ratach, które odbiera doradca, więc nie muszę o nic się martwić. Sympatyczny kierownik wszystko mi wyjaśnił przed podpisaniem umowy, więc czułam się bezpiecznie, dokładnie wiedząc co podpisuję i ile zapłacę za pożyczkę, a okazało się, że koszty są naprawdę niewielkie. Polecam.

Klientka

Także polecam pożyczkę w firmie Eden Finance. To sprawdzony i bezpieczny pożyczkodawca. Pomogli mi bez problemu, gdy okazało się, że brakuje mi gotówki. Pieniądze otrzymałam jeszcze tego samego dnia, a do podpisania umowy wystarczył tylko dowód osobisty. Formalności jest więc naprawdę niewiele, a oferta, moim zdaniem, warta zainteresowania. Bardzo polecam, na pewno jeszcze skorzystam i będę polecać dalej.

Joanna

Również bardzo polecam pracę w Eden Finance. Pracuję tu od kilku lat i jestem zadowolona, a warunki zatrudnienia faktycznie są lepsze niż w konkurencyjnych firmach (zarobki, podejście do pracownika itp.). Jako doradca godziny pracy dopasowuję pod siebie i swoje możliwości. Jestem naprawdę zadowolona ze współpracy z Eden Finance i uważam, że to godny polecenia pracodawca.

Czy pensja w wysokości 3300 w mieście Radom jest możliwa? Ile zarabiacie, pracując jako Doradca Kredytowy?

Bartek

Wynagrodzenie jest naprawdę satysfakcjonujące, bo Eden Finance proponuje pracownikom dużo lepsze stawki niż konkurencyjne firmy. Jeśli ktoś się stara i robi naprawdę dobre wyniki to myślę, że taka pensja jest jak najbardziej możliwa.

Doradca Klienta

Rozmowa rekrutacyjna odbywa się z kierownikiem regionalnym. Rozmowa w bardzo miłej i sympatycznej atmosferze. Kierownik szczegółowo wyjaśnił mi zakres obowiązków na stanowisku doradcy oraz oczekiwania. Na każdym etapie rozmowy mogłam swobodnie zadawać pytania dotyczące każdej nurtującej mnie kwestii.

Pytano mnie o moje dotychczasowe doświadczenie, oraz oczekiwania finansowe.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Maria

Bardzo polecam, to już moja druga pożyczka w Eden Finance i jestem bardzo zadowolona. Obsługa jest bardzo miła i sympatyczna. Działają naprawdę szybko, bo pieniądze dostałam jeszcze tego samego dnia. Doradca przyjechał do domu z umową i gotówką, wszystko cierpliwie wytłumaczył i rozwiał wszystkie moje wątpliwości. Uważam, że Eden wypada dużo lepiej na tle podobnych firm, bo mają ofertę dużo lepiej dostosowaną do indywidualnej sytuacji klienta i można spokojnie spłacić nie martwiąc się o domowy budżet. A co najważniejsze, wiem ile zapłacę, bo rata jest stała. Polecałam również znajomym i wiem, że także są zadowoleni.

Jako klient jestem bardzo zadowolony i będę polecał firmę znajomym. Złożyłem wniosek na infolinii i bardzo szybko odezwał się do mnie doradca, tego samego dnia przyjechał do domu z pieniędzmi. Podpisaliśmy umowę i gotówkę dostałem do ręki. Pożyczkę mogę spłacać w małych, tygodniowych ratach, a doradca przychodzi po ratę do domu. To bardzo wygodna pożyczka i nie ma żadnych ukrytych opłat. Bardzo polecam, jestem zadowolony.

Jest ok, pracuję u nich już 5 lat jako doradca i nie mogę narzekać

@Aneta

Aż 5? Powiesz co konkretnie tak długo Cię u nich trzyma? Opowiesz coś o swojej pracy u nich?

@Karolina

Samemu decyduje się o godzinach pracy, więc można pracować u nich dorywczo i godzić to z obecnym zatrudnieniem. Na zarobki nie narzekam, warunki proponują bardzo korzystne, a praca nie jest ciężka.

ANIA

Ja pracuje w Edenie już od 5 lat jako doradca i jestem bardzo zadowolona, wcześniej pracowałam w konkurencji i mieli znacznie gorsze warunki, po prostu w edenie zarabiam więcej.

@ANIA

Gorsze warunki, o których wspominasz dotyczą jedynie wypłaty? Czy jest tu coś lepszego / innego na co warto zwrócić uwagę?

@Karolina

W Edenie zarabia się więcej niż u konkurencji, ale i atmosfera jest zupełnie inna. Po prostu fajnie się tu pracuje.

Chodzi Ci o firmę? Na pewno tu pracujesz? ;p

Czy pracujesz w Edenie? Bo ja jestem bardzo zadowolona z pracy i nich, nikogo nie oszukują, każdy mój klient, z którym podpisuję umowę zna wszystkie koszty i może dokładnie przeczytać umowę, także nie zgadzam się z Tobą, firma jest naprawdę w porządku. Moje zarobki jako w pracy dodatkowej też są ok, nie mogę narzekać.

@Anna

A nie podzieliłabyś się szczegółami odnośnie tych zarobków właśnie z perspektywy dorywczej?

@Karolina

Na co dzień pracuję na etacie, a pracę w Edenie traktuję jako dorywczą i mogę z tego osiągnąć na spokojnie drugą wypłatę. Mam sporo klientów, pracuję już kilka lat i jestem bardzo zadowolona.

Aneta

Wzięłam u nich już drugą pożyczkę, spłacam, także nie mam problemów. Jestem zadowolona. Doradca przyjeżdża do mnie w określone dni i godziny, nie muszę wychodzić z domu. Także ok, polecam.

@Aneta

czy biorac u nich pozyczke musiala pani placic jakies pieniadze aby otrzymac przelew na konto?

Aneta

Przed otrzymaniem od nich pożyczki nic absolutnie nie musiałam płacić, a wypłata jest do ręki od Doradcy, nie na konto

@Aneta

Czy potrzebne są dochody ?

Katarzyna
@Aneta

Dzięki za info, a jak to wygląda ze spłatą w obecnej sytuacji?

Klientka

Nie trzeba nic płacić, aby otrzymać pożyczkę. Doradca przychodzi z gotówką do domu i później co tydzień odbiera ode mnie ratę.

Zalamana

Nie polecam tej firmy. Wpłaciłam im to co mi zostało.miałam mieć wczoraj udzielona pożyczkę mówił że na sto procent będę miała udzielona następna ale doradca nie przyjechał ,nie odbiera telefonu . Dziś napisał SMS że nie ma oferty dla mnie .po tym SMS dzwoniłam nawet nie odbiera . Robią ludzi w ciula krętacze kłamcy.

Mania

Składasz wniosek o pożyczkę...łaskawie za parę dni dzwoni do ciebie doradca ,podajesz znów wszystkie dane do w nioski i....cisza ..Dzwonisz na infolinię:proszę kontaktować się z doradcą...Dzwonisz kilkakrotnie -nie odbiera ,piszesz więc sms-bez oddzewu.....porażka

Marysia

Rekrutacja w tej firmie to luźna rozmowa, nie ma się co stresować, warunki dają w porządku i co najważniejsze jest to praca w dowolnym dla mnie czasie, ile wypracuję tyle zarabiam, także dla mnie ok.

Nowa

Czy ktoś Może powiedzieć coś więcej na temat pracy jako doradca terenowy? Czy warto? Jak mniej więcej zarobki?

Ola
@Nowa

Wynagrodzenie jest zależne od ilości podpisanych umów i wartości cotygodniowej zbiórki. Mając więcej klientów można zarobić kilka tysięcy zł.

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Eden Finance Sp. z o.o.? Na Lento.pl widziałem 12 kwietnia kilka ogłoszeń.

Ola

To zależy od stanowiska, na kierownika rozmowę rekrutacyjną prowadzi zarząd, natomiast na doradcę rozmowa jest z kierownikiem regionalnym. Po tej rozmowie jest decyzja.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Eden Finance Sp. z o.o.?

Imprezy i spotkania integracyjne są organizowane.

Pracownik Eden Finance

Tak, są organizowane ale bardzo rzadko.

Agata

Czy to bezpieczna firma? Czy po zakończeniu z nimi współpracy nie pozostają jakieś zobowiązanie finansowe, np. za niespłacających się klientów?

Pracownik Eden Finance
@Agata

Absolutnie bezpieczna firma, z pracownikami rozstają się bezproblemowo. Większość pracowników Edenu to osoby, które współpracują z nimi wiele lat. Zarząd to bardzo sensowne, wykwalifikowane osoby, z którymi zawsze w razie problemów można porozmawiać.

Eden Finance Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Doradca Klienta. Czy ktoś z Was brał udział w procesie rekrutacji i może podzielić się doświadczeniem?

Michal B

Witam Złożyłem aplikacje na kierownika jak długo się czeka na rozpatrzenie kandydatury . Lublin

Kamila
@Michal B

Dzień dobry. Swoim pytaniem odpowiedziałeś na wpis innej osoby, która nie posiada takiej wiedzy i sama by chciała się dowidzieć jak wygląda proces rekrutacji. Skoro złożyłeś aplikacje to być może na dniach dostaniesz jakąś odpowiedź. Daj znać jak już zdobędziesz jakieś informacje. Przybliży to trochę temat. Z góry dziękuję.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Eden Finance Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Etap jest tylko jeden, po którym albo przyjmują albo nie.

Kierownik

Jestem kierownikiem w Edenie już od kilku lat i jestem zadowolony, karda zarządzająca bardzo ok, ze wszystkim można się "dogadać". Polecam pracę w Edenie.

Zostaw merytoryczną opinię o Eden Finance Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Eden Finance Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Eden Finance Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eden Finance Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 16 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eden Finance Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Eden Finance Sp. z o.o. napisali 19 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eden Finance Sp. z o.o.
4.5/5 Na podstawie 66 ocen.
  • Kuszników 20 lok. 1
    03-272 Warszawa