Opinie o Redge Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Redge Technologies Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Redge Technologies Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Redge Technologies Sp. z o.o. w Warszawa

Wanda

Jak to jest, że firma napisała, że jest opcja pracy hybrydowej i pracy zdalnej. A od czego zależy który system obowiązuje? Ja wspominam o ogłoszeniu dla Tester aplikacji - Multimedia. Więc można całkowicie pracować zdalnie, czy nie i ten element hybrydowy zostanie?

Rafał
@NN

A jak z zarobkami dla testera aplikacji - multimedia? Podajecie w ogłoszeniach zakres w ramach którego uzgadniać można indywidualnie na rozmowie kwalifikacyjnej konkretną stawkę? I jak często przyznawane są podwyżki, czy to w związku choćby z wspomnianymi zmianami stanowisk?

AB Nowy wpis

Czy jest szansa aby rekrutacja była przeprowadzona w formie zdalnej? Super jeżeli cała praca może tak wyglądać <3

Redge Technologies Nowy wpis
@AB

Obecnie nasz proces rekrutacji odbywa się w trybie online. W indywidualnych przypadkach może pojawić się konieczność spotkania w biurze, choć zdarza się to sporadycznie, na ogół przy rolach kierowniczych. Praca zdalna jest możliwa od pierwszego dnia, jeśli poziom samodzielności programisty i projekt, w którym ma pracować na to pozwalają, np. im osoba bardziej junior tym mocniej zachęcamy do wdrożenia na miejscu w firmie. To zależy od konkretnego procesu, ale każdorazowo komunikujemy konkretne, możliwe dla danego projektu warunki organizacji pracy.

Studenciak Nowy wpis

Jest jakaś szansa na odbycie u Was praktyk przez studenta 3 roku informatyki na studiach zaocznych?

Redge Technologies Nowy wpis
@Studenciak

Aktualnie prowadzimy nabór na staże, które odbędą się w okresie letnim tj. lipiec-wrzesień. W tegorocznym naborze nieobsadzone zostały jeszcze 2 staże w ścieżce programistycznej w Javie. Możliwość odbycia stażu jest uzależniona od wyniku rozmowy rekrutacyjnej. Zachęcamy serdecznie do złożenia swojej aplikacji za pośrednictwem naszej strony internetowej w zakładce Staże IT.

Nela

Hej. interesuje mnie praca jako Java Software (Multimedia). Doświadczenie jest określone jako wymagane tylko nie koniecznie wiem jaki ma to być poziom, skoro to jednak stanowisko juniorskie. Jak go oceniacie? podkreślam, że samoukiem jestem i nie wiem czy jest sens się zgłaszać

@Nela

Obecnie poszukujemy kandydatów z doświadczeniem na poziomie Mid, co odpowiada doświadczeniu w roli mniej więcej od 3 do 5 lat. Podany przedział traktujemy orientacyjnie - decydujące znaczenie ma tutaj doświadczenie w pracy z kodem. Szukamy samodzielnego developera, który po okresie wdrożenie będzie w stanie realizować zadania z minimalnym wsparciem opiekunów, posiada wiedzę praktyczną, sam realizuje różnorodne zadania, rozwiązuje proste i średnio złożone problemy na backendzie.

Grześ P.

O firmie Redge dowiedziałem się podczas rozmowy z pewną osobą, która wspomniała, że była zatrudniona w Państwa przedsiębiorstwie. Podkreślała, iż to właśnie dzięki jej zaangażowaniu firma Redge znacząco się rozwinęła, zdobywając szacunek oraz renomę na rynku. Również zaznaczyła, że jej odejście otwiera przed firmą nowe perspektywy rozwoju oraz możliwości osiągnięcia atrakcyjnych wynagrodzeń. Zainteresowany przedstawionymi możliwościami, postanowiłem złożyć aplikację na stanowisko Project Managera. Czekam na odpowiedź

HaheszkiPL
@Grześ P.

zgaduję o którego typa chodzi, typek wyleciał za (usunięte przez administratora) i za niestosowne zachowanie z innymi w tym z którąś dziewczyną. Jestem tu nowy ale plotki szybko chodzą, natomiast będę godnym ambasadorem i mogę polecić Ci firmę (jak na teraz nie mam żadnych złych doświadczeń)

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Redge Technologies Sp. z o.o.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku React Native Developer?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

witam, widziałem ofertę dla programisty react native na stronie. myślę ze odnośnie wdrożenia jako junior wolałabym pewnie w biurze przynajmniej na samym początku tak jak o tym pisano jakiś czas temu. ale proszę mi wprost napisać, jakich widełek płacowych na rękę mógłbym się spodziewać bez doświadczenia komercyjnego?

Redge Technologies

Widełki wynagrodzenia przedstawiamy przy pierwszym kontakcie telefonicznym z kandydatem. Nie ujawniamy widełek publicznie. Oprócz samego wynagrodzenia, oferujemy benefity np. indywidualny budżet szkoleniowy, który umożliwia poszerzanie wiedzy i umiejętności związanych ze stanowiskiem oraz inne świadczenia pozapłacowe.

Mnie zainteresowało ogłoszenie sprzed kilku miesięcy dla programisty android i to, że można było pracować zdalnie. Myślicie, ze jak na dzień dzisiejszy aplikuję to mam duże szanse na pracę? Jeśli chodzi o pracę w domu to zapewniają cały niezbędny sprzęt? No i chciałbym jeszcze wiedzieć czy od pierwszego dnia można tak pracować czy jest jakiś okres, który trzeba przejść stacjonarnie.

Redge Technologies

Obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko Programisty Android. Jednakże, jeśli proces zostanie wznowiony, serdecznie zachęcamy do aplikowania. Standardowo udostępniamy notebooki dostosowane do roli i technologii pracy (aktualnie Lenovo lub Mac). Praca zdalna jest możliwa od pierwszego dnia, jeśli poziom samodzielności programisty i projekt, w którym ma pracować na to pozwalają, np. im osoba bardziej junior tym mocniej zachęcamy do wdrożenia na miejscu w firmie. To zależy od konkretnego procesu, ale każdorazowo komunikujemy konkretne, możliwe dla danego projektu warunki organizacji pracy.

Dzień dobry, proszę mi opisać aktualny proces rekrutacyjny. Już po ostatnim wątku wiem, że feedback jest zapewniony. Konkretniej myślę teraz o ofercie dla inżyniera DevOps, która od początku marca jest widoczna, interesuje mnie część techniczna

Redge Technologies

Opis procesu rekrutacyjnego znajduję się w ogłoszeniu pod opisem stanowiska na naszej stronie internetowej. Spotkanie rekrutacyjne składa się z dwóch części. Pierwsza część poświęcona jest prezentacji obu stron i wzajemnej wymianie doświadczeń. A druga część stanowi sesję techniczną, w której badana jest znajomość technologii oraz narzędzi i nie zawiera ona zadania rekrutacyjnego.

rekrutowany

Aplikacja na stanowisko IT. Rozmowa przez telefon niby ok ale po otrzymaniu feedbacku zastanawiałem się czy to co wpisują w ogłoszenie jest prawdą. Spełniałem wszystkie oczekiwania mimo to feedback, że nie spełniałem oczekiwań... Generalnie aplikując uważaj bo możesz już być skreślony.

@rekrutowany

Dziękujemy za ten głos. Zależy nam, żeby nasz proces rekrutacji był klarowny i dawał dobre doświadczenie kandydatom niezależnie od finalnego wyboru osoby na stanowisko. Napisz proszę do nas na adres rekrutacja@redge.com. Chętnie przeanalizujemy ten przypadek, żeby zrozumieć co się zadziało i wyciągnąć wnioski.

Ulka

Kogoś zatrudnili już? Mam na myśli to ogłoszenie na Event specialist, nie wiem czemu mi się wyświetla, że od kilku dni jest ta oferta w sieci nieaktualna. sporo tam w ogóle obowiązków było, długa lista. Wiadomo, jakie stawki mają dla pracowników teraz? Bo jak słabo to nie wiem, czy mi się opłaca szerzej interesować.

Redge Technologies Sp. z o.o.

W związku z tym, że w kontekście Redge Technologies pojawiają się w tym wątku odwołania do (usunięte przez administratora) i niewłaściwych zachowań w miejscu pracy, postanowiliśmy zabrać w nim głos. Chcemy jednoznacznie podkreślić, że zależy nam na tworzeniu środowiska pracy opartego na dialogu, zaufaniu i wzajemnym szacunku. Nie akceptujemy (usunięte przez administratora) ani zachowań o charakterze dyskryminującym czy wykluczającym. Jeśli w Redge wystąpiły lub występują jakieś nieprawidłowości, chcemy o tym wiedzieć. Tym bardziej, jeśli dotknęły godności osobistej osób z nami związanych. Jednocześnie, jako Redge nie jesteśmy w stanie w żaden konstruktywny sposób odnieść się do oskarżeń formułowanych w sposób anonimowy na tym portalu. Mając na względzie powyższe oraz ochronę dóbr osobistych byłych i obecnych pracowników i współpracowników Redge Technologies, wychodzimy z propozycją kontaktu bezpośrednio z nami pod adresem compliance@redge.com i kontynuacji rozmowy w oparciu o proces zgłaszania nieprawidłowości w Redge, zakładający poufność i przestrzeń na perspektywę każdej strony postępowania wyjaśniającego.

Czytam o "małej garstce klientów" i mam w związku z tym kilka pytań, bo szukają sales managera b2b. Jak idzie wykonywanie planów obecnie? W jaki sposób premiowana jest ich realizacja? Sama podstawa jest wysoka? I może macie jakieś porady odnośnie rekrutacji? Piszą na stronie o jakichś zadaniach itp., ciekawe jak to przebiega dokładnie.

Tvvod

B2B umowa, między 2-5 procent od rocznego kontraktu w przypadku nowego klienta, pensja to 9 do 12 net. Klientów mało i nie zapowiada się na zmiany, rynek przepełniony. Przypadek z viaplay może przyczynić się do małych ale pozytywnych zmian

Wanda

ummm
@Wanda

Zależy tak na prawdę od zespołu, platform, z jakimi będziesz pracowała i możliwości domowych :) Testujemy przeglądarki, urządzenia mobilne, smart tv, boxy i nawet konsole do gier. Oczywiście największy problem może być z telewizorami, ale poza tym raczej można w ramach trybu hybrydowego brać ze sobą sprzęt. Ja osobiście pracuję hybrydowo, 2-3 razy w tygodniu jestem w biurze, zależnie od ochoty

Aro
@ummm

A jak rozwojowo wygląda praca w tej firmie, czego ważnego z punktu widzenia branży można się tutaj nauczyć? I czy ludzie traktują się tu po przyjacielsku, a przynajmniej z szacunkiem?

NN
@Aro

To zależy od ścieżki jaką obierzesz. Na pewno firma jest otwarta na zmiany stanowisk, zarówno w poziomie pionowym, jak i poziomym. Atmosfera jest dobra, są organizowane zarówno oficjalne integracje firmowe, jak i stricte zespołowe.

Rafał
@NN

Szymon

Jestem po spotkaniu rekrutacyjnym, samo spotkanie fajne i przyjemne. Niestety pomimo zapewnień, że niezależnie od wyniku otrzymamy jakiś feedback max w ciagu tygodnia, po ponad miesiącu i mailu przypominającym cisza.

@Szymon

Szkoda. :/ Jak widać chyba już na żadne info zwrotnie nie ma co liczyć. Kandydowałeś w razie czego jeszcze do innych firm?

Lidia
@Szymon

Możesz powiedzieć, czy na tym spotkaniu rekrutacyjnym, o którym piszesz, miałeś jakieś zadania do wykonania, takie testujące wiedze lub umiejętności? I jeśli tak, to czy było one zapowiedziane wcześniej?

Schadenfreude
@Szymon

Widzę, ze to po prawie roku się nie zmieniło. Ponad 2 tygodnie temu miałem rozmowę i bez odzewu mimo, ze informacja miała być maksymalnie po tygodniu

Jakub
@Schadenfreude

Naszym standardem jest, aby każdy/a kandydat/ka otrzymał/a informację zwrotną po rozmowie rekrutacyjnej w jak najkrótszym czasie, często poniżej tygodnia. W celu wyjaśnienia sytuacji, prosiłbym o kontakt mailowy na adres jakub.gorecki@redge.com.

Indiana

Podobało mi sie nastawienie do rozmowy osób prowadzących spotkanie i profesjonalizm ze strony rekrutera. Co bedzie dalej zobaczymy..... :-) Firma robi ciekawe projekty i odczułam, że nieustannie pnie sie w góre.

@Indiana

Czyli można się rozwijać jak pnie się do góry. Mówili coś na rekrutacji o możliwości szkoleń? Na jakie stanowisko aplikowałaś?

@Marek

Szkolenia do dogadania.

bitmaster

Po ponad roku w firmie naprawdę mogę ją szczerze polecić. 1) >90% pracowników to ludzie związani z IT 2) elastyczny model pracy (na miejscu, hybryda, zdalnie) 3) serio ciekawe i perspektywiczne produkty 4) duże marki wśród klientów, ale nie klepanie na zlecenie jak np. w software houseach

Lidia
@bitmaster

Perspektywiczne produkty? A jaką masz samodzielność po roku pracy tutaj? Masz swoje produkty czy jesteś 'pod kimś"?

Ka

Przyjemne miejsce do pracy z świetną atmosferą i możliwościami rozwoju

Ola

Polecam firmę jako miejsce stwarzające dogodne możliwości na realizację innowacyjnych projektów w młodym, ambitnym zespole. Atmosfera pozytywna, dużo swobody w proponowaniu własnych pomysłów, ambitne cele i koleżeńska współpraca. Pracuję w firmie od kilku miesięcy, dzieje się dużo więc jest możliwość aby się realizować. Polecam aplikować, na stronie są umieszczone aktualne oferty pracy a firma stawia na swój dalszy rozwój i powiększanie swoich zasobów.

@Ola

Brzmi nawet zachęcająco, ale o jakich właściwie projektach jest tu mowa? Rozumiem, że stawia się tu tylko na pracę zespołową, więc indywidualnie wyniku sama sobie nie wyrobisz?

Halina
@Ola

Piszesz że to wszystko dzieje się w młodym zespole... Powiedz mi, jest jakaś granica wiekowa do której przyjmują pracowników?

@Halina

W sumie pracuję w firmie od kilku lat i nie zauważyłam granicy wieku. W sumie fajnie, bo zespoły mamy mieszane. Znajdą się osoby, które jeszcze studiują, ale są również osoby, które mają ponad 15-letnie doświadczenie w programowaniu. Pełen mix, dla każdego niezależnie od wieku znajdzie się miejsce :)

@Edyta

Praca zespołowa nie wyklucza pracy indywidualnej. Zadania są podzielone w zespole, tak że każdy dostaje samodzielne zadania, za które jest odpowiedzialny. Jeśli potrzebuje wsparcia to zawsze może poprosić o pomoc ludzi z zespołu, bo są pomocni i nie zostawią drugiej osoby w potrzebie. W zespołach jest mix technologii, więc musi być praca zespołowa by w efekcie był dobrej jakości produkt końcowy.

@Gab

A wyniki są w jakikolwiek sposób tutaj oceniane a przede wszystkim nagradzane?

@Edyta

@Edyta jasne, raz w roku jest spotkanie gdzie przełożeni mogą podziękować konkretnym osobom za wkład nie tylko merytoryczny, ale również za zaangażowanie :) Dzieje się to na spotkaniu ogólnofirmowym.

@Gab

Aa to miłe wyróżnienie, na pewno to motywuje. Ale oprócz przyjemnych słów to coś jeszcze można otrzymać za to? ;)

devik

Bardzo przyjemne środowisko pracy, dużo ludzi z doświadczeniem, możliwości rozwoju, duża elastyczność w godzinach pracy.

Roman
@devik

To jakie są core hours? Bo pewnie w jakichś godzinach trzeba tu koniecznie być?

@Roman

Godziny są bardzo elastyczne. Oczywiście wiadomo, jak są zaplanowane godziny spotkań z klientem to dobrze by było na nich być. Jednak jest duża elastyczność i łatwo można pogodzić pracę z zajęciami na uczelni.

Android developer

Solidna firma, fajni i doświadczeni ludzie, dość ambitne projekty. W zasadzie nie ma się do czego przyczepić.

janusz

Zdecydowanie polecam, bardzo fajne i ambitne projekty, firma nie jest typowym software house, rozwija swoje produkty.

Zostaw merytoryczną opinię o Redge Technologies Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Redge Technologies Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Redge Technologies Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Redge Technologies Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 7 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Redge Technologies Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 46 ocen.
  • Ostrobramska 86
    04-163 Warszawa