Opinie o Astel Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Astel Europe Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Astel Europe Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Astel Europe Sp. z o.o. w Warszawa

Jak szefostwo w Astel Europe Sp. z o.o. traktuje ludzi?

lotek
@Rafał

prawda! Cisza i spokój, nie trzeba się przejmowac że ktoś Ci będzie siedział nad głową. Jak umiesz wykonywać swoja robotę i chcesz mieć stabilne zatrudnienie to tutaj jest idealnie! ;)

Arizon

Pracuje tutaj już kilka miesięcy i widzę ze pojawia się tutaj ciągle jedno pytanie, jak szefostwo podchodzi do pracowników. Napisze z autopsji, od samego początku czujesz się zaopiekowany, firma zapewnia wszystko co potrzebujesz do rozpoczęcia pracy. Uważam że wygląda to bardzo dobrze!

kielonek
@Arizon

zgadzam się z tobą w 100% i nie jest to prawdą że po umowie próbnej, nagle firma przestaje o ciebie dbać. Ja jestem już tutaj rok na pokladzie i absolutnie nie ma czegoś takiego. Tak na prawdę od samego początku do końca twojej pracy, nigdy nie zostajesz z problemami sam, zawsze się ktoś tobą interesuje. Jeżeli potrzebujesz urlopu też nikt nie podkłada ci nogi

robert Nowy wpis
@kielonek

to normalne ze ludzie sie zwalniaja i pisza negatywy, przeciez jak Ci sie dobrze pracuje to nie wchodzisz tutaj i nie piszesz nic dobrego

lojal Nowy wpis
@robert

z jednej strony tak, ale z drugiej juz slyszalem od kierownikow ze jakies zmiany widać na gorze bo ktos wchodzi i czyta czasem wieksze problemy pracownikow, wiec dobrze ze zostawiamy komentarze bo moze poprawia sie kolejne drobnostki

Jak szefostwo w Astel Europe Sp. z o.o. traktuje ludzi?

PR

To samo tytanie co 6 mies), to tak ten AI czy bot działa? Spoko traktują.

Rafał
@PR

Faktycznie dwa razy takie samo pytanie, dla mnie w porządku, raczej nikt nie wchodzi nikomu na głowę i można spokojnie pracować

lotek Nowy wpis
@Rafał

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Astel Europe Sp. z o.o.?

AE

Po okresie próbnym - na wszystkie niezbędne dla wykonania pracy. Na OP - zależy. Posada, umowa, etc.

Rafalala
@AE

w punkt, jak na umowie próbnej to jeszcze dbają, a później to już wiadomo...

kielonek Nowy wpis
@Rafalala

to nie praca to piszesz, od samego początku masz pełne wsparcie od kierownictwa. Nie wiem ile tutaj pracowałeś i jakie miałeś doświadczenia, ale raczej wszyscy pracownicy sie ze mna zgodzą, że nigdy nikt tutaj nikomu nie robił pod górkę.

Jak szefostwo w Astel Europe Sp. z o.o.? Spoko traktują ludzi?

AE

pytanko chyba od gowork, aby podtrzymać nasz interes do portalu. i chodzi chyba o pracowników a nie o społeczeństwo ogólnie...???? z każdym pracownikiem zaczynamy od 100% zaufania i traktujemy na poważnie. dalej już od pracownika zależy na ile ta 'kwota' zostanie na miejscu. praktykujemy raczej kapitalistyczne podejście - za wykonaną pracę przynależę pracownikowi odpowiednie wynagrodzenie. nie da się u nas siedzieć i czekać na wypłatę. budujemy długoterminowe relacje.

Kamila
@AE

chyba tak, widać że się powtarza to pytanie, ale też dorzucę od siebie skoro sie wyświetliła mi firma, że jestem zadowolona, równo wszystkich traktują

Aplikowałeś do firmy Astel Europe Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Astel Europe Sp. z o.o.?

Astel Europe

Podchodzimy na spokojnie. Jak do każdego pracownika. Niezależnie skąd się pojawił.

Czy często w firmie Astel Europe Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

PR

Rzadko. Kilka razy za ostatnie 5 lat.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Astel Europe Sp. z o.o.?

AE

Dzień dobry, najpierw podesłać CV na biuro@jaworski24.pl, dalej skontaktujemy się z państwem i porozmawiamy. Zależy jaka praca, w jakim dziale, w jakim kierunku. Powodzenia.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

@Adam

Tak, doradcy ds nieruchomości (mieszkaniówka, Warszawa) i specjaliści ds sprzedaży (art. spożywcze, z doświadczeniem od 5 lat)

Patryk

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy.

@Patryk

Kto poszerza takie pogłoski?

Aktualność
Od Maja miksy Aroma Di Estasi w nowej odsłonie: nie co zmieniliśmy wizualizacje i dodaliśmy więcej informacji dla konsumentów.

Także a maju oczekujemy na zupełnie nowej jakości produkty na bazie miodu - miód kremowy w kilkunastu smakach.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić teraźniejszy stan firmy Astel Europe Sp. z o.o.?

Astel Europe

Znajdzie się. A dlaczego właśnie tu, i Administratorem czego pan/pani jest? W razie pytań prosimy o tel do nas. Chyba że kolejne plotkowanie się szykuje. Pop-corn kupiony...

Aktualność
Wiosna 2018: Rekrutujemy bo się rozwijamy!

Od kwietnia uruchamiamy nowe produkty na rynku art. spożywczych. Zapraszamy do aplikacji na stanowisko Dyrektora ds sprzedaży. Innowacyjne i zdrowe - to będzie hit na rynku. Możecie państwo być częścią tego rozwoju i sukcesu.

Ciągle szukamy doradców ds nieruchomości dla naszego biura w warszawskim Wilanowie. Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wsparcie na każdym etapie pracy. Rozwój w ramach biura i mozliwosc otwarcia własnej płacówki.

Zapraszamy również stażystów chętnych zdobyć doświadczenie w pracy agenta, managera, handlowca, montażysty oświetlenia (odp. uprawienia niezbędne).

Aroma di Estasi - Healthy & tasty
Superfood is a category of food with health benefits, proven scientifically.
In 2017 Astel Europe introduced a combination of natural and healthy dessert mixes to the Polish market by its trademark product Aroma Di Estasi http://www.aromadiestasi.com.
The basis of our vitamin rich desserts Aroma di Estasi is dried fruits and nuts. Soaked in healthy raw honey these superfoods keep their properties for a long time due to the low moisture content.
A perfect match of superfoods and honey!
in 2018 we visit GulFood fair in Dubai and established a company in the United States.
Our samples arrived in Japan and Canada. Great start of the year!
More latest news you can find on our FB-pages
Hanna

@Mimek firma Astel Europe mieści się w mieszkaniu, tak? A jak wyglądało Twoje miejsce pracy skoro nie miałeś biurka? Jak pracowałeś?

@Hanna

Przepraszamy, że nie skonsultowali z państwem gdzie mamy wynająć biuro. A wyprzedzając tematy to i za poziom wynagrodzeń, dojazd i parkowanie, za nazwę firmy i za wszystko inne co dzieje się w świecie i nie jest wam do gustu. Dla tych bardziej chętnych do pracy zamiast pogaduszek, biuro powstanie przy Klimczaka 1 już niedługo. Przy Klimczaka 17 mamy lokal i będzie funkcjonowało tam nasze biuro nieruchomości. Powodzenia w poszukiwaniu miejsca pracy etc etc! My akurat szukamy chętnych zarabiać, a nie kolejnych potencjalnych korpoludków.

Hanna

@Mimek, @Rosse, @Astel Europe narzekacie, że firma jest malutka, ale chyba zatrudniając się wiedzieliście jakich jest ona rozmiarów. Nie wiedzieliście nic o firmie jak do niej aplikowaliście? @K Aczemu czyłaś, że lipa? Zbyt mała liczba obowiązków to spowodowała?

@Hanna

Owszem. Ale ze bedzie taka kicha że nawet biurka i nic do roboty to nie. Nigdy więcej tyci firm w mieszkaniu.

Hanna

@Mimek czyli byłeś zadowolony z pensji mimo, że się nie przepracowywałeś? A możesz napisać, w którym z tych sektorów byłeś zatrudniony i jak wyglądały Twoje obowiązki w pracy? Czy oprócz nudy i braku rozwoju coś jeszcze nie pasowało Ci w pracy w firmie Astel Europe?

To ze firma malutka.

Rosse
@Hanna

Firma malutka. Nie wiem po co zatrudniaja skoro nie ma co robic

Lili
@Hanna

Generalnie to zrobili mnie w (usunięte przez administratora) Nie polecam. Nie ma co robic. Zatrudniaja a potem zwalniaja. Niepowazne !!!

@Lili

ale tylko K. zwolnili, co ż ty za lili? )))

@Rosse

tak, micro micro micro przedsiębiorstwo. każdy na widoku. jak ktoś szuka korpo to nie polecamy się

No u was to 0 rozwoju. Jednak ambicje mam

K.

Firma zrobila mnie w ch... zatrudnili, Nie dostalam nawet biurka...porazka. Nie bylo co robic, pare rzeczy na 1, 5 tygodnia. Po czym wlasciciel uznal ze za wolno- no ze on odczytywal nast dnia to juz nie moja wina. Pytasz czy jest cos do zrobienia to nic nie mowia i smia ci pow ze sie nie angarzujesz smieszne . Szukalam pracy powaznej a po 1.5 tyg musze szukac od nowa. Firma krzak. Omijajcie szerokim łukiem.

@K.

Dzięki K., też cię lubimy!

K
@Astel Europe

Nie ma za co. Trzeba sie najpierw zastanowic a nie zatrudniac skoro nie ma warunkow ani nic do pracy. Żenada

K
@Astel Europe

Dobrze ze po 2 dniu zaczelam szukac od nowa bo czulam ze to lipa i mam juz co innego. No coz powodzenia wam zycze. I klientow...ktorych jak narazie macie co kot naplakal

Mimek

Zero rozwoju nudy nie bylo tam nic do roboty. Firma miala 3 zajecia...led spozywka i nieruchomosci. W 1 cos sie dzialo...reszta jakos klientow nie bylo...nie krecilo sie. Jesli liczycie na rozwoj to tam go nie znajdziecie. Kasa byla ok

@Mimek

newsy i rozwój to na FB szukajcie wpisy, tu to w ogóle raz w roku wchodzimy )

Hanna

Widzę, że dyskusja toczy się w sprawie stanowiska przedstawiciel handlowy, ale przecież jeszcze firma Astel Europe poszukuje Montera reklamy świetlnej. Firma oferuje atrakcyjne wynagrodzenie za montaże i pracę w rozwijającej się firmie http://asteleurope.com/blog Czy ktoś Was byłby zainteresowany taką pracą?

Hanna

Pracowaliście w firmie Astel Europe Sp. z o.o.? Jak oceniacie?

Zostaw merytoryczną opinię o Astel Europe Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Astel Europe Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Astel Europe Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Astel Europe Sp. z o.o.?

Astel Europe Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 15 ocen.

Astel Europe Sp. z o.o.