Opinie o Nomeno sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Nomeno sp. z o.o. sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Nomeno sp. z o.o. sp. k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nomeno sp. z o.o. sp. k. w Warszawa

Wojtek

Ostrzegam wszystkich planujących umowę B2B z Nomeno Duże opóźnienia w przelewach za wystawione faktury (miesiąc i więcej)

@Ada

Zgadza się, problemy finansowe, brak terminowych wypłat nawet tych na umowę o pracę, brak premii, brak podwyżek, zero! dobrego słowa, zero! szacunku i doceniania tych którzy chcą tam pracować, bo jeszcze mają nadzieję...

Wojtek

Ada Nowy wpis
@Wojtek

Tak, to prawda. Problemy z płynnością finansową. Nie polecam pracy.

Były pracownik Nowy wpis
@Ada

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Nomeno sp. z o.o. sp. k.?

Rafał Nowy wpis

Niestety atmosfera to nie wszystko, jak się firma spóźnia z premią i to kilka miesięcy to i atmosfera jest słaba.

Jakie godziny pracy obowiązują w Nomeno sp. z o.o. sp. k.?

Były ph

Jeśli pytanie dotyczy marki REF na stanowisku PH - formalnie "8godzin", jednak Pan brand manager sugeruje pracę od 8:30 na punktach (gdzie salony otwarte w większości są od 9_10), do 16:30 również na punktach. Dojazd do 200 km w pierwszą stronę i do 200km z powrotem - charytatywnie :) za pytanie o stawkę nadgodzinową wylatuje się z firmy nawet przed końcem 3 miesięcznego okresu próbnego. Zero zgodności odnośnie systemu pracy pomiędzy rozmowa rekrutacyjną, a rzeczywistością. Co kilka dni nowe wymysły odnośnie dnia pracy handlowców. Opóźnienia w wypłacie premii, na rozmowie obiecany system premiowy comiesieczny - moja premia wypłacona została kwartalnie. Nie polecam współpracy z marką pod żadnym względem dla osób posiadających własne zdanie, bo za takie jest się zwalnianym na polecenie osób z delikatnie przerośniętym ego :)

Zofia
@Były ph

Niefajna sytuacja z tymi nadgodzinami :/ Czy mogłeś korzystać przynajmniej z auta służbowego w celach prywatnych? I na jakich zasadach wyliczana była premia, trzeba było spełnić jakiś target aby cokolwiek dostać?

Były ph
@Zofia

Z auta do drobnych celów na zakupy, bądź zawieźć dziecko do przedszkola owszem, w weekendy paliwo na własny koszt. Jeśli chodzi o target takiego nie było, bo marka jest nowa na rynku, sprzedaż PH rozpoczęła się w styczniu - a ciężko ustalać targety nie mając sensownego planu na markę, błądząc po omacku i wprowadzając zmiany w systemie pracy co kilka dni. Tak poza tym Zosiu - świetny abonament GW żeby odwrócić kota ogonem. Zapewne całkiem przypadkiem dwa pytania o dwa niewielkie plusy - by odwrócić temat od 10 innych minusów o wiele większym znaczeniu? :) Pozdrawiam

Ada Nowy wpis

Brak normowanych godzin pracy. Za pracę w weekendy nie dostajesz wynagrodzenia i nie możesz odebrać tego w inny dzień. Gps w każdym aucie.

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić najnowszy stan firmy Nomeno sp. z o.o. sp. k.?

FairPlay

Dzień dobry. Tak sobie czytam niektóre komentarze i nie dowierzam. Pracuję w Nomeno dobrych kilka lat i widziałem wiele. Przede wszystkim ludzi, którzy chcieli czerpać korzyści, lecz nie dając niczego w zamian. Takich ludzi już praktycznie w firmie nie ma. Jest to młoda firma, która cały czas się rozwija, chociaż na dzień dzisiejszy jest to miejsce bardzo ukształtowane w którym chce się pracować. Osoba, która słucha, wie czego chce i angażuję się w to co robi, będzie w tej firmie pracować długo i czerpać z tego naprawdę porządne korzyści. Każdy dział w firmie przechodził pewne metamorfozy, które na ten moment są bardzo mocno ukształtowane i dzięki temu praca daję ogromną satysfakcję. Dziwią mnie tutaj różne wypowiedzi, bo są mocno skierowane na hejt. Ze swojej strony zapraszam do naszej siedziby firmy na kawę wszystkie osoby zastanawiające się czy warto spróbować swoich sił w tej firmie. Każda firma popełnia błędy, bo pracują w niej tylko ludzie. Mówiąc o ludziach to powiem jedno... nie jednej firmie życzyłbym takich ludzi i takiej atmosfery jaka panuję w Nomeno :) Pozdrawiam, szanujmy się :)

True
@FairPlay

20 % prawdy.

obserwator
@FairPlay

dając coś od siebie, masz na myśli tą pracę za darmo w niedziele?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Nomeno sp. z o.o. sp. k.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
Iwo

Pandemia trwa nadal więc trzeba dalej robić wszystko żeby utrzymać się i żeby wszyscy mieli prace.

Q
@Iwo

Iwo, czy coś konkretnego masz na myśli, jeżeli chodzi o sytuacje w Nomeno w czasie „trwania” pandemii ??

ToJa

Kilka ciepłych słów na temat Nomeno. Wielki Szacunek za super podejście firmy w czasie trwania pandemii Covid-19. Wszyscy, bez wyjątku przetrwaliśmy ten trudny czas bez uszczerbku. Dziękuje wszystkim, za wsparcie (także mentalne) w tym czasie. Czas po pandemii pokazuje, że jest siła i moc !!! Należy się medal !!

Show must go on !

Szukasz stałej pracy - szykuj się na potyczki słowne i częste interakcje z „góra”, które nie będą należały do przyjemnych, twoja codzienność zamieni się w chorą rutynę. Szukasz pracy na pare miesięcy- to miejsce jest idealne.

A
@Show must go on !

Coś więcej możesz powiedzieć ?

Jan
@A

Interesuje Cię praca w firmie Nomeno? Chciałbym dowiedzieć się, czy firma poszukuje aktualnie nowych pracowników. Być może Ty będziesz w stanie odpowiedzieć mi na to pytanie.

Rekrutacja NOMENO
@Jan

Jan, czy poszukujesz pracy ?? I w jakim charakterze??

Animozja

Ci, którzy uczciwie i z zaangażowaniem pracują dla firmy są zadowoleni i nie myślą o zmianach. Dlaczego? Bo firma daje możliwości: zarabiania, samorealizacji i współpracy z fantastycznymi ludźmi. Nomeno to mój pracodawca od kilku lat - nie zmienię tego.

True
@Animozja

...ale jesteś pewna/u...

Dobry, uczciwy pracodawca. Rodzinna atmosfera w firmie i brak naleciałości korpo to największy atut. Bardzo ważny jest też produkt wysokiej jakości. Brand jest znany, dobrze kojarzony i stosunkowo niedrogi. Wynagrodzenie ściśle związane z wynikiem, ale na plus że nie ma górnej granicy.

Prezes Nomeno

Dzień dobry, tym razem jako prezes tej firmy chciałbym zapytać administratorów Gowork, czy prawdą jest, że za opłacanie stałego abonamentu w waszej firmie, możliwe jest dowolne usuwanie opinii ??? Wasz pracownik coś takiego nam zaproponował w rozmowie telefonicznej (!) W takim razie jak można ufać temu kto pisze negatywne opinie w tym serwisie????

to ja
@Prezes Nomeno

To samo tyczy się pozytywnych opinii Panie Prezesie :)

@to ja

Znakiem tego, że opinie na tej stronie są nic nie warte... P.s. wiele złego można wyczytać na temat Gowork w internecie..

Gowork
@Prezes Nomeno

Szanowny Panie Prezesie, posiada Pan nieprawdziwe informacje o funkcjonowaniu naszego portalu. Zapewniamy Pana, że niemożliwe jest by rozmowa, o której Pan wspomina miała miejsce, ponieważ usuwaniu podlegają wyłącznie opinię niezgodne z treścią regulaminu. Gdyby chciał Pan poznać szczegóły naszej oferty dla pracodawców, zapraszamy do kontaktu: marketing@gowork.pl Jeśli zauważył Pan na naszym portalu opinię niezgodną z regulaminem, może Pan bezpłatnie skontaktować się z naszym Administratorem pod adresem admin@gowork.pl i złożyć wniosek o usunięcie opinii. Pozdrawiamy Zespół GoWork.pl

@Gowork

DZIEŃ DOBRY, zapewne ktoś inny przez pomyłkę zadzwonił z innego GOWORK -U, zarówno do nas jak i do innych pracodawców z podobną propozycją. Inni pracodawcy opisują podobne praktyki, jak się okazuje ze strony innego, a może tego samego "Gowork-u". Pozdrawiam i życzę dobrze !! Krzysztof Kosiur Prezes Nomeno

Prezesik

Cytując klasyka: "jawi mi się pan jako osoba fascynująca".. Wpis, który pokazuje całą prawdę raczej o wpisujacym niż opisywanym.Oderwanie od rzeczywistości jak widzę, po rozstaniu ok 2 lata temu, nadal jest Pana atutem. Aby się dalej nie ośmieszać przed, jak pan pisze, większością panów prezesów konkurencyjnych firm :)) i wiedząc, że nie mam szans dorównać panu poziomem, nie będę wchodził w dalszą rozmowę (pyskówkę).

akcja

Karma wraca Panie Krzysztofie ,nigdy nie miałem o Panu dobrego zdania.Był Pan przedstawicielem i to właśnie Pan powinien wiedzieć jak traktować ludzi na stanowisku sprzedawcy -przedstawiciela.Prezesura nie zwalnia Pana z tego !

@akcja

Widzę, że "akcja" szeroko zakrojona .. Bardzo się cieszę, że pewnych osób z nami już nie ma... P.s. Byłem handlowcem i dlatego wiem jak ważna jest atmosfera w firmie, wiem też, że jedno "nadgnite" jabłko może zniszczyć cały zespół. Na szczęście dużo złego już za nami -Panie Akcja - o panu zawsze miałem dobre zdanie????- do tego momentu.... Powodzenia i lepszego prezesa życzę - może nie był handlowcem i nie wszystko będzie w stanie dostrzec.

aka_akcja
@akcja

Zachęcam do jakiejś innej aktywności. Podobno dobrze robią terapie. Łatwiej jest zacząć nowe etapy. To już nawet nudne nie jest. Jest żenujące. Skup się pan, panie "akcja" na swojej pracy. Pana opinie dawno przestały być przydatne bo stają atakiem personalnym. Umiar, proszę pana, umiar.

@Prezes

A cóż "Polak może rzec po szkodzie" :). Wiadomym jest fakt, że Pan prezes (świadomie z małej litery) nigdy nie przyjrzy się ogólnie dostępnej refleksji n.t. traktowania ludzi przez jego personę.

Prezes

Zdecydowanie lepiej być prezesem przez małe "p", niż "oszustem" przez duże "O" - na szczęście były już pracowniku...:))

@Prezes

Lustra w domu jeszcze nie popękały? :)

Prezes

Cóż za przebłysk !! Słyszłałem, że w nowej firmie wciąż pan nie zabłysnął jeszcze..;)) ale życzę tego z całego serca, no i odwagi też życzę, żeby stanąć twarzą w twarz. Może psycholog - taki od kompleksów... A póki co zapraszam na stronę: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=2173960765964175&set=gm.178052832909889&type=3&theater Doskonale sobie bez pana radzimy !!!

Daniel

Patrząc na forum i ciszę od dawna mam nadzieję na dobra pracę. Właśnie aplikowałem , czy trudno przejść rekrutację?

@Daniel

Dzień dobry - proszę wysłać CV adres biuro@nomeno.pl Pozdrawiam i gratuluję właściwego podejścia do opinii, które zamieścili byli już pracownicy naszej firmy.

@Prezes

Dobrze napisane- byli. W związku z złożonym wypowiedzeniem.

Prezes

Panie "były" - chyba za dużo czasu wolnego w nowej firmie -albo brak pomysłu na siebie ??? Głowa nie boli od wymyślania nowych Nicków ??:)))

Harry

...Stanowiska które kompletnie w tej firmie nie funkcjonują, ciekawie zapewne piszę się o tym z pozycji zza biurka. Na początku było ok, człowiek zawsze przez 1 rok adaptuje się w nowym środowisku. Następne zweryfikowały wszystko. Wystarczy poczytać wyżej, komentarze nie jednej osoby, a kilku. Na rozmowy kwalifikacyjne ludzie jeżdżą/jeździli od 2 lat. Opóźnienia w wypłacaniu premii 2 mc, opóźnieniem tego bym nie nazwał... podstawa jest wypłacana w terminie bo taki jest obowiązek pracodawcy, za którą trzeba przeżyć nie raz w/w okres.

holy

Niektórzy z naszych byłych kolegów/koleżanek nie mogą pogodzić się z porażką zawodową ....i tyle. Byli przyjmowani na stanowiska na których kompletnie się nie sprawdzili, stąd taka obecnie postawa. Pomimo że się nie sprawdzili i tak pracowali w tej firmie kilka lat. pytanie dlaczego? Chyba nie było tak źle skoro się nie zwolni po 3 msc? Jest tu przyjazna atmosfera do pracy, dużo się dzieje od strony wizerunkowej i warunki finansowe też ok. Wiadomo że jak w każdej firmie handlowej liczą się wyniki sprzedażowe i nikt nie będzie się rozczulał z pracownikiem kiedy ich nie ma. Fakt są opóźnienia w wypłacaniu premii, mnie tez to wkurza, ale pensja jest na czas.

Iść, niech idzie... byleby bez nowych naiwnych ludzi.

Kris

Nic dodać nic ująć Panowie.. Papier wszystko przyjmie...a jak to mówią: "Psy szczekają, a karawana idzie dalej..." Pozdrawiam

Ktoś

Z przykrością podzielam zdanie byłych i obecnych pracowników - nie jest dobrze. Problemy z terminowym wypłacaniem premii, zawyżone i nieustannie rosnące plany, brak komunikacji wewnętrznej, zmieniające się zasady dotyczące wynagrodzeń, konieczność częstego "świecenia oczami" przed klientami ze względu na zamiany dotyczące współpracy handlowej w stosunku do wcześniejszych ustaleń - to tylko niektóre z grzechów głównych firmy.

kris

Trudno dyskutować z subiektywnymi odczuciami szanowny panie - tym bardziej z osobą ukrytą za Nickiem. (choć domyślam się kto za tym stoi)Jeżeli obecne miejsce, po trzech miesiącach pracy spełnia Twoje oczekiwania- to gratuluje -okres ochronny jeszcze się nie skończyl. Jeżeli chodzi o to co ludzie mają z tyłu głowy, to tylko dlatego, że są w tej chwili bombardowani propozycjami z innych firm (tzn że w Nomeno pracują ludzie bardzo wartościowi, którzy tanio swojej skóry nie oddadzą) a mimo to chcą tu zostać ( na dobre i na złe jak się okazuje) Atmosfera w firmie ostatnio mocno się oczyściła - proponuje powalczyć w rynku na argumenty sprzedażowe" szanowny panie" , a nie tylko słowami (jak to było w pana przypadku, kiedy pan tu pracował, a z należnościami pana KLIENTÓW do tej pory nie możemy sobie poradzić ) Medal zawsze ma dwie strony.. P.s. O opinie na temat firmy proponuje zapytać kogokolwiek kto w tej firmie pracuje. Kontakty są podane na stronie www.nomeno.pl Powodzenia Krzysztof Kosiur

@kris

Trzy miesiace juz daly wiecej satysfakacji niz pare lat pracy dla Pana firmy. Ludzie Tanio swojej skory nie oddadza, a jezeli to robia nazywa ich Pan sprzedajnymi ?, tak patrzy Pan na dane osoby po kilkuletniej współpracy?, gratuluję. Ciekawe jak nazwac Pana wczesniejsze zmiany zatrudnienia. Ten portal sluzy finalnie do obiektywnej oceny, po ilosci komentarzy, obraz mysle ze powstaje. Na rynku zdrowa konkurencja trwa (z naszej strony) , proszę sie o to nie martwić. Naleznosci to sprawa indywidualna, a nie dot. Opinii firmy o ktorej tutaj ma byc mowa. Atmosfera w firmie jest inna niz Pan przedstawia, oczywiście znajda sie jej zwolennicy z tytulu pewnych korzyści. P.s. Naleznosci to sprawa firmy, zgodnie z "umową".

kriss

tragedia, nie polecam , kilkumiesięczne opóźnienia w pensjach, zlewka na pracowników , wciskają kit że jak w rodzinie a okazuje się że właściciel firmy gra na uczuciach pracowników po to by ich wykorzystywać, brak szacunku do ludzi i wieczna dziura finansowa.

prezes
@kriss

kriss - a skąd informacja od Ciebie, że pensje są wypłacane z kilkumiesiącznym opóźnieniem ?? Czy aby firmy Ci się nie pomyliły (?)

Zostaw merytoryczną opinię o Nomeno sp. z o.o. sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w Nomeno sp. z o.o. sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Nomeno sp. z o.o. sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Nomeno sp. z o.o. sp. k.
2.8/5 Na podstawie 21 ocen.
  • Aleja Jerzego Waszyngtona 100A
    04-015 Warszawa