Opinie o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji w Warszawa

Johny

Ciekawostka taka (usunięte przez administratora)

Jakis Shit
@Johny

Bez jaj, szukaja do pracy? Nie mają prawa prowadzić działaności finansowej ,KNF wpisał ich na liste podmiotów podejrzanych czy jakoś tam. Współczucia dla tych którzy odpowiedzą na to ogłoszenie.

@Jakis Shit

To ogłoszenie ma 30 dni. Ale to w ich stylu zarobki po 10-12 tys. I baza danych. Jeszcze pewnie ta Aegona :)

Jacek Bachleda
@Johny

Cóż to za ogłoszenia albo inaczej bo usunięto, jakiś link do niego można podać? Mażyłem aby zarabiać 10.000 - 12.000 jeśli tyle dają teraz to się zgłaszam.

Johny

Tylko, że w tym ogłoszeniu poszukują sprzedawcy do produktów Inforlex. A pewnie nie mają kasy na założenie nowej spółki :) Łatwo przyszło łatwo poszło

Jack
@Johny

Johny się zdziwisz, na wszystko są środki, jest cash. Łatwo przyszło, nie wszystko poszło.

Mormonik

Kto jest większym głupcem - głupiec czy ten co za nim podąża?

Dobrze poinformowany

Frustratów tutaj nie brakuje, takie głupoty jak tutaj są wypisane nigdy się nie zdarzyły. Właściciele spółek podjęli działania mające na celu oczyszczenie ich dobrego imienia. Obecnie spółki dopinają plan naprawczy i będą chciały wszystko oddać zgodnie z zaciągniętymi zobowiązaniami.

Wisienka
@Dobrze poinformowany

A to ciekawe,to dlaczego zlikwidowali swoją stronę?Gdyby było jakieś oświadczenie z ich strony bylibyśmy spokojniejsi.A tak sprawa w sądzie i w Prokuraturze.Po co te nasze nerwy i niepewność.Myślę,że oni sobie z tego nic nie robią-chodzą na wolności jak te święte krowy.Zyją na nasz koszt i pewnie nie zaciskają pasa tak jak my.

Bernadetta.

Pan Włodarczyk często mówił, że gdyby coś się wydarzyło to odda wszystko ze swojego majątku. Myślę że teraz przekaże środki z kont w Dubaju czy Afryki dla klientów i zamknie te zdradzieckie mordy tym wszystkim którzy uczynili tyle złego.

Galaretta
@Bernadetta.

Bernadetto , otumaniony umyśle , uprany mozgu , nadal wierzysz w kłamstwa narcyza Wlodarczyka ? Zasłużył na „zdradzieckie” mordy , bo jest psychopatą , osobowością dyssocjalną, kłamcą , alkoholikiem i zwykłym psycholem A Ty - to samo !!!, albo gorzej Głupia baba :((

Bernadetta
@Galaretta

Galareto jak twój nick wskazuje, jesteś tylko bojącym, trzęsącym się małym człowieczkiem siedzącym za moniterom bez możliwości samodzielnego myślenia, potrafisz tylko obrażać. Czy miałbyś tyle odwagi, żeby z sukcesem budować osiedla w afryce, otwierać wypożyczalnie luksusowych samochodów w Dubaju? Nie, wszyscy tacy sami nie odważą się budować, marzyć tylko krytykować. Gdyby temu narcyzowi jak nazywasz Pana Prezesa wyszło, dzisiaj byś mu całował nogi. Byliście lizusami, a teraz zostawiliście go samego ale On sobie da radę i wam wszystkim pokaże gdzie jest prawda.

GUNIO
@Bernadetta

Za ukradzione pieniądze to naprawdę żadna sztuka inwestować, naprawdę nie ma różnicy czy skradziony hajs inwestujesz w Afryce czy w Dubaju. Prezes wizjoner za pieniądze oszukanych klientów:))) Buahahaha! O jakich sukcesach piszesz? Jedynym sukcesem Prezesa jest to, że jeszcze jest na wolności.

Blawjob

Nic nie było ukradzione, to była forma pożyczki za którą Paweł z Marcinem oddawali co miesiąc potężną kasę z odsetek. To doradcy wzięli największe pieniądze za prowizję i przyprowadzenie klientów. Pieniądze były i są doskonale ulokowane w wielu biznesach które mają się zwrócić. Pandemia przeszkodziła w realizacji projektów. Nic więcej, a piszącym te bzdury o kradzieży polecam pójście dzisiaj do kościoła. Paweł z Marcinem nie wzieli by nie swojej złotówki to wyjątkowo uczciwi ludzie mający, rodziny i dzieci.

Konrad

Za kilka dni będzie można osobiście porozmawiać z prezesem i jego zastępcą i dowiedzieć się dlaczego nie odbierają pism i nie podejmują rozmów. Wracają na pół dnia do swojej starej siedziby na Kasprowicza tyle, że na I piętro. Osoba która mi o tym mówiła, nie chciała podać daty ale to ma być w drugiej połowie września.

MIS
@Konrad

Pewnie się kapneli, że jakieś dowody mogły tam zostać i jadą posprzątać

@Konrad

Wracają? Za kilka dni? Na pół dnia? Na piętrze będą coś wyjaśniać ? :-) A powinienes zacząć tak: Dawno, dawno temu....

Pawel

Będą w dniu 22 września 2020 r. u swojego Notariusza na Kasprowicza 45/47 na I piętrze, zarezerwowali czas od 10.00 do 16.00 więc dużo spraw będą chcieli pozamiatać. Zachęcam do odwiedzin, zadawania pytań może obligatariusze, klienci forexów i innych weksli dowiedzą się coś o produkcji filmu, firmie leasingowej, wypożyczalni samochodów, fabryce precastu, fabryce dachówek, budowie 20.000 domów w technologii precast, budowie domów 500+ dla króla Ghany, forexach i wielu innych rzeczach o których dwóch wspólników opowiadali i przekonywali, że te biznesy działają. Fajnie by było gdyby pojawili się też dyrektorzy.

Włodek
@Pawel

Potwierdzone u ich byłego Prawnika, mają być 22 września na Kasprowicza u Notariusza.

Jarek z Wąchocka
@Dobrze poinformowany

No i dobrze, tyle człowiek czekał na taką wiadomość. W końcu coś się zadzieje.

Pawlik
@Dobrze poinformowany

Dobrze poinformowany, a kiedy coś ogłoszą? Kiedy coś oddadzą? Co się dzieje z tymi spółkami, co się dzieje z tymi budowami w Afryce? Wie ktoś?

Mazurek Jan

Pan Włodarczyk widziany wczoraj w południe w okolicach lotniska Okęcie w Warszawie.

obserwujacy uważnie
@Mazurek Jan

Czy ktos obserwuje na bieżąco gdzie znajduja sie panowie z zarzadu? Gdzie sie poruszają? Czy jest jakis numer tel pod którym można ich ( Włodarczyka) namierzyc ?

Lucyna

Wybudował 5 osiedli w Afryce, garnęli się do niego różni biznesmeni którzy na jego plecach/doświadczeniu chcieli do czegoś dojść, mieć z nim biznes. On im pomagał w Afryce, Dubaju, przy nim zarabiali swoje pierwsze miliony a teraz tyle pomyj na niego się wylewa. To jest niesprawiedliwe.

Betii

Po co Ci pieniądze pieniaczu, sam fakt współpracy i pobierania nauki prowadzenia biznesu przy Pawle Ci nie starczy? Ile byś zapłacił za szkolenia czy studia w tym kierunku? Nie zarobiłeś już z tych pieniędzy z 20 % za to że przyniosłeś klienta i za to, że go później zrolowałeś? Klient też nie zarobił przez te 3 - 4 lata? Naprawdę opanujcie się i przestańcie jątrzyć. Wszyscy naokoło zarobili, tylko Paweł nic nie zarobił a teraz ma ponosić odpowiedzialność, oddawać wam coś co mu zabraliście?

Terefere
@Betii

Tylko chora głowa Beaty Włodarczyk mogła to napisac. Zawsze była cwiercinteligentna ale to co sie z nią porobiło później to już brak słów. Prymitywna idiotko przestań pisac te bzdury bo cię na sali sądowej wyśmieje sąd i prokurator !!!

Jeremi
@Terefere

Jak ktoś się podpisze Betii to zaraz musi być Beata Klimek siostra Pawła W.? Niekoniecznie.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Paweł Włodarczyk

Witam, przepraszamy za brak odzewu i spłaty wam waszych należności. Kochani informuje was że wszystko co się wam każdemu z osobna należy, zostanie spłacone do końca tygodnia. Bardzo was serdecznie pozdrawiam i całuje gorąco. Paweł & Marcin ;*

Plebs
@Paweł Włodarczyk

Czyli Prezio nas pozdrowił? Oddaje to co zabrał ?

Wisienka
@Paweł Włodarczyk

nie chce mi się wierzyć-ktoś się podszył pod prezesa.

@Wisienka

Pewnie prezes już złożył doniesienie do prokuratury że ktoś się podszywa

Anioł
@Johny

(usunięte przez administratora) przez wszystkich, pozostawiony na pastwę losu przez nie rozumiejących istoty prowadzenia międzynarodowych biznesów w nowatorski sposób doradców z polski, pozostał chwilowo sam na placu boju z wiernymi i oddanymi prawnikami. Dalej walczy z wszystkimi złymi przeciwnościami losu i doprowadzi do tego by znowu spółki z grupy Great wyznaczały innym firmom biznesową drogę. Ci co mieli szczęście go poznać wiedzą, że on się nie podda i jeszcze coś wymyśli żeby spróbować oddać wszystkim środki które kilkaset osób zainwestowało w jego spółki.

Kopalniana street

Raczej nie wpłacą ale faktycznie to by było wydarzenie. Jestem w stanie sobie wyobrazić jak wiozą Pawełka z Marcinkiem na przesłuchanie, a Oni używając swoich wrodzonych wdzięków idą na bezczela i w prokuraturze zaczynają sprzedawać weksle i chodzą od pokoju do pokoju. Wychodzą tego samego dnia z wekslami na kilkaset tysięcy złotych podpisanym przez kilku prokuratorów z którego środki przeznaczone mają być na budowę nie wiem np. rurociągu przyjaźni niemiecko-palestyńskiego którym ma płynąć sweetwater z morza martwego. Dla tego człowieka i jego kolegi nie ma rzeczy niemożliwej, 50 tysięcy domów dla króla Ghany czy 500 domów 500+ to jest dla nich zabawa, rurociąg to już jest wyzwanie, a przekonanie do zakupu prokuratorów. Jaki to problem. Przecież wszystko jest ok.

@Kopalniana street

Myślę że prokuratorów przekonałby rurociąg wódki :)

Paweł Włodarczyk

Szanowni Państwo, Nie lękajcie się. Do dnia 15.10.2020 każdemu z was zostaną zwrócone pieniądze. Obiecuję wam to. Ja jako prezes zrobię wszystko aby tak było. Marcin już u mnie nie pracuje i inni też. Nie lubię (usunięte przez administratora) dlatego ich zwolniłem!

Krzysztof Czerwiec

Wszystkich nas oszukali. Ja robiłem dla nich projekty budowlane i nie tylko. Zalegają mi bardzo dużo jak i mojemu synowi. Nie ma szans na odzyskanie pieniędzy ale jest szansa się z nimi spotkać i dać im kilka razy z pięści. Ja jestem niepoczytalny. Mogę wszystko. Ja z synem się ich nie boję.

Mój syn leży teraz w szpitalu w Radomiu. Nabawił się strasznej choroby przez (usunięte przez administratora)i jego spółkę. Nie wiem jak oni się wypłatą za jego leczenie. Chyba będą musieli sprzedać budowę z warszawskiej albo swoje narządy.

Wyznawca

Ortodoksyjni wyznawcy Pana Prezesa i jego wspólnika, po informacjach jakie krążą od kilku tygodni o możliwym powrocie spółek Grejta na Kasprowicza postanowili przywitać ich chlebem i solom w celu wsparcia nierównej walki z wszelkimi przeciwnościami losu. W tym celu chcą wypuścić na rynek weksle inwestycyjne na zakup kopalni soli w himalajach i kupno niedużego, taniego magazynu zbożowego może być na Ukrainie aby móc zgromadzić odpowiednią ilość soli jak i zboża na godne przyjęcie. Pan Prezes i jego wspólnik są przychylni oddolnej inicjatywie kilkunastu osób i ją popierają, jest duża szansa, że wydadzą oświadczenie w tej sprawie.

Krzysztof Czerwiec

Jestem przez nich chory - dostałem nerwicy. Teraz będą płacić mi za leczenie.

Mirosław Czerwiec

(usunięte przez administratora). Ja tego tak nie zostawię. Za dużo o nich wiem - więcej niż im się może wydawać. Przyszedł czas na to aby zapłacili za to za co są winni. Mój syn Krzysztof ma teraz nerwicę. Jeszcze zapłacą za jego leczenie.

Klient

Dzień dobry, od klikunastu tygodni nie mogę dodzwonić się do biura Great prekast w Warszawie jak i mojej Pani która mi sprzedała obligacje oraz brak jest wypłat odsetek na koncie? Czy ma ktoś z Państwa jakieś informacje w tym temacie. Czy może Państwo mają jeszcze informacje co do budowy fabryki nowych technologi, gdzie ona powstaje, czy tam można spotkać się z dyrekcją zakładu?

Filipo

Pomyśleć, że tego wszystkiego o czym tu jest opisane dokonało dwóch tanich cwaniaczków o mentalności cinkciarza spod dworca do tego totalnie bezczelnych, chamskich nie posiadających żadnych zasad, a jedynym ich celem było posiadanie nie swoich pieniędzy.

Amadeus
@Filipo

Tak, marzyły im się nagrody, puchary, duża kasa za swoją działalność. Na dziś jedyne co im zostało to puchar z lodami w lodziarni obok domu i to też za nie swoje pieniądze.

@Filipo

No nie takich tanich bo zniknęło kilkadziesiąt milionów:) myślę że to bardzo drogie (usunięte przez administratora) :) I teraz powiedzcie swoim dzieciom żeby się uczyły. A taki gość bez wykształcenia nie za bystry a ma filmy na (usunięte przez administratora) był gwiazda i wysterował co najmniej kilkaset osób i to pewnie po studiach większość

Edmund
@Johny

Nikt nie twierdzi, że były tanie bo i gusta smakowe się polepszały właścicielom grejta z każdą transzą pieniędzy od klientów. Byle czego nie mogą jeść tak uzdolnieni przedsiębiorcy jak ci dwaj z grejta. A dobre jedzenie niestety kosztuje.

Alpha
@Johny

Za występy w telewizji płacił kasę. Nikt go tam za darmo nie brał, to samo jeśli chodzi o artykuły w prasie. Też były opłacane i sponsorowane. Ja osobiście uwielbiam wywiad w jakimś niszowym programie gdzie opowiada że wybuduje lada dzień ileś tan tysięcy domów dla króla ghany, już bije rekord w stawianiu jednego domu w Afryce. Mega wywiad. Pycha, buta i ołuda w jednym wystąpieniu.

@Filipo

Myślę że prokuratorzy którzy prowadzą sprawy powinni zapłacić za tak długie postępowania. To może by się coś zmieniło. Przecież znają temat od 2017 r. Ile osób mogli uratować żeby zrobili cokolwiek

Jastrząb
@MIŚ

Prokuratorzy dopóki do nich nie docierało, że ludzie nie otrzymują swoich pieniędzy nie robili zbyt wiele. Dopiero było by krzyku, że państwo niszczy tak pięknie rozwijający się biznes gdyby zareagowali, poza tym na początku jak to każdej piramidy, pieniądze wpływały nawet przed terminem. Zawsze to mnie zastanawiało, że skoro wypłacają przed terminem, to dlaczego sobie tego Chociaż z drugiej strony od osoby z bliskiego grona decyzyjnych słyszałem, że od początku pieniądze szły na prywatne wydatki i życie ponad stan. Jeden kupił sobie samochód to zaraz drugi musiał mieć, drugi kupił żonie to pierwszy musiał żonie kupić lepszy, a wszystko na koszt firmy kto by się przejmował jakimiś drobiazgami że to pieniądze klientów. Klienci niech się cieszą, że mogli brać udział w tak nowatorskim projekcie stworzonym przez pare wizjonerów biznesu.

Johny

Żal to też tych doradców. Bo Paweł będzie szedł na 60 par. 1 czyli będzie wyciągał wszystkie brudy. I pójdą siedzieć płotki takie jak np. Pani Bogumiła. Ostatnio to na Horcus przerabiają 10 doradców zgarnęli.

Dla Sądu nie ma znaczenia sympatia. A niewiedza nie usprawiedliwia. Niestety

Roman
@Johny

niestety doradcy czują się bezkarni i w ogóle się nie przejmują Bo przeciez Pan kazał to oni tak robili.... Oni nie wiedzieli. Szkoda gadać. Takie wały odchodzą bo jest to nieuregulowane i tyle. Kim są Ci wielcy doradcy? Mają jakąś wiedzę, czy tylko dostęp do bazy danych klientów z banku, gdzie pracują na słuchawce.

@Roman

Właśnie takie (usunięte przez administratora) psują opinie pożądanym doradcom. Tylko sprzedaż się liczy. A gdzie jest w tym wszystkim człowiek. Niestety dopóki wymiar sprawiedliwości działa jak działa to takich kwiatków będzie coraz wiecej

Misiu kolorowy

Funkcjonariusze Delegatury CBA w Katowicach zatrzymali trzy osoby podejrzewane o działanie w ramach zorganizowanej grupy przestępczej i stworzenie piramidy finansowej. Wśród zatrzymanych są: prezes zarządu warszawskiej spółki, członek zarządu oraz były dyrektor działu prawnego – radca prawny. Ustalenia katowickich śledczych wskazują, że spółka w latach 2016-2020 zarówno w centrali, jak i w oddziałach terenowych oferowała sprzedaż instrumentów finansowych (głównie obligacji) kilkudziesięciu podmiotów funkcjonujących w różnych branżach, głównie na rynku nieruchomości. Pracownicy spółki, działając w celu osiągnięcia korzyści majątkowej wprowadzali klientów w błąd. Wszystko wskazuje na to, że mieli świadomość, że kondycja finansowa emitentów już w chwili emisji instrumentów finansowych budziła wątpliwości, co do możliwości wypłaty zainwestowanego przez obligatariuszy kapitału oraz wynikających z niego odsetek, a deklarowana wartość ustanawianego zabezpieczenia znacząco odbiegała od realnej wartości rynkowej.

@Misiu kolorowy

Misiu idą po Ciebie. Nie będziesz się musiał martwić o wikt i opierunek.

@Misiu kolorowy

Jak nieoficjalnie dowiedział się "Puls Biznesu", chodzi o spółkę Alpha Bridge Broker, która do niedawna nosiła nazwę Gerda Broker. Zmiana nastąpiła po wpisaniu firmy na listę ostrzeżeń KNF w kwietniu 2019 roku. Niestety są lepsi od prezesa naszego :)

Walker
@Johny

Mylisz się, Nie ma lepszego od prezesa naszego. Nasz prezes jest na tyle odważny, że wszędzie jako adres zamieszkania podaje Ołtarzew, miejsce zamieszkania rodziców żony. Rodzice żony prezesa w związku z tym faktem narażeni są na różne dziwne wizyty czy to ludzi z pod ciemnej gwiazdy czy innych mundurowych. Dzielnicowy już sobie darował chodzenie po Pawla. Co ci rodzice są winni, że zięć to (usunięte przez administratora) pozbawiony honoru?

Foxx
@Walker

To jeszcze nie oni to inna firma ale czas sprawiedliwości nadejdzie.

Maciek

Czy ktoś z Państwa ma może jakiekolwiek informacje co się dzieje z nieruchmością MIK w Łapach? - to chyba jedyny biznes Grejta/MIK gdzie jest szansa na jakąś realną (chociaż częsciowo) kasę dla obligatriuszy. Czy Gileta dogadał się z jakimś inwestorem który kupi wszystko czy będzie kończył inwestycję sam, czy może będzie to leżeć "odłogiem" latami? Będe wdzięczny za jakieś konkretne info jesli kto,ś jest zorientowany w temacie.

@Maciek

MIK jako jedyny zwróci pieniądze przez pandemię to troszku dłużej potrwa ale do końca roku powinno być rozliczenie obligatoriuszy.

@Marek

Panie Marku, dziękuję bardzo za odpowiedź. Czy zna Pan więcej szczegółów?

@Maciek

Najprościej będzie wygoglować tel do Pana Gilety zapewniam odbiera telefony albo oddzwadzania rozmowa jest konstruktywna mogę to potwierdzić. Podał bym nr ale na forum to raczej nie wskazane

@Maciek

Jeśli się Panu z jakiś powodów nie uda znaleść telefonu to proszę napisać mail do siebie to odpisze i podam nr bo z tego co widać wszyscy zostaliśmy sami z tym grejtem. Pozdrawiam

@Marek

Panei Marku - bardzo dziękuję za błyskawiczną odpowiedź. Rozumiem, że Pan się już z nim kontaktował. Czy te namiary sa ok MiK Marek Gileta Wykonawcy Poezji 11 h, 05-077 Warszawa-Wesoła, mazowieckie +48501......

1romanu
@Marek

Dzień dobry, czy tez mógłbym prosić o namiary na p. Gileta? Czy faktycznie oddają pieniądze? 1romanu@gmail.com Z góry dziękuję, Roman

Waldek King
@1romanu

Jeszcze nie oddają ale mają oddać, na przeszkodzie problemy prawne z Grejtem. Blok stoi, wart jest z 10 milionów, a obligacje są wpisane na 1 miejscu w wielkości 4 milionów. Tam jest zabezpieczenie i jest majątek jak Mik sprzeda mieszkania albo blok cały to w pierwszej kolejności dostaną klienci środki.

@Waldek King

Skąd takie wyceny? nie wiem czy ktoś jest w stanie zapłacić za mieszkanie w Łapach takie pieniądze. Wogole jak ma ktoś coś kupić jak ich nawet na opłacenie strony internetowej nie stać. Kurortu z tego też raczej nie zrobią. Syndyk tą nieruchomość może jakimś cudem za milion opchnie czyli weźmie swoją obsługę reszta pójdzie na zaległe zobowiązania bo niestety US jest przed obligacjami.

MIŚ

Spółka od 5 lat nie raportuje to KRS a to przestępstwo jest zatem wcześniej czy później się wywróci. Pawełek i reszta to ostatnie osoby z którymi bym pracował. Ale skoro posłaugujemy się zdrobnieniami to Mareczek podpisał z nimi umowy. Zatem przyjmuje taktykę taką jak oni. Wszyscy winni tylko nie on. Na tym zakończę i tak jak poprzednio życzę powodzenia i gratuluję optymizmu.

1romanu

MIK Apartments - czy coś się dzieje w tej sprawie?

Miś

Może jak zawiesza flagę LGBT na jakimś pomniku to im wjadą jednostki specjalne o 6.00 rano. Za wałki na wielką skalę nic nie robią.

Łobuz kocha najbardziej

To nie oni ukradli pieniądze, to im ukradziono je z konta, nie wiecie? Wszyscy mieli dostęp do tych ich kont w różnych spółkach i dlatego im ukradziono pieniądze.

Wiesław od Waldka

Kilka dni temu prezes chyba miał urodziny, w zeszłym roku było zdjęcie z jego urodzin w biurze na portalu informacyjnym grejta. W tamtym czasie nie płacili już pracownikom i współpracownikom ale na wódkę i dobre żarło dla gości było. Nic sobie z tego nie robili, imprezka trwała w najlepsze, można było przyjść i się najeść, napić, poklepać po plecach pawelka i marcinka. Dodatkowo zdjęcie opatrzono opisem siostry, że jest tu prezes z nami pomimo przebytego udaru i kilku kilogramów więcej, a co najważniejsze walczy z wszystkimi przeciwnościami losu o pieniądze dla klientów. (usunięte przez administratora) Może jakieś oświadczenie w tej sprawie.

Czesław
@Wiesław od Waldka

Tak, po tym zdjęciu z tej imprezy Jarosław nic nie wiem mówił nam, że wszystko jest dobrze i będzie dobrze. Tam na tym whats upie wtedy pojawiło się długo oczekiwana informacja od Pawła który znalazł po 2 czy 3 miesiącach swój telefon, że jak myśli o nas i o klientach to mu łzy lecą po policzkach i on nie pozwoli żeby którykolwiek klient został bez pieniędzy. Tyle bajek opowiadał, że jedna więcej czy mniej nie robiła już różnicy.

Kurdyjski maczo

Wypasione biura w dobrych lokalizacjach, eleganckie garnitury, wysokie obcasy, zbajerzone zegarki, prestiżowe eventy okraszane alkoholem, wyjazdy - to po krótce przepis na to jak z inteligentnego człowieka zrobić dawcę kapitału. A gdyby ktoś dalej miał wątpliwości to wchodził na stronę i widział, ze w Radzie Nadzorczej Great Movie siedzi dwóch normalnych ludzi. Dziś już ich w RN nie ma, ale byli. Nie wierzę w to, aby nawet najgłupszy pracownik po 6 miesiącach pracy w tej firmie nie kapnął się, ze to wałek, więc odpowiedzialność ponoszą również oni oraz ich szefowie. Pewnie teraz będą się tłumaczyć, że o niczym nie wiedzieli, że tylko wykonywali polecenia. Stara, dobrze znana śpiewka :)

Johny

Właśnie apropos Aegona, czy któraś prokuratura zajmuje się przewłaszczeniem bazy danych tego TU? Bo przecież wiadomo na czym bazowała i bazują kolejne pomysły tych panów.

Die Banditen
@Johny

Wyniesione kontakty to podstawa działalności Pawła. Aegon nie odpuścił i sprawa w sądzie. Ta sprawa to pikuś przy tym co go czeka i jego najbliższych za przewał życia jaki zrobił marcinkiem w grejcie.

Klient
@Kurdyjski maczo

Gdzie mam napisać wezwanie do wykupu obligacji na Kasprowicza jak mam w dokumentach czy na inny adres bo strony internetowej nie ma z aktualnym adresem doręczeń. Bo tego co czytam tu na forum to na Kasprowicza firma nie istnieje.....z góry dziękuję za pomoc.

Damian
@Klient

Najlepiej pisać do Prokuratura Okręgowa w Warszawie. Sprawę Great prowadzi pani prokurator Aneta Uszyńska, tel.: +48 222 17 35 20, sygn. akt. PO II 131.2019, ul. Chocimska 28,00-791 Warszawa

Nabity w obligacje
@Klient

Do póki w KRS jest adres Kasprowicza to tam. Mickiewicza 62 tam gdzie fizycznie sobie działają to adres tylko do spotkania z nimi. Tam można się fizycznie dowiedzieć kiedy zaczną realizować wypłaty czy też ugody. Im więcej osób się tam uda tym większe szanse na wywarcie presji. Presją powoduje to że oddają.

Miły
@Nabity w obligacje

Z Mickiewicza ewakuowali się jeszcze w czerwcu, rybek tam dawno nie ma.

MIŚ

Aż żal patrzeć jak się prezes męczy już chyba lepiej dla niego byłoby iść do więzienia tam sobie przynajmniej odpocznie. Chyba że mu każą isc do pracy na poczcie to będzie trudniej ale bedzie miał mega bazę danych :) a kolegów ilu zdobedzie. Chyba że się wyda że to policjant i donosiciel. To wtedy będzie miał trochę innych kolegów z ochronek :)

Zostaw merytoryczną opinię o Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji - Warszawa

• Jak się pracuje w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Zobacz opinie na temat firmy Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 50.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 6 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 25 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Great Private Equity Sp. z o.o. w organizacji
2.1/5 Na podstawie 55 ocen.
  • Jana Kasprowicza 45/47
    01-836 Warszawa