Opinie o GoWork.pl

Evitka Załamana

Jeżeli jakiś hejter obraził mnie wna Waszej stronie,a nie mogę się do Was zwrócić za pośrednictwem maila,nie mieszkam w Warszawie i nie poruszam się sama,bo jestem prawie niewidoma-co obić?Dla uściślenia dodam,że był to hejter,który podpisał się jako GK w opiniach o Coca Coli,a jego post brzmiał tak,,Nie no,twój post jest rzeczywiście przydatny dla osób potrzebujących pracy.Czysta hipokrycja.

@Evitka Załamana

Szanowna Pani, prosimy o zgłoszenie wyżej opisanej sytuacji na adres: admin@gowork.pl . Administracja naszego serwisu w najbliższym czasie zajmie się rozwiązaniem zgłoszonej przez Pani sprawy. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Evitka

W takim razie w jakiej formie przeprowadziliście wywiad z pracodawcą -ZtM Warszawa -Poczta Polska?

@Evitka

Szanowna Pani, nie możemy udzielić tak ścisłych informacji, ponieważ są to kwestie poufne. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Evitka

Używacie dyktafonu do wywiadów?Jeśli tak to jakiego?Mającego wbudowaną pamięć czy na mikrokasety?

@Evitka

Szanowna Pani, reporterzy naszego serwisu przeprowadzają rozmowy w różnych formach w zależności od preferencji osób udzielających wywiadu. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Evitka

Na czym umieszczacie wywiady?

@Evitka

Szanowna Pani, wywiady z pracodawcami znajdzie Pani na naszym portalu w odpowiedniej zakładce: http://www.gowork.pl/pracodawca-wywiad Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Specjalista ds. Kadr i Płac

Rozmowa kwalifikacyjna : 1. etap tradycyjnie przez telefon 2 etap z dyrektorem HR pomimo mojego dużego doswiadczenia zawodowego i wiedzy nie byli zainteresowani zatrudnieniem, być może szukają taniej siły roboczej bo ja podałam stawkę adekwatną do zakresu obowiązków.

Tradycyjne podkreślanie pracy stacjonarnej

Niezadowolony

Witam , Dlaczego Go Work moderuje opinie wyslane przez pracowników ,myslaem ze tutaj chodzi o opinie i ostrzezenia dotyczace pracodawcow ,a widze ze co nie lezy danej firmie to jest nie przepuszczane ,jezeli tak to po (usunięte przez administratora) ten portal ,czyzby dla kasy ,zle opinie to sie likwiduje i za to kasa leci . Pozdrawiam

@Niezadowolony

Szanowny Panie Niezadowolony, Zależy nam na przedstawieniu rzetelnej informacji o pracodawcach. Moderacja nie polega na usuwaniu negatywnych opinii, a jak widzi Pan na przykładzie własnego wpisu moderacji niecenzuralnych wyrazów. Na naszym portalu istnieje wiele wątków dotyczących pracodawców i nie wszystkie z nich składają się z samych pozytywnych opinii. Proszę jednak pamiętać, że każdy komentarz zamieszczony na portalu GoWork.pl musi być zgodny z regulaminem serwisu. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

GOŚC
@Niezadowolony

HEJ, TO DZIAŁA TAK - JAK PRACODAWCA ZAPŁACI TO DOSTAJE UPRAWNIENIA ADMINISTRATORA I MOŻE SOBIE KASOWAĆ NIEWYGODNE WPISY, I WIELU PRACODAWCÓW SIĘ DAJE ZŁAPAĆ NA TO. POTRZEBA SIĘ ZASTANOWIĆ KOMU NAPRAWDĘ TAKIE STRONY SŁUŻĄ?

@GOŚC

Szanowny Panie, niezależnie od charakteru wpisu nasz portal nie daje możliwości ich płatnego usuwania. Podstawą do tego jest niezgodność komentarzy z regulaminem naszego serwisu. Żadna firma nie otrzymuje również uprawnień administratora. Z kolei jeśli chodzi o poruszony przez Pana aspekt płatności, to miał Pan zapewne na myśli usługę Złotego Profilu, która umożliwia pracodawcom rozbudowę profilu o 8 dodatkowych zakładek i przedstawienie swojej działalności szerokiemu gronu użytkowników, którzy zapoznają się z opiniami zawartymi na wątku. W żadnym wypadku nie jest to jednak równoznaczne z możliwością usuwania wpisów. Jeśli chciałby Pan uzyskać więcej informacji na temat funkcjonowania naszego serwisu, zachęcamy do kontaktu: marketing@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Evitka

Bardzo lubię słodycze,ale nigdy nie próbowałam muffinek.

Zdzich

Jak na renomowaną firmę posiadającą szeroki zakres wiedzy z prawa polskiego i nie tylko. Doświadczenie budują na łamach wypowiedzi na blogach i forach internetowych. Ukierunkowani są tylko i wyłącznie na sobie.Zapominają o jednej zasadzie Prawo działa w dwie strony. W dobie dzisiejszej techniki i cybernetyzacji świata laik potrafi założyć taką firmę.

Yoko

Nie mam jeszcze wyrobionego zdania, wysłałam swoje cv jako trener szkoleń. Odpowiedzi nie uzyskałam. Yoko

@Yoko

nie martw sie.Napewno Cię przyjmą.

Wanda

Brak PITu! Nie wypłacone bonusy za święta za pracę w Niemczech! (usunięte przez administratora) Nie polecam!

@Wanda

Szanowna Pani Wando, dziękujemy za zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Prosimy o wysłanie wiadomości z opisem problemu na pity2016@gowork.pl nasz zespół na pewno się z Panią skontaktuje i pomoże uregulować sprawę. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Szanowna Pani, Każdy użytkownik może zobaczyć komentarz na forum, pracodawca oczywiście również. Nie oznacza to, że trafi on na pewno na dany wpis. Jeżeli firma zechce się ustosunkować do danego komentarza może to jak najbardziej zrobić. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Evitka

Jestesście świetni.Mam do Was dwa pytania. 1.wspomnieliście,że pracodawcy mają wgląd w moją opinię.Ale jeśli dodałabym opinię o nowej firmienp.Stefpol to czy pan Stefek,pracodawca terj firmy będzie miał wgląd w moją opinię? 2Kiedyś pisałam opinię o Szaruga P.U.h.w Dynowie.Dlaczego nikt mi nie odpisał?Czy to może znaczyc,że nikt tam nie zagląda?Proszę o jak najszybsza odpowiedż.

Kadi

Dobra firma wysokie prowizję jeśli ktoś umie sprzedawać może zarobić dobre pieniądze. Są dwie siedziby Prosta i Żurawia tak więc w samym centrum przy samym wyjściu z metra. Za mało imprez integracyjnych.

Niestety nie mam dobrej opinii o GoWork. Znalazłam państwa ogłoszenie i wysłałam swoje CV na stanowisko młodszy specjalista ds. szkoleń. Pani zadzwoniła do mnie po kilku dniach, rozmowa telefoniczna przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pojawiły się konkretne pytania dotycząca mojego doświadczenia, pani dokładnie opisała zakres obowiązków na danym stanowisku. Zaproponowała, żebym zadzwoniła za 3 dni kiedy będę już miała plan na studiach i powiedziała w jakie dni mogę pracować (praca była dla studenta na pół etatu). Umówiłyśmy się na telefon w konkretny dzień. Mimo, że danego dnia dzwoniłam trzy razy nikt nie odbierał. Następnego dnia również dzwoniłam jednak telefon był wyłączony. Bardzo zawiodłam się na GoWork. Uważam, że to nieodbieranie i wyłączanie telefonów przez pracowników jest bardzo nieprofesjonalne i oznacza brak szacunku dla kandydata.

@Gość

Szanowna Pani, bardzo dziękujemy za zgłoszenie zaistniałej sytuacji. Na naszej stronie internetowej w zakładce kontakt znajdzie Pani kilka numerów telefonicznych, pod którymi można się z nami skontaktować w przypadku, gdy z powodów technicznych któryś z numerów pracowników jest niedostępny. Bardzo proszę o kontakt z naszym działem HR w celu wyjaśnienia sprawy: (22) 418 23 10, hr@gowork.pl Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

Polecam!

Anka

Nie wszyscy koordynatorzy są W porządku

@Anka

Szanowna Pani, jakiego koordynatora ma Pani na myśli? Cały czas pracujemy nad podnoszeniem poziomu naszych usług, a Pani merytoryczna opinia może nam w tym pomóc. Pozdrawiamy, zespół GoWork.pl

lOla
@Anka

Koordynatorzy wyślą do pracy i na tym kończy się ich praca.

@lOla

Szanowna Pani, nasi koordynatorzy są odpowiedzialni za ulokowanie osób z którymi podejmujemy współpracę, ale również służą pomocą w sytuacjach kryzysowych. Nigdy nie pozostawiamy osoby z nami współpracujące bez pomocy. Jeśli ma Pani jakieś uwagi odnośnie do pracy naszych koordynatorów bardzo proszę o przesłanie ich na adres mailowy: reklamacjaobslugi@gowork.pl Zależy nam na ciągłym podnoszeniu jakości świadczonych usług, dlatego wszystkie uwagi i spostrzeżenia są dla nas bardzo cenne. Pozdrawiamy, Zespół GoWork.pl

fajna to strona

pelno tu magow i wrozek ,,,,,, juz sam sie zgubilem,,,,,, :)

Admin jak A13

Oj tam ja pobawie sie charytatywnie , bo internet mam w malym prawym palcu i mnie relaxuje :P

South Point

Witam W imieniu mojego pracodawcy chciałabym nawiązać kontakt z opiekunem biznesowym o ile taki istnieje w Państwa strukturach. Niestety dzwoniąc pod Warszawski numer telefonu jestem nagminnie przełączana na fax. Proszę o informacje z kim mogę się kontaktować. Sprawa dotyczy poszerzenia współpracy . (usunięte przez administratora)

@South Point

Serdecznie dziękujemy Państwu za kontakt. W najbliższym terminie nasz przedstawiciel skontaktuję się z Państwem i odpowie na wszelkie potrzeby. Pozdrawiamy, zespół GoWork.pl

gość

hahaha to już mój kolega w kfc zarabia lepiej na stanowisku kucharza ma 15.50/h brutto

bąk

Jakie są stawki brutto na waszych umowach? Płacicie pracownikowi na emeryturę? A umowy jaki rodzaj jest proponowany? Czy dostanę u was stawkę godzinową odpowiednią dla kraju w którym wykonuję pracę? Czyli Niemcy 8,50 Euro za godziną?

@bąk

W celu uzyskania szczegółowej informacji dotyczącej opieki nad osobami starszymi w Niemczech proszę wejść na stronę http://www.opiekunka.gowork.pl/kontakt i skontaktować się z konkretnym oddziałem. Nasi pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania. Z poważaniem, Zespół GoWork.pl

Zostaw merytoryczną opinię o GoWork.pl - Warszawa

• Jak się pracuje w GoWork.pl?

Zobacz opinie na temat firmy GoWork.pl tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GoWork.pl?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GoWork.pl?

Kandydaci do pracy w GoWork.pl napisali 42 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.