Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Kamila

Dostałam ofertę pracy na zwrotach? Jak jest? Klimat znośny? Normy przyzwoite?

Manna
@Kamila

pracy jest sporo ale nie jest do zrobienia. zreztą na wszystkich działach jest dużo pracy to żaden wyjatek od reguły. ja kiedyś pracowałam na innym dziale teraz pracuje wlasnie na zwrotach i jest ok

Kamila
@Manna

A jak z przepisami BHP w czasie pandemii? Osiem godzin w maseczce czy bardziej po ludzku?

Manna
@Kamila

raczej nosimy maseczki to nie jakiś tam wymysł tylko trzeba myśleć o swoim zdrowiu i innych.

nie gospodarność

Mam takie spostrzeżenie ,zamówiłam przed północą w niedzielę, towar następnego ranka chciałam anulować /paczka była kompletowana to znaczy że nie wyszła z magazynu firmowego/ ale Pani poinformowała mnie że już nie może cofnąć i powiedziała żebym nie odbierała a paczka wróci na koszt firmy.......i tu się zastanawiam jak to działa w dobie tak dobrze rozwiniętej komunikacji nie można porozumieć się z magazynem aby anulować i nie wysyłać .Zajrzałam we wtorek co z ta paczką a ona dalej jest kompletowana.

Monia
@nie gospodarność

To funcjonuje wszędzie, w każdym sklepie prowadzącym sprzedaż internetową, tak samo na portalach aukcyjnych, wraz ze zmianą statusu zamówienia traci się możliwość jego anulowania. Taka procedura, z Twojej perspektywy to takie nic, ale wszystko musi przechodzić przez system itd i faktycznie nie ma możliwości cofnięcia tego, więc Pani poinformowała Cię zgodnie z prawdą. I to nie jest kwestia problemów komunikacyjnych. Trochę takie szukanie problemów tam gdzie ich nie ma, otrzymasz paczkę, nie przyjmiesz i po problemie. Czas zwrotu pieniędzy się zbytnio nie zmieni, więc tak naprawdę to niewielka różnica. Najważniejsze, że towar wróci na koszt firmy, a i Ty nie musisz się specjalnie fatygować ze zwrotem, po prostu nie przyjmujesz przesyłki. Zerowy wysiłek.

heh
@Monia

ale napisać i ponarzekać trzeba było bo by ręce poskręcało

Monia
@heh

Nie no, też rozumiem potrzebę "wyżalenia" się, dlatego tłumaczę jak to wygląda.

Dzban

Czy ą przyjęcia na magazyniera ?

Sagan
@Dzban

a co mówią oferty pracy? jak jest oferta to są przyjęcia proste i logiczne

@Dzban

no na magazyn aktualnie akurat nie ma. ale może wystarczy poczekać i coś się pojawi, ciężko stwierdzić jak to tam dalej będzie i kiedy wyskocza nowe oferty pracy bo raczej wewnątrz firmy nie mówi się o tym

Glee
@Pakuten

Czemu się nie mówi? Jakiś temat tabu?

@Glee

czemu akurat temat tabu??? po prostu nikt nie przychodzi do nas i nie mowi słuchajcie szukamy pracownika. ja to widzę na ofertach tylko, tak to się nie interesuje

Glee
@Pakuten

Aha, nieważne, źle zrozumiałam, inaczej mi to zabrzmiało w głowie

@Glee

w porządku, ważne że sprawa została wyjaśniona i nie ma już wątpliwości

Ola
@Dzban

z tego co wiem są, ale przygotuj się na szkolenie w jeżyku ukraińskim

Robek
@Pakuten

czy ktoś wie jezeli nie ma ogłoszeń to można inicjująco zadzwonić albo iść do biura i zostawić cv??? o magazyn mi chodzi

anna
@Robek

Tak, można. Jak w każdej firmie. Nikt nikogo nie wygoni. Przyjmą papiery a co dalej z tym zrobią...?

cezet
@Robek

można. oczywiście tak jak mówiła poprzedniczka ciężko przewidzieć jaki będzie efekt bo jeśli nikogo nie potrzebują to stanowiska ci nie wyczarują ale na przyszłość już będą mieli

ooo

Jezu Chryste czy Ty "Mazena" podpisujesz się też z takim bykiem w dokumentach czy wtedy wiesz że poprawna pisownia twojego imienia to "Marzena"?

Mazena

To w jaki sposób brygadzistka i kierownik dają sobą manipulować jest przerażający. ... wybrane elitki żądzą. .. pamiętajmy że karma wraca prędzej czy później.

Smiech na sali :)

Rozumiem że już u nas w firmie nie ma wirusa skoro są mieszane dwie zmiany :) po co ten cyrk z godzinami wyjścia żeby nie było kontaktu pomiedzy pracownikami . Jak dziś przyszli na nadgodziny .... co na to sztab kryzysowy ? ;)

Myk
@Smiech na sali :)

A kto to sztab kryzysowy?czy tu rodo obowiązuje ? Hmm a jak robimy testy w kiblach w czasie przerwy potem podpisujemy nazwiskiem to rodo brak ????

Ech
@Myk

Hejka Nikt nie każe podpisywać nazwiskiem testu....

@Myk

Idź do innego pracodawcy i sprawdź. Pies z kulawą nogą się Tobą nie zainteresuje, o darmowych testach nie ma co nawet wspominać

Okurcze
@Mario

W Zalando robią testy

anna
@Mario

Każdy pracodawca ma swoje zasady. A te testy nie tak do końca darmowe... Proponuję poczytać.

Lady

Cześć, jest tam gdzie zaparkować koło was? Nie tak, że trzeba zaiwaniać przez kilometr z miejsca gdzie się auto zostawiło, tylko jakoś względnie blisko budynku?

@Lady

przecież przy takiej firmie musi być jakiś parking dla pracowników.. to oczywista sprawa

@Lady

Jeśli masz szczęście to może trafisz na wolne miejsce. Parking jak na taką liczbę osób zatrudnionych jest mikroskopijny. Polecam rower ????

No i tyle w temacie
@☺

Parking mają tylko stali pracownicy (czyli lizodupy i konfidenci) tak dla sprostowania ????.

NN
@☺

Rower - tak, owszem. Ale wiaty także nie ma na rower, parkujesz i zostawisz rower pod chmurką. Deszcz, nie deszcz, jeden stojak na rowery w dziwnym miejscu i to tyle.

Sos
@☺

mi tam się nie chce na rowerze jeździć bo za daleko a na autko zawsze jakieś miejsce znajdę..

Inna
@Sos

jak ktoś ma daleko do pracy to raczej rower nie wchodzi w grę chyba że ktoś jest zapalonym sportowcem ;)))))) ja tez sobie radzę

Ona

O pracy w Bonprix sporo można powiedzieć, są plusy dodatnie, ale są też ujemne...ogólnie jak chodzi o warunki zatrudnienia to jest ok. Poprawnie - o tak to ujmę. Pracuję tylko tutaj, mieszkam sama z psem i na utrzymanie spokojnie mi wystarcza, idzie nawet coś odłożyć, kwestia stylu życia, mnie się akurat udaje. Dużym plusem była atmosfera, ale tutaj na goworku widzę, że są jakieś niepokojące nastroje, kłótnie przepychanki...niepokojące to jest, bo dużo lepiej byłoby pracować w zgranej ekipie, a nie podzielonej. W pracy tego aż tak nie odczuwam, ale widząc co niektórzy piszą to się przykro robi.

@Ona

Chciałam jeszcze dodać że jest pełno kasatych żmij. Szczególnie damy które pracują już dłuższy czas. Co im się w dupskach przewraca.

@Ona

Bardzo przepraszam, ale radzę następnym razem wymyśleć swój własny nick i pod takim sobie obgadywać innych, bo ja nie mam takiego zamiaru ;)

Na magazynach pracują tylko mężczyźni?

odp

zależy na których bo magazynów jest kilka

odp

ale ogólnie nie jest powiedziane że tylko faceci mogą tam pracować czy coś

Czy magazyn pracuje w dniach 04.05.2021 i 03.05.2021 czy będziemy mieli dzień wolny

Ramen
@Anna

Mam dla Ciebie wspaniałą radę idź i zapytaj kierownika albo kogoś w biurze

Ramen
@Anna

Nie wiem co to za moda że lepiej pisać tutaj niż po prostu się dowiedzieć samemu

kot

Witam.Ten facet w ciąży pracuje w firmie ładnych parę lat...wie co robi.Pozdrawiam.

U
@kot

To że ktoś pracuje tu kilka lat nie upoważnia do bycia nie kulturalnym wobec innych pracowników

Czy magazyn pracuje w dniach 05.03.2021 i 05.04.2021 czy będziemy mieli dzień wolny

smutne jest to że przychodzisz do pracy w swoim kraju i np 15 osób z Ukrainy szkolenie odbywa się w języku ukraińskim , ktoś chyba zapomniał się ze jest w Polsce!

Real
@pracownik

Zaraz wszystkich zamienią na ukrainców ????????????????????????????????

@pracownik

To samo można powiedzieć o Polakach w Niemczech, czy Londynie. Jeżeli tylko pracują to w czym, jest problem? Odrobinę szacunku nie zaszkodzi.

@Real

Więcej tych pytajników...

@Real

Poza tym narodowości piszemy wielką literą.

Cyk
@Bass

Czytamy ze zrozumieniem.Polka ma szkolenie po ukraińsku.Kiepski pomysł.

@Cyk

Czytam ze zrozumieniem. I dodaję coś od siebie. Jakiś z tym problem?

@Bass

z całym szacunkiem ale są w Polsce. Mówimy tu po Polsku. Ja będąc zagranicą w Anglii 4lat zatrudniając się do tam do pracy musieliśmy z mężem znać chociaż podstawy języka aby móc zrozumieć rzeczy w pracy , nie pomagał nam nikt. Szkolenia odbywały się w języku Angielskim. Dla mnie mogą sobie pracować u nas i żyć nie mam nic przeciwko.... chodzi mi o to ze zatrudniają się Polacy w swoim kraju do pracy a szkolenie i inne rzeczy są tłumaczone nowym osobą w języku ukraińskim zapominając o tym ze na stanowiska zatrudniają się tez Polacy.

@Cyk

dzięki za zrozumienie.... właśnie o to mi chodziło to było kiepskie podejście do nas Polaków .Dla mnie mogą sobie tu żyć i parować nie mam z tym żadnych problemów. Ostatnio Ukrainka mówi mi coś ja do niej mówię ze przepraszam ale Pani nie rozumiem a ona do mnie? jak to Pni nie rozumie? Słabe ale niestety prawdziwę

Mario

kiedyś pisali w prasie, że pewien pracodawca w UK wymagał w swoim zakładzie porozumiewania się wyłącznie po polsku, ponieważ prawie wszyscy pracownicy byli Polakami. A nieliczni tam Anglicy poskarżyli się na tę dyskryminację do sądu, jednak w końcu sprawę przegrali. Wygrał pragmatyzm. Nie opowiadaj, że osoby szkolące nie rozmawiają z Tobą po polsku, bo to nieprawda.

rau

Ile razy można prosić o to, żebyście nie pisali o konkretnych osobach? Już abstrahując od RODO, to po prostu nie jest O.K....

Rodo
@rau

całkowita racja. Ani to miłe ani kulturalne, gorzej niż w przedszkolu

Lelum

Jak to jest możliwe że jedna zmiana ma ciągle obowiązkową sobotę popołudniową a druga zmiana ostatnio nie ma w ogóle? Pracodawca nie umie odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie, także ktoś może z was wie czemu tak jest?! To jest po prostu już niesmaczne.

Magda

Hej Jaka atmosfera w Bonprix?

nowy

pracuję w magazynie A od roku .Mam tylko jedno pytanie czy zawsze w tym magazynie był taki bałagan, brak osób kompetentnych podejmujących decyzje, osoby decyzyjne a nie tylko z wielkim krzykiem decyzje 3 sprzeczne ze sobą w ciagu 2 minut . dziękuje.

art
@nowy

Czy możesz mi powiedzieć jak aplikować do magazynu? Mam kilkuletnie doświadczenie w pracy w Londynie.

Onaaa
@art

+48501513890 zadzwoń pod ten nuner

Bon
@nowy

Kiedyś było inaczej ale to było dawno. Po zmianach jest jak jest. Norma norma a to że niema folij podkładek że linia foljopaki to już inna bajka. Pozdrawiam.

syk
@nowy

Kiedyś było normalnie teraz masakra nikt nic nie wie .Coraz więcej osób rządzacych .

Kot
@syk

To prawda. Ciągle zmiany i wiecie co... Lepiej chyba nie robić normy.... Dlaczego a dlatego że osoba która robi normę albo ponat to taśma a inni jiej nie robią i mają lepsze stanowiska. Takie jest oczywiście moje zdanie każdy może mieć inne. Pozdrawiam.

Ferdek
@Kot

I tu się z tobą zgadzam osoby które nie robią normy to zwykle cwaniaczki same mówią ze maja ta normę gdzieś jak nie będą jej robiły to dadzą im lżejsza robotę np takie panie od butów czy harta specjalnie nie robią normy tylko dlatego ze nie chce im się a niby to nas szkoliły na tych stanowiskach a same nic nie umieją zwolnili osoby które robiły po 90 procent normy a paniusie na mniejszych normach na poli robią po 60 procent normy jak to możliwe ze nie które z nich pracują w firmie tyle lat nie robią normy chodzą na zwolnienia i jeszcze tu pracują

Iga

Z jakimi agencjami pracy współpracuje Bonprix? Bo słyszałam że współpracuję. I czy tam łatwiej się dostać tu do pracy???

Ktoś
@Iga

Fenix i fulljob na pewno. To agencje pracy tymczasowej, więc jeśli masz oferty, to od razu możesz podpisać umowę i zacząć pracę.

Onaaa

+48501513890 dzwon pod ten numer

Anika
@Ktoś

a czy zaczynając pracę pod agencją można za jakiś czas przejść pod firmę?

@Anika

można po 3 miesiącach, o ile wyrobisz normy

Iga
@Onaaa

Ale do kogo to numer? Bo kijowo dzwonić nie mając pojęcia kto będzie po drugiej stronie słuchawki...

info
@Iga

to numer do agencji,nie podam nazwy, bo usuną, ale jak wkleisz ten nr go w google to ci wyjdzie do jakiej

Ina
@info

całkiem sprytne. nie wiedziałam że nazwy agencji pracy też usuwają

XYZ

Widziałam ogłoszenie z agencji i jest napisane ze 2 soboty w miesiącu pracujące. Czy są one obowiązkowe? I jeżeli sobota to też 2 zmiany czy jest możliwość w sobote tylko od rana?

Brakarka

Od jakiegoś czasu mamy nowego Kierownika zmiany.. Bardzo miłe było ze strony p.Artura złożenie nam życzeń wielkanocnych osobiście, potrafi rozwiązać każdy problem, przyjść wyjaśniać ???? takich kierowników się ceni bardzo ????

Kolia
@Brakarka

Fajnie że ktoś potrafi czasem też wejść tutaj po to żeby zostawić jakieś miłe słowo dla innych ;) pozdrawiam serdecznie

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 42 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.