Bonprix Sp. z o.o.

Opinie o Bonprix Sp. z o.o.

Lee

Zacznijcie rozmawiać z ludźmi To oni pracują i wiedzą jak wygląda praca . Póki co ludzie którzy zarządzają wogole się nie znają a niektórzy liderzy się nie nadają a i jeszcze apel do pan szkleniowych o to żeby uczyły nowych ludzi ze porządek jest bardzo ważny bo niedługo brud oknami będzie wychodził. A podkreślam ze mamy środki do tego żeby był porządek.

Hejho

Ja wiem, że różnie to bywa w firmach, ja wiem że idealnie nie jest nigdzie i nie ma firm które spełniają nasze wszystkie oczekiwania, bo to jest chyba nie do spełnienia. Ludziom zawsze jest za mało i zawsze coś jest nie tak. Ale serio to nie jest powód żeby od razu uważać firme za złą. Bo bonprix złe nie jest, co może to robi dla pracowników, a przede wszystkim daje prace, a chyba o to nam wszystkim najbardziej chodzi nie? żeby pracować i zarobić uczciwie na życie. Ja np tą pracę bardzo lubię bo nie jest tak monotonna jak moje poprzednia, zawsze się coś dzieje ciekawego, zawsze jest dużo pracy, zawsze się spotkam z fajnymi ludźmi, bo tak wbrew pozorom pracują tu naprawdę w porządku ludzie z którymi można sobie pogadać. Na jakieś benefity też nie żałują bo przecież one są jak np. rabaty, bony, dofinansowania. Więc jak dla mnie nie ma żadnego problemu, gdyby było źle to bym nie pracował, zarówno ja jak i inne osoby, a to też o czymś świadczy. Każdy sobie czasem musi ponarzekać, ale czasem też trzeba powiedzieć pare dobrych słów.

@Hejho

Chyba pracujemy w dwóch różnych firmach????????.

Hejho
@Hejho

Ty chyba jesteś niepełnosprytny. Żeby nie powiedzieć brzydko. Słabo się cenisz. Kto tam jest fajny w tej pracy te (usunięte przez administratora)co przy tobie są ok a za plecami obgadują jak mogą. (usunięte przez administratora)

miła
@Hejho

A ja się z Tobą zgodzę zwłaszcza z tym, że nie ma monotonii. Mogę wypowiadać się tylko za siebie ale wydaje mi się, że jak jest się dobrym pracownikiem i miłym człowiekiem to nikt nie będzie Cię obgadywał za plecami, więc może osobom wyżej przydałaby się autorefleksja nad swoim zachowaniem. Jak wdrażałam się do firmy to zawsze mogłam liczyć na pomoc i wsparcie no i cierpliwość bo wiadomo, że każdy kiedyś zaczynał. Pozdrawiam mój zespół !

Onaliza
@Hejho

Niektórym przydałoby się popatrzeć jak to wygląda w innych miejscach pracy. Ciekawe czy dalej by tak hejtowali. Zgadzam się z Hejho, czas, żeby się odezwały też osoby, którym najnormalniej w świecie ta praca odpowiada.

Robol

firma prosperuje bardzo dobrze i My Pracownicy ją chwalimy

frędzel
@Robol

Nie ma też co się wypowiadać za wszystkich, ale mi też tutaj pasuje, zwłaszcza, że ludzie są pomocni i dobrze się z nimi pracuje

Star Light

Z tego co ludzie mówią to świetne miejsce by zdobyć sensowne doświadczenie. Z resztą wydaje mi się że ta firma bardzo fajnie wyglądała by w CV.

Mary
@Star Light

jeżeli poźniej również wiążesz swoją przyszłość z produkcją lub handlem to na pewno w cv będzie to plus zwłaszcza, że firma jest naprawdę rozpoznawalna

Wiol
@Star Light

ja też się zgłosiłam właśnie po to, żeby zdobyć doświadczenie i jak na razie się nie ruszam, nie ma nic co by mnie mogło tu odstraszyć, praca bardzo ok

Ona

Witam. Powiem tak folie folie folie... Kurtki Kurtki Kurtki Szkoda ze norma ciągle taka sama... To wszystko nie tak powinno być.

@Ona

a czego się spodziewasz? Norma w takim okresie ze same kurtki i tak niestety teraz będzie

niesamowiteXD
@Ona

O nie, w sklepie odzieżowym trzeba sprzedawać odzież XD. Uwielbiam takie podejście, najlepiej siedzieć pod palemką i dostawać za to hajs. Praca jest stabilna i normalnie płatna, ja nie mam zamiaru narzekać bo to tylko psuje podejście do życia, tak przynajmniej uważam

NN
@niesamowiteXD

Chodzi o to, że kurtki się robi wolniej niż resztę ciuchów (spodnie, bluzki, t-shirty), a norma taka sama i nie idzie jej wyrobić na kurtkach. A wystarczyłoby ją zmniejszyć (na kurtki).

Krab
@niesamowiteXD

Można siedzieć pod palmą o sprzedawa" ciuchy... Tu trzeba dobrze się starać aby zrobić normę. Może wreszcie ktoś na górze zrobi plan względem kurtek to nie jest trudne. Kurtki nie powinny być na lini są osoby chętne do przerobu kurtek. Norma 350 oczywiście a nie 600. Pozdrwiam.

Sparky

Wszyscy piszą, że ten portal jest po to, aby móc napisać swoje zdanie, tak? To czemu nie potraficie zaakceptować pozytywne odczucia co do pracy w tej firmie, skoro wiele osób takowe ma?

Hightower

Czy jest jakakolwiek sezonowość jeśli chodzi o ilość pracy?

Czy istnieje tutaj coś takiego jak program poleceń pracowniczych?

No

Witam. Kiedyś dawno temu był teraz chyba nie.

Gangsta

Jak oceniacie ogólną atmosferę w firmie?

mango
@Gangsta

zależy, nie z każdym kazdy się dogaduje, ale też jakiś większych spin i kwasów nie ma. zależy od osoby, od tego jak ty się dogadujesz z ludźmi itd. nie jest źle

Lucy
@Gangsta

Jest pełno osób, które psują krew.Obrabiają tyłki koleżankom nawet tym najbliższym. Ale takich się unika albo totalnie zlewa. Gwiazdy babrające się w łachach-to wszystko. Najlepiej zrobić swoją pracę i szybciutko do domu do rodziny.

Mia
@Gangsta

każdy tak ma, że z jednym sie bardziej dogada a z drugim mniej albo sie też tworzy jakieś swoje bliższe grupki, ale nie tak, zeby nie szło się z nikim dogadać, ogólnie jest okey

Woodshop

Czy dzwoniąc do kadr mam szansę uzyskać jakiekolwiek informacje o rekrutacjach czy lepiej czekać na oferty i tam wysyłać cv?

@Woodshop

zadzwonić zawsze możesz, jesli masz spać potem spokojniej

@Woodshop

ale zazwyczaj jak nie ma żadnych ofert to nie ma dużej szansy, że sie uda

Zaainteresowana

Mam rozmowę kwalifikcyjną niebawem i chciałabym się dokładniej dowiedzieć dokładniej czym zajmuje się brakerka. Wiecie, w ogłoszeniu wszystko wygląda super a szkoda mi ponownie tracić czas na cos co minie się z tym co na rozmowe a co w rzeczywistości.

Odpowiadacz
@Zaainteresowana

Bierzesz ciuch z taśmy, skanujesz skanerem jak w sklepie, rozpakowujesz, sprawdzasz, wkładasz w nową folie i naklejasz nową naklejkę

Zainteresowana
@Odpowiadacz

Wielkie dziękuję :D

były praownik
@Zaainteresowana

pamiętaj ze masz normę 600sztuk musisz się uwijać bo od normy zależy czy będzie przedłużona umowa jeśli to umowa agencyjna , teraz jest jesień lecą kurtki puchowe swetry... do tego jak stoisz na końcu taśmy to już kiepsko. trzeba robisz szybko

Rox
@były praownik

ile osob jest na zmianie tak mniej wiecej?

Lapooheart

Cieszę się że tutaj trafiłem. Firma godna polecenia

The Unholy

kumpel u was pracował, mówił, że spoko. też spróbuje sie załapać zobaczymy co z tego wyjdzie

Daro
@The Unholy

Przynajmniej prawdziwie szczera opinia, a nie jakieś wyssane z palca info

Chubs

Ludzie to podstawa tej firmy, a o tych złego słowa nie mogę powiedzieć.

Hobbit

A jak dla mnie jest ok. wiadomo nie ma firm idealnych ale skoro nadal tu pracuje to wniosek jest jeden - źle nie mam.

mori
@Hobbit

normalna sprawa, ludzie mają prawo do różnych opinii

mori
@Hobbit

grunt, żeby je wyrażać w jakiś sensowny sposób, a nie np. obrażając wszystkich, którzy mają inne zdanie, co niestety jest tutaj dość powszechne

Ymm
@mori

mysle, że w naszych czasach i w internecie to marzenie ściętej głowy. ja też ubolewam, ze ludzie wolą obrzucać siebie błotem zamiast normalnie wymienić się zdaniami tak, zeby to bylo z korzyścią dla tych, którzy naprawde myslą o podjęciu pracy i chcą zdobyć wiarygodne informacje, a nie czytac wyzwiska, obelgi czy oskarżenia nie wiadomo o co…

Spy

ja już pracuję tu od dłuższego czasu i i nie mam powodu do narzekania

@Spy

no tak, klasyk, ktoś wypowiedział swoją opinię i już smutne minki

@Spy

widzę, że coś co nie jest hejtem, ani narzekaniem nie jest tu mile widziane...

@Spy

ale ja się z toba zgadzam ogólnie i podobnie myślę

Rosa
@Spy

ja też jeszcze nie wymyśliłam na co mialabym narzekać. praca jak praca swoje trzeba zrobić normy wyrobić. ja wiedziałam na co się pisze

Sara
@Spy

Ja szczerze mówiąc też nie narzekam, a jak wskakuje nowa kolekcja, zawsze wykorzystuje rabacik pracowniczy na maksa, chyba mam już dwie szafy wypelnione po brzegi bluzkami i sukienkami. Krótko mówiąc, przyjemna praca dla ludzi lubiących zakupy, którzy nie chca, zeby ich zakupoholizm wyczyścił caly porfel.

Heat
@Rosa

niestety, ale zazwyczaj ludzie wola dopatrywać się wszystkiego co zle albo jeszcze wyolbrzymiać, jakie to były złe warunki, dlatego, że po prostu praca nie byla dla nich i tyle

kandydat
@Spy

napiszesz coś więcej? ludzie pracują normalnie na 8h? czy zwalniają po 4 czy 6h agencje np? bo słyszałam ze kiepsko z pracą jest u Was. słyszałam też ze przewaga jest ludzi z Ukrainy a Polaków bardzo mało. Jak to wygląda? pozdrawiam

Iga
@kandydat

Z tymi ucinanymi godzinami to prawda. Czasami 15minut przed mówia ci, że brakuje towaru i czas się pakować. (usunięte przez administratora)

Puppy

Można tutaj liczyć na wzajemny szacunek zarówno wśród pracowników jak i na linii pracodawca-pracownik.

@Puppy

miałam ostatnio sytuacje dość dziwną z liderką może nie dziwną ale sytuacja która nie powinna mieć miejsca, albo lider liderem być nie powinien... zacytuje...(usunięte przez administratora) co ty myślałaś ze to piętro będzie wiecznie (usunięte przez administratora) na rano pracować szybko wrócisz.... NOOOO WIEĆ EHHHH

Aro

Witam Grupowiczów, interesuje mnie praca w dziale pakowania? Czy mogę liczyć o kilka informacji, jak ta praca wyglada? Ewentualnie plusy, minusy itp?

były praownik
@Aro

jeśli masz zamiar wpaść do Bon prix na chwile to ok... ale unikaj zmykaj szukaj czegoś innego

robol

czasy są trudne, trzeba się cieszyć, ze mamy stabilną pracę.

@robol

Ciężko się nie zgodzić...

@robol

Serio mogliśmy trafić dużo gorzej

@robol

Tutaj w gruncie rzeczy jest spoko. Sporo rzeczy do poprawki, ale nie ma co psów wieszać

Magda
@robol

w trakcie i po pandemii naprawde startowalam do wielu miejsc, a do dwoch udało mi sie załapać, gdzie balam sie o kazdy dzien, czy zaraz mi nie powiedza do widzenia. Wiec serio, plusy i minusy są w każdej pracy, ale jesli ktos ma stabilne zatrudnienie niech się cieszy i nie narzeka

Stolec

Mile wspominam tamten czas. Pracowało się ok., trzeba było się starać, ale to jak w każdej pracy. Wypłata zawsze na czas

Iron
@Stolec

no niebywałe... starać się w pracy i to jeszcze pracować? faktycznie rzadko spotykane zjawisko

Iron
@Stolec

a tak już całkowicie na serio.. zgadzam się z tym że trzeba się starać. jak to mówią jaka praca taka płaca i do całej reszty - nie oczekujcie gruszek na wierzbie jeśli przez każdy centymetr waszego ciała przemawia to że wam się nie chce..

Zostaw merytoryczną opinię o Bonprix Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Bonprix Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bonprix Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 345.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bonprix Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 232, z czego 42 to opinie pozytywne, 80 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bonprix Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Bonprix Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bonprix Sp. z o.o.