Opinie o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Bliźniaki. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Bliźniaki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bliźniaki w Nowe Miasteczko

Jacek

Ja towar otrzymałem ,czekałem 3 tygodnie cierpliwie . Rozumiem firmę. Ponoć ich produkty są niepowtarzalne, I nigdzie ich nie kupisz . To jedyny producent na całym świecie. Produkty super jakość polecam

Roma
@Jacek

Niepowtarzalne? Jedyny producent na całym świecie ???? ale cię poniosło. Gdyby nie te nerwy to bym skrzynię zwróciła, którą zamówiłam. Deski są popękane w wielu miejscach. Brak zawiasów spowalniających a klapa od skrzyni bardzo ciężka. Dużo żywicy budzącej rece. Naprawdę nic specjalnego.

MAREK
@Roma

Z tego co widać to sami sobie opinie wystawiają pozytywne ,a w rzeczywistości to 2 delikatnie ujmując nie uczciwych (usunięte przez administratora) nie chcę podać danych firmy , siedziba to fikcja sprawdzałem ich w KRD i są wpisani jako dłużnicy podają różne nazwy firm lepiej unikać zakupu u takich ludzi po prostu nabieracze PRZESTRZEGAM!!!!!!

Doradca
@Roma

Zareklamuj ,wymienią na nową . Może pracownik się pomylił bo miał zły dzień. Wyślij im zwrot ,a z pewnością wymienią na prawidłową jakość. Teraz młodzi pracownicy , są nie zbyt inteligentni. Ale oczywiście szefostwo musi wymienić .

andrzej

polecam dobra jakość

KAMILA

polecam , produkt dobrej klasy

Zachęcam zakupów , nigdzie tych produktów nie kupisz ,tylko od nich ,sami projektują produkują i sprzedają ,są najlepsi .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Bliźniaki? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
wkurzony klient

Ta firma to (usunięte przez administratora) Zapłaciłam za towar i czekam już 3 tydzień. Zero odpowiedzi ze strony sklepu. Nie odbierają, nie odpisują. Ludzie strzeżcie się.

@wkurzony klient

Towar dobraj jakość, zawsze na czas polecam

Zadowolony
@wkurzony klient

Pewnie Ci wyślą jakieś prezenty , tyle zamówień mają że nie mogą się wyrobić Bracia podnieście ceny .a pozyskacie bogatszych klijentów

Inna

Ja zamówiłam i opłaciłam towar z góry..czekam trzeci tydzień, nikt nie odpowiada ani na moje maile, ani na telefony, ani na smsy, czy to jest jakieś (usunięte przez administratora)

Doti
@Inna

Ja mam podobny problem opłaciłam zamówienie i zero towaru ani możliwości kontaktu Może należy coś z tym zrobić

@Inna

Ja zamówiłem i nie ma żadnego problemu ,produkt super .

Stały klijent

Kupuje ich produkty tylko z tym logiem , mają 30 letnie doświadczenie. Wiedzą jak to się robi.polecam

Zadowolony

Ich projekty naprawdę są znakomite ,polecam

Zoska
@Zadowolony

Polecam produkty logowane ,dobra jakosć

Klijent zadowolony

Polecam produkty z logiem Bliźniaki, znakomita jakosć

tych 2 facecików jąkających się to nie uczciwi ludzie (usunięte przez administratora)lawiranci z tego co mi wiadomo podszywają się pod kilka firm wpisani do KRAJOWEGO REJESTRU DŁUGÓW przestrzegam przed zakupem lub współpracą z tymi ludżmi

Czesiek

Polecam szybka wysyłka ,jakość wysoka godna loga BLIŹNIAKÓW

Czy w Bliźniaki pracuje się na open space?

Sasza

Nawet ,dobrze płacą ,niespodziewałę się,.

Tietia
@Sasza

O dziwo szefowie biegle po ukraiński gadają .Polecam@

Asia

Dzienki za pomoc w zbiórce pieniędzy na dom dziecka.

Czy w Bliźniaki zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Henryk

Ja polecam ,Zamówiłem sosnowy kompostownik ,wersja podstawowy A otrzymałem dębowy leża k

Maciej
@Henryk

Ja miałem podobną historię,Zamówiłem karmik A dostałem młyn z kołem wodnym .Może powinienem się zezłościć aczkolwiek ,ladnie się prezentuje w ogrodzie A dzieciaki są zadowolone .

Nieznajomy

Jak by oni płacili to by było dobrze lecz nie dają ani grosza ludziom tylko 100 zł dzenie za 12 godzin tam trakuja ludzi jak (usunięte przez administratora) Po za tym jeszcze ukrainca trzymają na siłę od lat nielegalne

Hmmmm
@Nieznajomy

Bez logiki to ile Ci za dniówke dali ? Przecież 100 zł to całkiem dobrze za 4 godziny pracy .Widocznie firma bliżniaki wywiązuje się rzetelnie z płatności. :)NIE narzekaj ;)

Firma nieuczciwa. Pobiera kasę nie wysyłając towaru. Czy to można nazwać złodziejstwem?

@Piotr

Firma solidna , szybki czas wysyłek

Super jakoś produktów

Zenek

Super wysyłka szybko i sprytnie

Aga

Niesolidna firma. Deklarują wysyłkę zamówionego towaru w terminie 3 dni a ja czekam już 3 tygodnie. Omijajcie szerokim łukiem!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Bliźniaki - Nowe Miasteczko

• Jak się pracuje w Bliźniaki?

Zobacz opinie na temat firmy Bliźniaki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 189.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bliźniaki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 185, z czego 69 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 33 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Bliźniaki