Zatrudnię zbrojarzy - praca Garwolin

Garwolin
Umowa o pracę30-35 złbrutto / godz.
Oferta wygasa za:30 dni
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżabudownictwo
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Poszukuję osób do pracy na stanowisko zbrojarz. Praca w Garwolinie. Wielkość wynagradzania to 30-35zł/h netto (stawka jest zależna od posiadanego doświadczenia). Zapraszam do kontaktu telefonicznego: 601737532, nie wymagam wysłania cv na danej stronie

Obowiązki

  • Wykonywanie poleceń szefa
  • Współpraca z zespołem
  • Przygotowywanie zbrojenia
  • Montowanie szkieletów zbrojeniowych

Wymagania

  • Znajomości zasad i procedur związanych z zbrojeniem
  • Umiejętności czytania i interpretacji rysunku technicznego
  • Zdolności manualne i precyzja w wykonywaniu prac zbrojarskich
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Gotowość do pracy w warunkach fizycznych i czasowych wyznaczonych przez pracodawcę

Oferujemy

  • Poszukuję osób do pracy na stanowisko zbrojarz. Praca w Garwolinie. Wielkość wynagradzania to 30-35zł/h netto (stawka jest zależna od posiadanego doświadczenia). Więcej informacji udzielę pod podanym numerem telefonu: 601737532

Dodatkowe informacje