Starszy Specjalista ds. kadr i płac – Praca w Grupie Folga

Toruń
Kontrakt B2B7 500-9 500 złnetto / mies.
Umowa o pracę7 000-7 500 złbrutto / mies.
Oferta wygasa za:37 dni
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżahr / kadry i płace

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i zarządzanie dokumentacją personalną pracownika i zleceniobiorcy (pełny cykl życia pracownika)
  • Naliczanie list płac dla pracowników i zleceniobiorców
  • Przygotowanie deklaracji ZUS
  • Współpraca z organami zewnętrznymi, tj. ZUS, US, GUS, PIP
  • Obsługa PPK
  • Prowadzenie akt pracowniczych oraz dokumentacji umów cywilnoprawnych
  • Obsługa kadrowa pracowników i zleceniobiorców firmy, oraz aktualizowanie danych w systemie
  • Wystawianie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu
  • Udzielanie wsparcia i doradztwa w kwestiach związanych z prawem pracy oraz umowami cywilnoprawnymi
  • Współpraca przy audytach i kontrolach

Nasze wymagania

  • Minimum 4 lata doświadczenia na samodzielnym stanowisku pracy w obszarach kadrowo-płacowym
  • Obsługa systemu Płatnik
  • Znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i zagadnień związanych z zatrudnieniem
  • Obsługa pakietu MS Office (w szczególności Excel, Word)
  • Preferowane wykształcenie wyższe (z zakresu Zarządzania, Finansów)
  • Umiejętność skutecznego zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie
  • Zdolność analitycznego myślenia i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość systemu ENOVA365, HRappka

Benefity

Spotkania integracyjne
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1