Pracownik produkcji - praca od zaraz! Dla każdego!

Rawa Mazowiecka
Umowa o pracę4 600-5 700 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa28.05.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • APT HSS WORK (certyfikat nr 22915) dla swojego klienta, lidera w produkcji włókien, preform i kabli światłowodowych, poszukuje kandydatów na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI!

Obowiązki

  • ustawienie parametrów maszyny
  • nadzór nad pracą maszyny i obserwacja jej działania
  • realizacja planów produkcyjnych

Wymagania

  • dostępność do pracy w systemie 2 zmian
  • chęć do długotrwałej współpracy
  • zmysł techniczny będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • zatrudnienie od zaraz
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia - 3 miesięczne umowy
  • możliwość bezpośredniego zatrudnienia u klienta po okresie próbnym
  • stawkę godzinową 27,70 brutto
  • premie od 150 zł do 500 zł brutto
  • po okresie sprawdzającym awans stanowiskowy + 600 zł dodatku
  • stałą opiekę konsultanta

Dodatkowe informacje

  • CV proszę przesyłać na natalia.ludczak@hssgroup.pl
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1