Pracownik produkcji

Kostrzyn nad Odrą
Oferta wygasa za:58 dni
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Firma Brinkhaus Polska Sp. z o.o. wiodący europejski producent najwyższej jakości poszewek, kołder i poduszek zatrudni na stanowisko:

PRACOWNIK PRODUKCJI

Wymagania:
• chęć do pracy i zaangażowanie,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• dyspozycyjność (praca w systemie zmianowym),
• dokładność w wykonywaniu pracy

Obowiązki:
• realizowanie zadań zgodnie z planem produkcyjnym,
• współpraca z zespołem w celu realizacji powierzonych zadań,
• kontrola jakości produkowanych wyrobów

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o międzynarodowym charakterze
• Dobrą atmosferę w pracy
• System premiowy obejmujący:
- Premię za zdobywane umiejętności
- Premię za wyniki
- Premię roczną za absencję
• Dofinansowanie do dojazdów
• Terminowo wypłacane wynagrodzenie
• System szkoleń nowych pracowników
• Uczestnictwo w corocznym planie szkoleniowym

Zainteresowane osoby spełniające powyższe kryteria prosimy o przesłanie (CV) życiorysu na adres:

BRINKHAUS POLSKA SP. Z O.O.
AL. MILENIJNA 8
66-470 KOSTRZYN NAD ODRĄ
lub adres e-mail: rekrutacja[at]brinkhaus.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem przetwarzanych w ramach procesu rekrutacji danych osobowych jest Brinkhaus Polska Sp. z o.o. al. Milenijnej 8; Kostrzyn nad Odrą (66-470), e-mail: sekretariat[at]brinkhaus.pl telefon: +48 95 73 37 410, e-mail Inspektora ochrony danych: iod[at]brinkhaus.pl. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. b RODO a w przypadku wyrażenia zgody, także w następnych postępowaniach rekrutacyjnych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO – w takim przypadku prosimy o zapis „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów przyszłej rekrutacji”

Pełna treść obowiązku informacyjnego: https://www.brinkhaus.pl/polityka-prywatnosci
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1