Umowa zlecenie30,08 złbrutto / godz.
Oferta wygasa za:14 dni
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatudodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka, sprzedaż i obsługa klienta
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Dołącz do zespołu naszych audytorów na stanowisku: Pracownik ds. Inwentaryzacji

UWAGA: Praca od września 2024

  • Praca ma charakter pracy dodatkowej / dorywczej. Grafik ustalamy na podstawie przesłanej wcześniej dyspozycyjności.

Twoje zadania będą obejmować:

  • Zliczanie oraz skanowanie kodów kreskowych umieszczonych na produktach przy użyciu skanera.
  • Udział w inwentaryzacjach, które odbywają się w dni robocze od poniedziałku do piątku, rozpoczynają się między godziną 16:00 a 21:00, a kończą między 4:00 a 6:00 rano.
  • Wymagania:
  • Ukończone 18 lat.
  • Dyspozycyjność min. 3 dni robocze w tygodniu pomiędzy poniedziałkiem a piątkiem w przedziale czasowym od godz. 18:00 do 4:00-6:00 rano.
  • Gotowość do podejmowania zleceń wyjazdowych (również poza województwo).
  • Umiejętność dokładnego i szybkiego liczenia.
  • Mile widziane aktualne badania do celów sanitarno–epidemiologicznych.

Co oferujemy?

  • Stawkę godzinową 30,08 zł brutto.
  • Umowę zlecenie.
  • Zapewniamy minimum 5 godzin pracy w ciągu jednego zlecenia.
  • Możliwość skorzystania z wcześniejszej „wypłaty na życzenie” za pomocą aplikacji.
  • Przy inwentaryzacjach wyjazdowych gwarantujemy transport w obie strony.
  • Dodatek za czas spędzony w podróży.
  • Szkolenia z obsługi skanera i obowiązujących w firmie procedur inwentaryzacyjnych (dotyczy również osób z doświadczeniem).
  • Otwartą ścieżkę awansu na stanowisko Team Leader’a.