Praca dla Mężczyzn na produkcji, montaż sprzętu AGD

Ulm
Umowa o pracę2 775-3 450 €brutto / mies.
Oferta wygasa za:5 dni
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Praca dla Mężczyzn na produkcji, montaż sprzętu AGD, komunikatywny niemiecki albo dobry angielski i prawo jazdy kat. B, Heidenheim południowe Niemcy || Niemiecka Agencja Pracy PolFach, www.PolFach.de/home.html, poszukuje do niemieckiego zakładu produkcyjnego z miasta Heidenheim: Pracowników produkcyjnych. Wymagana jest komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub dobra znajomość języka angielskiego i prawo jazdy kat. B.

Obowiązki

  • Miejsce pracy: Heidenheim an der Brenz, Badenia Wirtembergia południowe Niemcy
  • Praca jest aktualna natychmiast lub w możliwie szybkim terminie
  • Umowa o pracę na czas nieokreślony z niemiecką agencją pracy tymczasowej (Zeitarbeit) z siedzibą w mieście 89522 Heidenheim
  • Praca wykonywana jest u światowego lidera w technologii i usługach, w dziedzinach techniki motoryzacyjnej, przemysłowej, dóbr konsumpcyjnych (urządzenia AGD) i technologii energetycznej
  • Czas pracy: od poniedziałku do piątku, 170 do 195 godz. / mies. Dochodzą nadgodziny i praca w soboty. Praca w systemie 2- lub 3- zmianowym.
  • Rozpoczęcie pracy poprzedza 4-godzinny dzień próbny (symulacja pracy na produkcji).
  • Główne zadania:
  • Prosty montaż lodówek przy linii produkcyjnej (praca w sprawnym tempie)
  • Obsługa zautomatyzowanych urządzeń produkcyjnych

Wymagania

  • Praca przeznaczona jest wyłącznie dla mężczyzn w dobrej kondycji, przyzwyczajonych do pracy fizycznej (optymalnie na produkcji)
  • Doświadczenie na produkcji, zalecane, ale niekonieczne, ponieważ nastąpi szkolenie
  • Konieczna umiejętność pracy w szybkim tempie i pod presją czasu
  • Konieczna przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. A2 / B1) albo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2) i konieczność rozpoczęcia nauki języka niemieckiego
  • Konieczne posiadanie prawa jazdy kat. B, własne auto mile widziane, ale niekonieczne
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Umiejętność pracy w zespole, pracowitość, punktualność i odpowiedzialność
  • Gotowość do dłuższego pobytu na terenie Niemiec, optymalnie pobyt na stałe

Oferujemy

  • Umowa: niemiecka o pracę, pełne świadczenia socjalne
  • + 25 dni płatnego urlopu
  • + Przestój urlopowy (3 tygodnie) w grudniu
  • + 20% do stawki godz. za nadgodziny
  • + 25% do stawki godz. za pracę na nocne zmiany
  • + Benefity pracownicze: bezpłatny transport pracowniczy, odzież robocza, rabaty zakupowe w sklepach partnerskich online
  • + Cykliczne podwyżki stawki zgodnie z umowami branżowymi
  • Stawka początkowa brutto: 15,53 euro / godz., podwyżki stawki: po 4. mies. brutto 16,20 euro / godz., po 6. mies. brutto 17,55 euro / godz., po 8. mies. brutto 19,58 euro / godz., po 10. mies. brutto 20,25 euro / godz., po 16. mies. brutto 22,28 euro / godz.
  • Zarobek miesięczny netto ok. od 1850 do 2300 euro + nadgodziny
  • + 300 euro brutto / miesiąc, premia dla najlepszego pracownika miesiąca
  • Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, ale opłacane przez pracownika ok. 450 euro / miesięcznie. Pokoje 1- lub 2- osobowe z internetem.

Dodatkowe informacje

  • Tylko kandydatów spełniających wymagania proszę o przesłanie CV w języku niemieckim na e-mail lub o kontakt telefoniczny: 0049 151 459 680 52.
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1