Operator wózka widłowego. Praca w Holandii

Zaandam
Oferta wygasa za:35 dni
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Miejsce pracy: Zaandam (Holandia), Wormerveer (Holandia), Zoeterwoude (Holandia)

Numer referencyjny: Operator wózka widłowego/jobs.pl

Opis stanowiska:

Poszukujemy doświadczonych operatorów wózków widłowych typu reachtruck, heftruck, wózek EPT, sztaplarka do naszych Klientów na terenie Holandii.

Branże, w których mamy zapotrzebowanie:

  • magazyny
  • produkcja żywności
  • szklarnie
  • firmy techniczne

Stawka ustalana jest indywidualnie z Kandydatem, w zależności od doświadczenia i znajomości języków!

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego lub holenderskiego,
  • doświadczenie jako operator wózka widłowego,
  • mile widziane doświadczenie w transporcie towarów wielkogabarytowych (o wysokości powyżej 5 metrów),
  • ważny certyfikat na wózki widłowe,
  • prawo jazdy kat. B + własne auto (zwrot kosztów dojazdu).

Oferujemy:

  • Stała praca, 38 godzin tygodniowo + możliwość nadgodzin
  • Holenderska umowa o pracę
  • 20 płatnych dni urlopu rocznie, niewliczonych w tygodniowe wynagrodzenie
  • Pokój jednoosobowy w domu rodzinnym
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Możliwość uczestniczenia w kursach doskonalących umiejętności zawodowe i językowe

Wymagane dokumenty

  • ważny, niezniszczony dowód osobisty lub paszport.
  • dokument potwierdzający posiadanie własnego, imiennego konta bankowego.
  • dokumenty potwierdzające uprawnienia i doświadczenie na oferowanym stanowisku

Kontakt telefoniczny i WhatsApp:

+48 884-288-884

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1