Młodsza Specjalistka/Młodszy Specjalista ds. Księgowości

Poznań
Oferta opublikowana14.05.2024
Oferta wygasa07.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafinanse / księgowość
Rodzaj stanowiskamłodszy specjalista (junior)

Wstęp

  • Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Młodsza Specjalistka/Młodszy Specjalista ds. Księgowości
Numer referencyjny:MSK2024

Obowiązki

  • księgowanie i rozliczanie operacji gospodarczych (m.in. faktur kosztowych, inwestycyjnych);
  • analiza zapisów księgowych i uzgadnianie kont księgowych w obrębie rozrachunków;
  • rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych
  • księgowanie i rozliczanie faktur walutowych;
  • wsparcie procesu dokonywania płatności i księgowanie wyciągów bankowych;
  • wsparcie zespołu księgowości w codziennych zadaniach

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe minimum średnie (finanse, rachunkowość, kontroling)
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • znajomość i śledzenie zmian przepisów VAT, CIT oraz ustawy o rachunkowości
  • dobra znajomość MS Excel
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, systematyczność i skrupulatność
  • Komunikatywność, otwartość i umiejętność pracy w zespole
  • Znajomość obsługi programu Teta lub innego systemu klasy ERP
  • Doświadczenie w branży e-commerce będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • udział w projektach gwarantujących ciągły rozwój zawodowy
  • dofinansowania kursów, szkoleń
  • dofinansowanie do pakietu medycznego
  • pakiet sportowy w korzystnej cenie
  • ubezpieczenie grupowe na życie w korzystnej cenie
  • dofinansowanie opłat przedszkolnych/żłobkowych
  • spotkania integracyjne
  • zniżki na firmowe produkty i usługi