Oferta wygasa za:46 dni
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie spawania metodą TIG, MIG na różnych rodzajach metali
  • Praca z różnymi narzędziami, elektronarzędziami i urządzeniami spawalniczymi
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy
  • Zachowanie standardów bezpieczeństwa w miejscu pracy
  • Pomoc w utrzymaniu odpowiedniej sprawności urządzeń i maszyn poprzez bieżące usuwanie awarii oraz prace prewencyjne
  • Utrzymanie sprawności maszyn i urządzeń w produkcji ciągłej
  • Wykrywanie i usuwanie usterek oraz awarii elektrycznych/mechanicznych
  • Wykonywanie przeglądów, konserwacji, napraw maszyn i urządzeń produkcyjnych

Nasze wymagania

  • Praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki
  • Doświadczenie jako mechanik utrzymania ruchu – mile widziane
  • Umiejętność pracy z różnymi rodzajami metali
  • Znajomość rysunku technicznego – będzie dodatkowym atutem
  • Precyzja i dokładność w pracy
  • Dbałość o detale
  • Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia
  • Stałą umowę o pracę
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Program poleceń pracowniczych

Benefity

Ubezpieczenie na życie
Parking dla pracowników
Zniżki na firmowe produkty i usługi
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1