maszynista offsetowy

Borzęcin Duży
Oferta opublikowana04.05.2024
Oferta wygasa29.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja
Rodzaj stanowiskaekspert

Wstęp

  • Drukarnia offsetowa o profilu etykietowym zatrudni wykwalifikowanych i doświadczonych maszynistów offsetowych.

Obowiązki

  • maszyny drukujące 8 i 6 kolorowe, format B1 i B2
  • druk na folii polipropylenowej przy użyciu farb utrwalanych LED
  • praca w systemie czterozmianowym
  • miejsce pracy: Borzęcin Duży, powiat Warszawski Zachodni
  • wymagane minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy jako samodzielny maszynista offsetowy na wielokolorowej maszynie drukującej
  • pożądane kierunkowe wykształcenie, minimum zawodowe

Wymagania

  • realizacja zleceń druk zgodnie z przyjętymi z Zakładzie normami i standardami
  • nadzór nad personelem pomocniczym
  • dbanie o stan powierzonego sprzętu i porządku na stanowisku pracy
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej

Oferujemy

  • stabilną pracę
  • umowę o pracę

Benefity

Kawa i herbata
Parking dla pracowników