Umowa o pracę4 800-5 600 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana15.06.2024
Oferta wygasa09.09.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna

Twój zakres obowiązków

  • pakowanie i przygotowanie elementów do budowy kontenerów (elementy metalowe, ściany, podłogi itp).
  • etykietowanie, nanoszenie oznaczeń
  • praca fizyczna - dźwiganie elementów

Wymagania pracodawcy

  • sprawność fizyczna
  • uprawnienia na wózki widłowe UDT- warunek konieczny
  • gotowość do pracy dwuzmianowej
  • doświadczenie na podobnym stanowisku- mile widziane
  • dokładność, skrupulatność

Pracodawca oferuje

  • umowa o pracę
  • dodatek za pracę na popołudniową zmianę ( 200 zł brutto/ tydzień)
  • wynagrodzenie miesięczne podstawowe 4800 zł brutto + atrakcyjne premie
  • realna możliwość podnoszenia kompetencji, co będzie przekładać się na wyższe wynagrodzenie
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1