Umowa o pracę3 680-3 740 €brutto / mies.
Oferta opublikowana18.05.2024
Oferta wygasa31.07.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, produkcja

Wstęp

  • Dołącz do naszego zespołu w Niemczech! Poszukujemy doświadczonego laminatora, który specjalizuje się w pracy z kompozytami. Oferujemy konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie.

Obowiązki

  • Przygotowanie materiałów do obróbki
  • Cięcie z pomocą maszyn sterowanych numerycznie (NC) (prefabrykacja)
  • Produkcja elementów z tkaniny z włókna syntetycznego (produkcja laminatów)
  • Doświadczenie w laminowaniu na sucho i na mokro
  • Załadunek, obsługa i eksploatacja pieców do utwardzania (autoklaw)
  • Oddzielanie elementów od narzędzi (odformowanie)
  • Obróbka elementów przez szlifowanie, piłowanie i szpachlowanie (mechanika)
  • Łączenie elementów lub dodawanie do elementów części montażowych (montaż)

Wymagania

  • Minumum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Prawo jazdy oraz własny transport
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy

  • Niemiecka umowa o pracę
  • Możliwość długoterminowej współpracy
  • Pakiet świadczeń socjalnych
  • Pomoc w relokacji
  • Dieta dzienna 50-60 EUR

Dodatkowe informacje

  • Prosimy o przesyłanie CV w języku niemieckim
Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1