Kosmetyczka/ Masażystka - Niemcy, z bezpłatnym zakwaterowaniem!

Freiburg
Oferta opublikowana17.05.2024
Oferta wygasa26.05.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżauroda / rekreacja / zdrowy styl życia

Miejsce pracy: Freiburg (Niemcy)

Numer referencyjny: jobs.pl

lokalizacja: okolice Freiburga (południowo zachodnie Niemcy)

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie w profesjonalny sposób zabiegów kosmetycznych
  • wykonywanie masaży różnego rodzaju w centrum Wellness
  • dopasowywanie zabiegów do potrzeb gości
  • obsługa kasy oraz umawianie gości na zabiegi

Wymagania:

  • podstawowa znajomość jezyka niemieckiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy jako kosmetyczka
  • doświadczenie w pracy jako masażysta
  • mile widziane wykształcenie w tym obszarze

Zapewniamy:

  • Bezpłatne zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
  • Stawkę 2200€ netto + dodatki za pracę zmianową
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o prace
  • Możliwości rozwoju oraz samorealizacji

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu + 48 728 829 422

Klauzula informacyjna
Bez nazwy-1