Konsultant ds. Światłowodu

Olsztyn
Oferta wygasa za:4 dni
Tryb pracymobilna
Rodzaj umowyumowa zlecenie, kontrakt b2b
Wymiar etatudodatkowa
Branżasprzedaż i obsługa klienta
Rodzaj stanowiskaasystent

Wstęp

  • W związku z przeprowadzeniem akcji inwentaryzacji adresów w zasięgu sieci światłowodowej, NEXERA zatrudni osoby do akcji specjalnej na okres około 3 miesięcy.

Obowiązki

  • inwentaryzacja adresów w zasięgu sieci światłowodowej Nexery (praca w terenie);
  • informowanie mieszkańców o możliwości podłączenia się do sieci;
  • kolportaż materiałów marketingowych;
  • pozyskiwanie zgód marketingowych;
  • raportowanie przeprowadzonych w terenie działań do koordynatora regionalnego.

Wymagania

  • Wystarczy, że masz wolny czas i zapał do pracy!
  • Nauczymy Cię wszystkiego, co potrzebne do skutecznego przeprowadzenia akcji.

Oferujemy

  • atrakcyjny system wynagradzania;
  • możliwość współpracy na dłużej;
  • zdobycie doświadczenia w branży telekomunikacyjnej;
  • możliwość odbycia praktyk/stażu;
  • pracę w miłej atmosferze, przy ciekawych projektach w dynamicznie rozwijającej się firmie telekomunikacyjnej.

Benefity

Elastyczny czas pracy
Brak dress code'u