Oferta wygasa za:39 dni
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat, część etatu, dodatkowa
Branżatransport / spedycja / logistyka
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Praca dla kierowcy kat. C+E na terenie Niemiec. Cztery Bazy do wyboru, elastyczny system pracy. Dispo w jezyku polskim. Podstawa+diety+dodatki. Wiecej informacji pod numerem tel. 056059488703 (Niemcy) lub E-mail: bewerbung@ullrich-gruppe.de

Obowiązki

  • Jestesmy Niemiecka firma transportowa, jezdzaca tylko po Niemczech.
  • Jazda Po Niemczech Samochodem ciezarowym. Ciagnik+Naczepa

Wymagania

  • Milewidziane uprawnienie ADR (nie wymagane)
  • Punktualnosc
  • Prawo jazdy C+E
  • Wazne badania prychotechniczne
  • Karta kierowcy

Oferujemy

  • Elastyczny system pracy
  • polskie Dispo
  • Cztery Bazy na terenie Niemiec-Baze mozna sobie wybrac (Mörsdorf, Hürth, Berlin, Kaufungen)
  • Wynagrodzenie wyplacane punktualnie

Benefity

Parking dla pracowników
Elastyczny czas pracy
Dofinansowanie szkoleń i kursów

Dodatkowe informacje

  • Kontakt tel. 056059488703 (Niemcy) lub E-mail: bewerbung@ullrich-gruppe.de