Kierowca ADR

Warszawa
Oferta wygasa za:50 dni
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Kierowca ADR

Obowiązki

Opis stanowiska:

  • transport płynnych towarów ADR

  • dystrybucja paliw po stacjach oraz klientach

  • przestrzeganie czasu prac

  • kontakt z dyspozytorem

Wymagania

Wymagania:

  • prawo jazdy C+E
  • ADR cysterny - (możliwość zrobienia kursu ADR na koszt pracodawcy)
  • kurs na przewóz rzeczy/ świadectwo kwalifikacji
  • badania lekarskie
  • badania psychologiczne
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego
  • mile widziany kurs do obsługi UNO KL.2- gazy

Oferujemy

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę cywilno-prawną
  • atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie
  • specjalistyczne szkolenia
  • przyjazną atmosferę
  • nowa flota Euro 6
  • stabilne warunki współpracy