Java Front-end developer

Wrocław
Oferta wygasa za:15 dni
Branżait

Wprowadzenie

Jako agencja pracy GoWork.pl świadczymy usługi na rynku pracy z myślą o ludziach i ich rozwoju zawodowym. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom osób zainteresowanych pracą i oferujemy im zatrudnienie. Obecnie reprezentujemy Klienta, który wraz z dynamicznym rozwojem swojej działalności szuka osób na stanowisko Java Front-end developer

Obowiązki

  • dbanie o jakość kodu oraz zespołu przy wykonywaniu CodeReview,
  • rozwój nowych i utrzymanie istniejących serwisów webowych i LandingPage,
  • tworzenie interfejsów graficznych na podstawie plików: Sketch, Figma, AdobeXD, PSD,
  • wsparcie dla zespołu developerskiego,
  • dzielenie się swoją wiedzą i doświadczeniami z zespołem,
  • rozwiązywanie codziennych tasków.

Wymagania

  • minimum 3-letnie doświadczenie jako Front-end Developer,
  • znajomość HTML5,
  • znajomość CSS3 (w tym SASS),
  • znajomość JavaScript w tym ES6 oraz dobre praktyki jego pisania,
  • posiadanie praktycznej znajomości Responsive Web Design (RWD),
  • bycie na bieżąco z najnowszymi trendami technologicznymi w branży Frontu,
  • wysoko rozwinięte umiejętności organizacji pracy,
  • dobra komunikacja w zespole.

Oferujemy

  • pracę przy ciekawych projektach dla znanych marek
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia, zależne od umiejętności i doświadczenia
  • dobrze zlokalizowane biuro - nowe, wygodne, kameralne biuro przy Rondzie ONZ
  • możliwość pracy hybrydowej i zdalnej
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub B2B
  • płatne urlopy (również na B2B)
  • finansowane zajęcia z języka angielskiego
  • udział w konferencjach branżowych
  • wyjazdy integracyjne w góry i nad morze