Frezer CNC - Praca za granicą

Amsterdam
Umowa o pracę2 380-2 820 €brutto / mies.
Oferta wygasa za:23 dni
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Tryb rekrutacjirekrutacja zdalna
Wymiar etatupełny etat
Branżafizyczna, inżynieria, produkcja
Rodzaj stanowiskapracownik fizyczny

Wstęp

  • Masz doświadczenie jako frezer CNC? Szukasz nowej, stabilnej pracy z gwarantowanymi godzinami pracy? Praca zmianowa nie stanowi dla Ciebie problemu? Nie szukaj dalej, mamy dla Ciebie świetną ofertę!!! Odpowiedz na to stanowisko jeśli jesteś tym, którego szukamy. Możesz rozpocząć pracę jako frezer CNC już w przyszłym tygodniu. Mamy dla Ciebie pokój jednoosobowy blisko pracy. Przez dłuższy czas będziesz pracować w zgranym zespole w profesjonalnej firmie. W związku z silnym rozwojem firmy, poszukują doświadczonych frezerów CNC. Praca w okresie próbnym od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 – 16:00. Po tym okresie praca przechodzi w system 2-zmianowy. Praca w soboty jest również mozliwa (ekstra płatna). Praca na maszynie Mazak ze sterowaniem mazatrol Firma jest międzynarodową fabryką maszyn, która specjalizuje się w produkcji i dostawach wysokiej jakości produktów seryjnych dla różnych gałęzi przemysłu, od motoryzacji i lotnictwa po koleje i infrastrukturę oraz naftowo-gazowe. Są również także specjalistami w zakresie technologii obróbki skrawaniem, drukowania metali, inżynierii i zarządzania łańcuchem dostaw. Obecnie w zakładzie pracy zatrudnionych jest około 100 wykfalifikowanych pracowników.

Obowiązki

  • Samodzielne ustawianie i obsługa centrów obróbczych, na których przetwarzane są produkty wysokiej jakości
  • Uzbrajanie, wymiana i ustawianie narzędzi
  • Mocowanie produktu
  • Kontrola bieżących parametrów urządzenia
  • Dopasowywanie programów CNC
  • Robienie pomiarów i korekt

Wymagania

  • Posiadasz doświadczenie zawodowe jako frezer CNC najlepiej w środowisku produkcji mechaniki precyzyjnej/obróbki skrawaniem
  • Umiesz posługiwać się narzędziami pomiarowymi
  • Posiadasz doświadczenie w obsłudze maszyny Mazak (Mazatrol)
  • Komunikujesz się w języku angielskim lub holenderskim
  • Jesteś elastyczny, samodzielny i zmotywowany
  • Jesteś gotów do pracy w systemie zmainowym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie +/- €2380 - €2820 netto miesięcznie przy 39 godzinach
  • Wynagrodzenie +/- €550 - €650 tygodniowo po odliczeniu zakwaterowania, ubezpieczenia i podatków (dodatek zmianowy wliczony 15%)
  • Wynagrodzenie od €15,00 brutto za godzinę
  • Stała praca, 39 godzin tygodniowo + możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • Holenderska umowa o pracę, dostępna również w języku polskim i angielskim
  • 20 płatnych dni urlopowych w roku, nieuwzględnionych w tygodniowym wynagrodzeniu
  • Komfortowy pokój jednoosobowy z szybkim Internetem w domu rodzinnym
  • Rower służbowy (5,5km z zakwaterowania do pracy)
  • Rekompensata kosztów podróży z zagranicy w formie regulacji podatkowej
  • Najlepsze ubezpieczenie zdrowotne, jakie możesz uzyskać
  • Wypłata wynagrodzenia co tydzień
  • Możliwość stałego zatrudnienia
  • Możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe i językowe
  • Akcja: F2F
  • Opiekę koordynatora w razie pytań lub problemów

Benefity

Świętowanie urodzin
Parking dla pracowników
Paczki świąteczne
Prywatna opieka medyczna
Program poleceń pracowników
Dofinansowanie nauki języków obcych
Mieszkanie służbowe

Dodatkowe informacje

  • Jeśli masz jakieś pytania to skontaktuj się z nami pod numerem telefonu +31 294 28 70 27