Oferta opublikowana25.04.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżakadra zarządzająca

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Wschowska 3, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Zakres obowiązków: - prowadzenie dokumentacji techniczno-eksploatacyjnej sprzętu medycznego i laboratoryjnego - obsługa zgłoszeń awarii i usterek w systemie szpitalnym HelpDesk, - nadzór nad realizacją umów serwisowych, - prowadzenie sprawozdawczości w zakresie wykorzystania aparatury medycznej, - kontakt z firmami zewnętrznymi serwisującymi sprzęt i aparaturę medyczną, - monitorowanie terminów wykonywania przeglądów okresowych aparatury medycznej znajdującej się w okresie gwarancji, - rejestrowanie i monitorowanie sprzętu wysyłanego do naprawy i odsyłanego po naprawach, - wykonywanie napraw i konserwacji sprzętu medycznego i laboratoryjnego, - prowadzenie i nadzór nad dokumentacją budynków i urządzeń technicznych wspólnie z kierownikiem działu

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze 6000 brutto + dodatek funkcyjny

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 25.04.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne, kierunek: elektryczne

Uprawnienia: uprawnienia SEP do 1 kV, świadectwo kwalifikacyjne uprawniające w grupie 1 do zajmowania się eksploatacją urządzeń , instalacji i sieci na stanowisku eksploatacji oraz nadzoru, umiejętność serwisowania urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, chłodniczych, umiejętność posługiwania się elektronarzędziami, podstawy praktyczne w obsłudze i naprawie urządzeń elektrycznych

Pracodawca

Nazwa: SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W WOLSZTYNIE

Adres: Wschowska 3, 64-200 Wolsztyn, powiat: wolsztyński, woj: wielkopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wolsztynie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -