Wsparcie Centrum Obsługi Klienta z j. niemieckim

Poznań
Oferta opublikowana23.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatudodatkowa

Opis oferty pracy

Obecnie do naszego zespołu ARC Europe Polska poszukujemy osób do wsparcia procesów w Centrum Obsługi Klienta w okresie wakacyjnym. Chętnych prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

Bez obaw, nie musisz znać się na motoryzacji - wszystkiego Cię nauczymy!

Twój zakres obowiązków:

-Telefoniczna i mailowa obsługa zgłoszeń assistance dla naszego partnera – niemieckiego automobilklubu ADAC

-Realizacja i monitoring świadczeń (organizowanie pomocy na drodze, holowania, samochodu zastępczego, noclegu, hotelu itp.)

-Współpraca z siecią kontraktorów na terenie Polski i z Partnerami Zagranicznymi

-Ścisła współpraca z zespołem konsultantów i liderów

-Utrzymywanie najwyższej jakości pracy zgodnie ze standardami przyjętymi w organizacji

Nasze wymagania:

-Język niemiecki na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - warunek konieczny!

-Wykształcenie minimum średnie

-Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i chęć podejmowania wyzwań

-Łatwość nawiązywania kontaktów

-Umiejętności komunikacyjne i organizacyjne

Mile widziane:

-Status osoby uczącej się

-Doświadczenie w pracy z Klientem (obsługa telefoniczna lub bezpośrednia)

-Umiejętność pracy w zespole

To oferujemy:

-Zatrudnienie w okresie letnim: czerwiec – wrzesień, praca sezonowa

-Możliwość zaliczenia pracy jako praktyki/staż

-Możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin

-Pełne szkolenie przygotowujące do samodzielnej pracy

-Brak nudy! – każdy dzień przynosi nowe wyzwania i wyjątkowe problemy do rozwiązania