Specjalista ds. sprzedaży

Zabrze
Oferta opublikowana26.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżasprzedaż i obsługa klienta

Opis oferty pracy

Najwazniejsze zadania na stanowisku:

Realizacja celów w zakresie odkupu i sprzedaży samochodów,
Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
Praca nad aktualną Klientów,
Zarządzanie pełnym procesem sprzedaży (prezentacje handlowe, analiza potrzeb, kalkulacje cenowe, negocjacje, ofertowanie, negocjacje umów),
Udział w wydarzeniach branżowych (targi, eventy, budowanie wizerunku marki),
Raportowanie w systemie CRM.

Wymagania:
Doświadczenie w sprzedaży (mile widziane w branży dealerskiej),
Kreatywne działania w pracy z klientem,
Nastawienie na realizację założonych celów,
Umiejętności pracy w zespole,
Odpowiedzialność i zaangażowanie w wykonywaniu obowiązków,
Czynne prawa jazdy kat. B,
Znajomości pakietu MS Office.

Oferta
Pracę w renomowanej firmie wśród pasjonatów motoryzacji,
Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do kompetencji Kandydata,
Szkolenia, możliwość rozwoju osobistego.