Specjalista ds. Jakości Danych

Łódź
Oferta opublikowana26.06.2024
Tryb pracyhybrydowa
Rodzaj umowyumowa o pracę, kontrakt b2b
Wymiar etatupełny etat
Branżakontrola jakości

Należymy do światowych liderów na rynku dystrybucji komponentów elektronicznych i jesteśmy jednym z najstarszych e-commerców w Polsce. #ekipaTME liczy ponad 1500 osób zatrudnionych w siedzibach w Łodzi, Gdyni i Krakowie oraz 11 spółkach zależnych w Europie, Chinach i USA. W codziennej pracy stawiamy na dobrą komunikację i atmosferę w zespołach, inwestujemy w rozwój i szkolenie naszych pracowników, a także w nowe technologie, z których słyną nasze najnowocześniejsze w Europie centra logistyczne. Zapoznaj się z procesem rekrutacji oraz opiniami naszej zadowolonej #ekipy, a następnie dołącz do zespołu Transfer Multisort Elektronik (TME)!

Zadania, które chcemy Ci powierzyć to:

  • tworzenie centralnego źródła danych o produktach;
  • monitorowanie jakości danych;
  • raportowanie błędów i nieścisłości w opisach produktów;
  • wsparcie przy tworzeniu przyszłych raportów i analiz.

Czego oczekujemy?

  • dobrej znajomości SQL (preferowany PostgreSQL);
  • miłości do danych, również do tych nieustrukturyzowanych;
  • umiejętności analitycznego myślenia;
  • umiejętności budowania struktur baz danych dla nieustrukturyzowanych danych z różnych źródeł i łączeniu ich w jedno źródło pod potrzeby raportowe;
  • umiejętności rozumienia raportów, identyfikacji nieprawidłowych lub brakujących danych;
  • dobrej organizacji swojej pracy (i pracy zespołu);
  • komunikatywności i umiejętność pracy w zespole.

Dodatkowymi atutami będą:

  • znajomość produktów elektrycznych i elektronicznych;
  • znajomość Python;
  • znajomość narzędzi do eksploracji i wizualizacji danych (Apache Superset lub podobnych);
  • znajomość systemów firmy SAP (SAP ERP R/3, SAP BW, SAC, SAP HANA);
  • ogólne pojęcie o procesach sprzedażowych, zaopatrzeniowych, finansowych;
  • znajomość zagadnień AI, Machine learning.

Oferujemy

  • dofinansowanie zajęć sportowych;
  • prywatna opieka medyczna;
  • dofinansowanie nauki języków;
  • dofinansowanie szkoleń i kursów;
  • ubezpieczenie na życie;
  • owoce i jogurty;
  • zniżki na firmowe produkty i usługi;
  • spotkania integracyjne;
  • siłownia w biurze;
  • parking dla pracowników;
  • strefa relaksu;
  • karty przedpłacone;
  • dofinansowanie wypoczynku ("wczasy pod gruszą");
  • wyprawka dla dziecka;
  • wyprawka szkolna;
  • wypożyczalnia rowerów, planszówek, literatury rozwojowej;
  • kasa zapomogowo-pożyczkowa.