Oferta opublikowana13.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaopieka zdrowotna

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: 83-220 Wielki Bukowiec 38 A, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Diagnozowanie indywidualnych potrzeb rozwojowych i edukacyjnych uczniów. Diagnozowanie sytuacji wychowawczych w szkole. Udzielanie pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Pomoc rodzicom i wychowawcom. Inicjowanie i prowadzenie działań mediacyjnych i interwencyjnych w sytuacjach kryzysowych.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 11

Wynagrodzenie brutto: od 2 454 do 2 957,5 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od posiadanego stopnia awansu nauczyciela

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 16.09.2024

Data zakończenia: 31.08.2025

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia

Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Przygotowanie pedagogiczne, empatia, otwartość

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: konieczne: wykształcenie wyższe - kierunek psychologia, dobry kontakt z ludźmi, umiejętność nawiązywania kontaktów i słuchania.

Pracodawca

Nazwa: PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA W WIELKIM BUKOWCU

Adres: 83-220 Wielki Bukowiec 38 A, powiat: starogardzki, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Starogardzie Gdańskim

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: skierowanie do pracodawcy, CV