Promotor/ka w klubie Broadway Show | Wysokie tygodniówki

Gdańsk / Śródmieście
Oferta opublikowana20.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Wymiar etatupełny etat
Branżamarketing / reklama / pr

Opis oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu jako Promotor Klubowy i bądź częścią ekscytującego świata nocnego!

Poszukujemy entuzjastycznej i pełnej energii osoby, która będzie odpowiedzialna za promowanie naszego klubu

Wymagania:
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne i łatwość nawiązywania relacji z ludźmi.
- znajomość języka angielskiego
- Dyspozycyjność wieczorami i w weekendy.
- Umiejętność pracy w zespole oraz samodzielność.

Obowiązki:
- Promowanie klubu i jego wydarzeń wśród klientów oraz potencjalnych gości.
- Zapewnienie wysokiego standardu obsługi klienta,
-Informacja o aktualnych promocjach

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy. Podstawa + prowizja.
Prowizje od 40 - 60 zł za zaproszoną osobę + dla najbardziej
zaangażowanych, którzy zaproszą 70 osób otrzymują dodatkową premię
300 zł, którzy zaproszą 80 osób prowizja 400 zł.
Zarobki w przedziale od 2 / 5 tysięcy tygodniowo
- Możliwość rozwoju i awansu w strukturach klubu.
- Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość poznania ciekawych ludzi.

Jeśli jesteś gotowy na wyzwanie i chcesz być częścią pulsującego życia nocnego, prześlij swoje CV lub wyślij sms (imie, nazwisko, wiek)