Oferta opublikowana02.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Nowe Ogrody 27, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Zakres obowiązków: Sprzątanie pomieszczeń budynku komendy, zamiatanie, mechaniczne odkurzanie i froterowanie przydzielonej powierzchni pomieszczeń, mycie okien, opróżnianie koszy na śmieci, mycie wszelkich urządzeń w pomieszczeniach sanitarnych. Praca od poniedziałku do niedzieli (każdy weekend), w godzinach: 7:00-19:00 i 7:00-15:00.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.5

Zmianowość: dwie zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 20

Liczba godzin w miesiącu: 80

Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN

Opis wynagrodzenia: do wynagrodzenia doliczana jest wysługa lat.

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Typ propozycji: praca w wolne dni

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 10.10.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dyspozycyjność, komunikatywność, korzystanie z pełni praw publicznych, nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe.

Pracodawca

Nazwa: Komenda Miejska Policji w Gdańsku

Adres: Nowe Ogrody 27, 80-803 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie

Nazwa Urzędu Pracy: Gdański Urząd Pracy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -