Pracownik produkcji piekarskiej (operator linii lub maszyn)

Wrocław
Oferta opublikowana26.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżaprodukcja

Opis oferty pracy

Pracuj w firmie produkcyjnej z branży spożywczej, której wypieki możesz spotkać w całej Europie, w tym w Polsce!

Zakłady tuż obok Wrocław Klecina / Oporów.

Obecnie poszukujemy kilku operatorów!
- operator maszyn piekarniczych
- operator maszyn pakujących
- operator linii produkcyjnej

Opis stanowiska
- nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesu produkcyjnego związanego z wypiekiem ciasta do wyrobu produktu gotowego lub jego pakowaniem
- przygotowywanie oraz obsługa maszyny do produkcji lub pakowania
- prowadzenie dokumentacji i raportów
- współpraca z innymi operatorami
- praca w systemie 3 zmianowym (6:00-14:00. 14:00-22:00, 22:00-6:00) lub czterobrygadowym (4 brygady 6:00-18:00, 18:00-6:00)

Od Ciebie
- doświadczenie w zakładzie produkcyjnym lub wykształcenie gastronomiczne
- książeczka sanepidowska – mile widziana
- zaangażowanie oraz umiejętność pracy w zespole
- język polski komunikatywny
- mile widziane osoby z orzeczeniem

Od nas
- umowa o pracę
- karta MultiSport
- prywatna opieka medyczna
- ubezpieczenie grupowe
- szkolenia
- pożyczki na preferencyjnych warunkach

Wynagrodzenie na umowę o pracę
- operator linii produkcyjnej: 7750 - 9400 zł brutto (6500-8000 zł podstawa, 600 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)
- operator maszyn piekarniczych: 6330 - 7980 zł brutto (5300-6800 zł podstawa, 500 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)
- operator maszyn pakujących: 6320 - 7970 zł brutto (5200-6700 zł podstawa, 600 zł dodatek frekwencyjny, do 10% premii)