Pracownik drogowy/Brukarz z niemieckim i prawem jazdy kat. B

Szczecin
Oferta opublikowana16.09.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Opis oferty pracy

Niemiecka firma z doświadczeniem w budowie i modernizacji dróg oraz kanalizacji zatrudni pracowników na stanowisko:

Robotnik drogowy/Brukarz

(pracodawca oferuje wsparcie tłumacza podczas rozmów lub kontakt mailowy)

Miejsce pracy: Niemcy – Bremen.

Stawka: 18,86 – 21,51 € brutto/h + nagrody, bonusy, dopłaty oraz premie.

Zadania:
• Budowa dróg, prace brukarskie, prace brukarskie kamień naturalny, prace rozbiórkowe.

Wymagania:
• Doświadczenie przy budowach dróg oraz przy układaniu nawierzchni z kamienia naturalnego,
• Prawo jazdy kat. B,
• Język niemiecki – podstawowy/dobry.

Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie na niemieckich warunkach,
• Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne,
• Poszukamy zakwaterowania, opłaca pracownik,
• Nagrody, bonusy, dodatki, premie,
• Zatrudnienie na czas nieokreślony.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 536 - pokaż numer telefonu - – Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „budowa dróg” – oddzwonię!

KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.