POMOC KUCHENNA + WYDAWANIE POSIŁKÓW

Chorzów
Oferta opublikowana09.05.2024
Rodzaj umowyumowa zlecenie
Branżahotelarstwo / gastronomia / turystyka

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Aleja Żyrafy 3, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Zakres obowiązków: wydawanie posiłków, utrzymanie czystości

Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Zmianowość: nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN

Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie złotych brutto na godzinę

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: TAK

Data rozpoczęcia: 20.05.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: podstawowe

Uprawnienia: aktualna książeczka sanepidowska , mile widziane doświadczenie w zawodzie

Pracodawca

Nazwa: BAR OAZA s.c.

Adres: Aleja Żyrafy 3, 41-500 Chorzów, powiat: m. Chorzów, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Chorzowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: dokumenty aplikacyjne, skierowanie