Oferta opublikowana28.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Pawia 9, 31-154 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Zakres obowiązków: Skuteczna sprzedaż i prezentacja oferty w rozmowach telefonicznych. Aktywne pozyskiwanie Klientów z sektora MŚP oraz Klientów indywidualnych Zapewnienie Klientom wysokiej jakości zindywidualizowanej obsługi Budowanie długotrwałych relacji z nowymi i obecnymi Klientami.

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas nieokreślony

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: inna

Liczba godzin w tygodniu: 40

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN

Opis wynagrodzenia: [System czasu pracy] : elastyczne godziny pracy [Godzina zakończenia pracy] : 19:00 [Wymiar czasu pracy] : elastyczne godziny pracy [System wynagrodzenia] : wynagrodzenie podstawowe + prowizyjne (nawet do 20000 zł) Umowę o pracę, zlecenie lub kontrakt menedżerski (do wyboru) Jedno z najwyższych wynagrodzeń w branży Partnerskie podejście Możliwość tworzenia innowacyjnego projektu Rozwój osobisty w energicznym zespole profesjonalistów Szansę na budowę własnego zespołu

System wynagrodzenia: Ryczałtowy

Typ propozycji: praca stała

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 28.08.2024

Wymagania konieczne

Zawody: Opiekun klienta

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Uprawnienia: Skuteczna sprzedaż i prezentacja oferty w rozmowach telefonicznych, pracowitość i samodzielność w działaniu, aktywna sprzedaż produktów

Pozostałe wymagania

Staż pracy ogółem: lata: 2

Inne wymagania: Umiejętność swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej w języku polskim (również w prawnym kontekście) – warunek. Doskonała organizacja pracy, rzetelność, systematyczność, dbałość o szczegóły, terminowość. [Inne] : reditus.law/kariera/

Pracodawca

Nazwa: REDITUS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: 31-510 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie

Nazwa Urzędu Pracy: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: cv przez www.reditus.law/kariera/