OPERATOR PRODUKCJI - 436

Biskupice Podgórne
Oferta opublikowana29.08.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: INNOWACYJNA 4, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: obsługa linii montażu ręcznego, dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy, samokontrola jakości dostarczonych i wytworzonych materiałów, zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne przelożonemu, zgłaszanie awarii maszyn i urządzeń

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na okres próbny

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: trzy zmiany

Liczba godzin w tygodniu: 40

Liczba godzin w miesiącu: 160

Wynagrodzenie brutto: od 4 300 do 4 600 PLN

Opis wynagrodzenia: + premie (150/200 zł brutto) + benefity (min. opieka medyczna, ZFŚS, dofinansowanie posiłków) / po okresie próbnym umowa na czas określony/nieokreślony / praca w godzinach 7.00-15.00/15.00-23.00/23.00-7.00

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 30.08.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętności manualne, praca z małymi elementami, umiejętność posługiwania się wkrętarkami i urządzeniami na stanowisku, umiejętność radzenia sobie z presją czasu (praca wg. zadanego UPH na linii), dobra komunikacja (praca w międzynarodowym środowisku), umiejętność radzenia sobie ze zmianą (częste zmiany stanowisk, linii produkcyjnych w zależności od potrzeb produkcji), dostępność pracy w systemie 3 zmian (poniedziałek-piątek), punktualność, obowiązkowość i otwartość na naukę

Pracodawca

Nazwa: UNIVERSAL SCIENTIFIC INDUSTRIAL POLAND SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres: Innowacyjna 4, 55-040 Biskupice Podgórne, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Świdnicy

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: CV