Oferta opublikowana17.06.2024
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatuczęść etatu
Branżaedukacja / szkolenia

Informacje podstawowe

Miejsce pracy: Lubliniecka 10/12, 42-284 Herby, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Zakres obowiązków: Nauczanie wychowania do życia w rodzinie w Szkole Podstawowej Specjalnej nr 5 oraz w Branżowej Szkole I Stopnia Specjalnej nr 5 przy MOW w Herbach. Praca z młodzieżą niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim i społecznie niedostosowaną (chłopcy). Plan pracy zmienny od poniedziałku do piątku, godziny zgodnie z planem dydaktycznym. Wymiar czasu pracy 2/18 etatu (70 godzin).

Rodzaj zatrudnienia: Umowa o pracę na czas określony

Wymiar etatu: 0.11

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin w tygodniu: 0.02

Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN

Opis wynagrodzenia: Wysokość wynagrodzenia uzależniona jest od wymiaru etatu, poziomu wykształcenia i stopnia awansu zawodowego: w. mgr jn.: n. początkujący bez wysł. lat - 4908 zł, n. mianowany - 5057 zł; n. dyplomowany - 5915 zł; plus dodatki wg regulaminu i innych przepisów (w zależności od wymiaru etatu).

System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Zapewnienie wyżywienia: NIE

Zapewnienie zakwaterowania:: NIE

Zatrudnienie od zaraz: NIE

Data rozpoczęcia: 02.09.2024

Wymagania konieczne

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane jest wykształcenie wyższe mgr z przygotowaniem pedagogicznym. Kierunek/Specjalność w zakresie resocjalizacji, oligofrenopedagogiki oraz studia podyplomowe z wychowania do życia w rodzinie. Mile widziane doświadczenie w pracy z młodzieżą niedostosowaną społecznie i niepełnosprawną umysłowo w stopniu lekkim.

Pracodawca

Nazwa: Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy

Adres: Lubliniecka 10/12, 42-284 Herby, powiat: lubliniecki, woj: śląskie

Nazwa Urzędu Pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Lublińcu

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Język aplikacji: polski

Wymagane dokumenty: -